Ухвала
від 19.10.2016 по справі 922/2309/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"19" жовтня 2016 р.Справа № 922/2309/16

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Швидкіна А.О.

при секретарі судового засідання : Трофименко С.В.

розглянувши справу

за заявою Приватного підприємства "Інтер-Експерт", м. Харків до товариства з обмеженою відповідальністю "Комсвіт", с. Пісочин про визнання банкрутом за участю :

розпорядника майна : ОСОБА_1, свідоцтво №983 від 23.05.2013 року

ВСТАНОВИВ:

Кредитор - Приватне підприємство "Інтер-Експерт" звернувся до суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Комсвіт" в порядку ст.10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" на тій підставі, що боржником протягом більш ніж трьох місяців не задоволені безспірні вимоги кредитора в розмірі 537089,30 грн.

Ухвалою суду від 05.09.2016 р. звільнено арбітражного керуючого ОСОБА_2 від виконання повноважень розпорядника майна ТОВ "Комсвіт", призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого ОСОБА_1

Ухвалою господарського суду Харківської області від 01.08.2016 р. порушено провадження у справі про банкрутство ТОВ "Комсвіт", визнано вимоги ініціюючого кредитора у розмірі 537089,30 грн., введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника, призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого ОСОБА_2, попереднє засідання суду призначено на 20.09.2016 року.

Розпорядник майна надав поточний звіт про проведену роботу, в тому числі звіт про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування його витрат та клопотання про затвердження вищезазначеного звіту.

Суд, дослідивши наданий звіт розпорядника майна про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат, встановив наступне.

У відповідності до п. 7 ст. 115 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» розпорядник майна звітує про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування його витрат на першому засіданні комітету кредиторів, а також за результатами процедури розпорядження майном боржника.

Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат доводиться кредиторам до відома та повинен бути схвалений або погоджений комітетом кредиторів.

Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

Згідно наданого звіту ліквідатора про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури розпорядження майном боржника, вбачається, основна грошова винагорода у справі №922/2309/16 склала 3941,40 грн., а витрати розпорядника майна 27,12 грн., всього 3968,52 грн.

Комітетом кредиторів ТОВ "Комсвіт" 13.10.2016 р. було схвалено звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого - розпорядника майна за підсумками процедури розпорядження майна боржника на загальну суму 3968,52 грн.

Враховуючи те, що звіт розпорядника майна про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат відповідає вимогам ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" суд затверджує звіт розпорядника майна про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном боржника.

Керуючись ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання розпорядника майна та затвердити звіт про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого - розпорядника майна ТОВ "Комсвіт" ОСОБА_1.

Ухвалу направити кредиторам, боржнику, розпоряднику майна.

Суддя ОСОБА_3

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення19.10.2016
Оприлюднено31.10.2016
Номер документу62239495
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/2309/16

Постанова від 12.01.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Ухвала від 12.01.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Ухвала від 26.12.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Постанова від 19.10.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Ухвала від 19.10.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Ухвала від 20.09.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Ухвала від 20.09.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Ухвала від 05.09.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Ухвала від 25.08.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

Ухвала від 22.08.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Швидкін А.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні