Ухвала
від 24.10.2016 по справі 922/1883/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"24" жовтня 2016 р.Справа № 922/1883/16

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Аюпової Р.М.

при секретарі судового засідання Тютюник О.Ю.

розглянувши матеріали справи

за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське", м. Харків, до Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3", м. Харків, Треті особи, яка не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: 2. Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Департаменту реєстрації Харківської міської ради, м. Харків, 3. Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу - Гібадулова Л.А., м. Харків; 4. Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю ХМР, м. Харків про та за позовом третьої особи до про визнання недійсним рішення Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське" Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3" визнання недійсним рішення за участю представників сторін:

Представник позивача - ОСОБА_3, дов. від 30.06.2016 р.;

Представник відповідача - ОСОБА_4, дов. від 22.06.2016р.;

Треті особи - не з'явились;

Третя особа з самостійними вимогами - не з'явився.

ВСТАНОВИВ:

Позивач - Фізична особа ОСОБА_1, м. Харків, звернулась до господарського суду з позовом до відповідача - Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3", м. Харків, в якому просить суд:

- Визнати недійсним рішення установчих зборів власників квартир корпусу АДРЕСА_2 оформлене протоколом №1 від 24.04.2016р..

- Визнати недійсним статут Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3", затверджений протоколом №1 від 24.04.2016р. установчих зборів власників квартир корпусу АДРЕСА_2.

- Ліквідувати Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3".

- Покласти на відповідача судові витрати.

Також розглядається позов третьої особи з самостійними вимогами на предмет спору - Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське" до Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3", в якому просить суд:

1. Визнати недійсними рішення установчих зборів власників квартир корпусу АДРЕСА_2 про створення Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3" затвердження статуту об'єднання, обрання членів правління та голови Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3", членів ревізійної комісії, оформлені протоколом № 1 від 24 квітня 2016 року установчих зборів власників квартир корпусу АДРЕСА_2

2. Ліквідувати Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3" (код ЄДРПОУ 40463414).

З Призначити головою ліквідаційної комісії Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Переяславське 3" ОСОБА_7.

Ухвалою господарського суду від 18.10.2016р. розгляд справи відкладався на 24.10.2016р. об 11:45 год.

У судовому засіданні 24.10.2016р. оголошувалась перерва до 24.10.2016р. о 15:00 год.

У судовому засіданні 24.10.2016р. представник позивача за первісним позовом, позов підтримав, наполягав на його задоволенні. Через канцелярію суду надав клопотання про залучення до участі у справі в якості співвідповідача в частині позовних вимог ОСОБА_1 - Департамент реєстрації Харківської міської ради в особі Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (вх. № 35084). Представник позивача мотивує своє клопотання тим, що враховуючи позицію відповідача про правомірність державної реєстрації юридичної особи-відповідача, враховуючи, що допущені порушення щодо оформлення відповідних документів, встановлення всіх співвласників багатоквартирного будинку оцінювались в тому числі і при державній реєстрації юридичної особи-відповідача, позивач наголошує, що всі позовні вимоги направлені не тільки до відповідача, а й до органу уповноваженого оцінювати законність створення юридичної особи та здійснювати її державну реєстрацію - Департамент реєстрації Харківської міської ради.

Представник відповідача у судовому засіданні проти первісного позову заперечував, через канцелярію суду надав додаткові письмові пояснення по справі (вх. № 35054), які судом досліджуються та долучаються до матеріалів справи.

Представники третіх осіб та третьої особи з самостійними вимогами у судове засідання 24.10.2014р. не з'явились, про причину неявки суд не повідомили.

Дослідивши матеріали справи, клопотання позивача про залучення до участі у справі співвідповідача, суд зазначає наступне.

Згідно зі ст. 24 ГПК України господарський суд за наявністю достатніх підстав має право до прийняття рішення залучити за клопотанням сторони або за своєю ініціативою до участі у справі іншого відповідача.

Враховуючи викладене, заслухавши пояснення представників сторін, суд приходить до висновку про необхідність залучення в якості 2-го відповідача в частині позовних вимог ОСОБА_1 - Департамент реєстрації Харківської міської ради в особі Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

При цьому у разі залучення іншого відповідача, розгляд справи починається заново.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів та інше.

Враховуючи залучення до участі у справі співвідповідача, а також у зв'язку з необхідністю надання учасниками судового процесу необхідних для розгляду справи додаткових доказів, з метою повного, всебічного та об'єктивного дослідження усіх матеріалів справи та фактичних обставин спору, суд вважає доцільним розгляд справи відкласти.

На підставі викладеного та керуючись статтями 22, 24, 26, 27, 77, 86 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Залучити до участі у справі в якості другого відповідача за первісним позовом - Департамент реєстрації Харківської міської ради в особі Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (вх. № 35048).

Розгляд справи відкласти на "15" листопада 2016 р. о 11:30

Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Харківської області за адресою: 61022, місто Харків, площа Свободи 5, 8-й під'їзд, 3-й поверх, кабінет №352.

Зобов'язати позивача за первісним позовом направити на адресу залученого другого відповідача копію позовної заяви з додатками. Докази направлення надати до суду.

Зобов'язати залученого другого відповідача надати до суду відзив на первісний позов, з документами в обґрунтування своєї правової позиції по справі.

Сторонам - виконати вимоги попередніх ухвал суду у повному обсязі; забезпечити явку представників з належним чином оформленими повноваженнями.

Звернути увагу на те, що у випадку невиконання вимог ухвал суду, судом можуть вживатися передбачені ст. 90 ГПК України заходи, в тому числі, повідомлення до органів прокуратури про порушення законності або окрему ухвалу на адресу учасників судового процесу.

Попередити сторони, що, у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами в порядку статті 75 ГПК України.

Про неможливість прибуття представників сторін в судове засідання обов'язково письмово повідомити суд.

Суддя Р.М. Аюпова справа № 922/1883/16

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення24.10.2016
Оприлюднено31.10.2016
Номер документу62221503
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/1883/16

Рішення від 27.12.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 13.12.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 15.11.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 24.10.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 18.10.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 19.09.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 09.08.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 09.08.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 25.07.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

Ухвала від 07.07.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Аюпова Р.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні