ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
73000, м.Херсон, вул. Театральна, 18
тел. /0552/ 49-31-78
Веб сторінка : ks.arbitr.gov.ua/sud5024/
У Х В А Л А
27 жовтня 2016 року справа № 923/860/15
Господарський суд Херсонської області у складі судді Сулімовської М.Б., розглянувши справу
за заявою: Державної податкової інспекції у м.Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Спельта", м.Херсон
про банкрутство
без виклику представників учасників провадження
в с т а н о в и в:
Кредитор - Державна податкова інспекція у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області звернулася до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство боржника, мотивуючи свої вимоги неспроможністю останнього задовольнити на протязі більше трьох місяців вимоги по сплаті заборгованості по податкових платежах до бюджету, безспірний розмір яких становить більше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати.
Ухвалою господарського суду від 20.08.2015 р. порушено провадження у справі про банкрутство боржника, визнано вимоги ініціюючого кредитора до боржника, введено процедуру розпорядження майном, призначено розпорядника майна, якого зобов'язано подати до суду реєстр вимог кредиторів та призначено дату попереднього засідання суду.
Ухвалою господарського суду від 15.10.2015 р. затверджено реєстр вимог кредиторів.
Постановою від 17.11.2015р. боржника визнано банкрутом, введено ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором арбітражного керуючого ОСОБА_1, яку зобов'язано здійснити ліквідацію банкрута і подати до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута.
27.10.2016р. на виконання вимог постанови суду, за результатами проведеної роботи від ліквідатора банкрута ОСОБА_1 до господарського суду надійшов звіт про виконану в ході ліквідаційної процедури роботу та клопотання про затвердження звіту ліквідатора і ліквідаційного балансу підприємства.
Розгляд та затвердження звіту ліквідатора і ліквідаційного балансу відбувається у відкритому судовому засіданні з викликом представників учасників провадження.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.86 ГПК України, суд -
у х в а л и в:
1. Призначити наступне засідання для розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу боржника на 29 листопада 2016 року о 15:30 год. за адресою: м.Херсон, вул. Театральна, 18 кабінет № 318.
2. Явку ліквідатора та представника кредитора визнати обов'язковою.
3. Ухвалу направити ліквідатору, кредитору.
Суддя М.Б. Сулімовська
Суд | Господарський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 27.10.2016 |
Оприлюднено | 02.11.2016 |
Номер документу | 62315480 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Херсонської області
Сулімовська М. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні