Справа № 502/2481/16-ц
2/502/1222/2016
УХВАЛА
09 листопада 2016 року м. Кілія
Суддя Кілійського районного суду Одеської області, ОСОБА_1, розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2, представник позивача за довіреністю, ОСОБА_3, до відповідача ОСОБА_4 сільської Ради Кілійського району Одеської області «Про встановлення факту належності та визнання права власності на земельну ділянку за спадщиною», -
ВСТАНОВИВ:
Позивач, ОСОБА_2, представник позивача за довіреністю, ОСОБА_3, звернувся до Кілійського районного суду Одеської області 08.11.2016 року з позовом до ОСОБА_4 сільської Ради Кілійського райоун Одеської області «Про встановлення факту належності та визнання права власності на спадкове майно».
Суддя, розглянувши позовну заяву та додані до неї письмові матеріали, дійшла висновку, що позов ОСОБА_2, не відповідає вимогам ст. ст. 119, 120 ЦПК України.
Так, згідно ст. 119 ЦПК України:
1. Позовна заява подається в письмовій формі.
2. Позовна заява повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі;
3) зміст позовних вимог;
4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;
5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;
6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
7) перелік документів, що додаються до заяви.
3. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.
4. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
5. До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
6. До позовної заяви, що подається у випадках, визначених частиною третьою статті 118 цього Кодексу, мають бути додані копії ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу або ухвали про скасування судового наказу.
7. У разі пред'явлення позову особами, які діють на захист прав, свобод та інтересів іншої особи, в заяві повинні бути зазначені підстави такого звернення.
8. Якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.
9. Позовна заява, подана після забезпечення доказів або позову, повинна містити, крім зазначеного у частині другій цієї статті, відомості про забезпечення доказів або позову.
Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
В порушення вимог ст. ст. 119, 120 ЦПК України,-
- позивачем до позову, не надано копію рішення, розпорядження, витягу з журналу, чи іншого документу відповідного органу (сільської ради, виконкому, чи ін.), що підтверджує факт видачі спадкодавцю, ОСОБА_5, який помер 21.10.2012 року, Державного акту на право приватної власності на землю, серії ЯЕ № 663621;
- позивачем не зазначено наявність, або відсутність інших спадкоємців, (дітей, дружини, та ін.), після смерті ОСОБА_5, який помер 21.10.2012 року;
Також, відповідно до ст. 120 ЦПК України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, якщо такі сторони зазначені в позові.
Як встановлено, подана позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України та ст. 120 ЦПК, згідно якої позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
У відповідності до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суд, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119,120 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення позову без руху та надає позивачу строк для усунення недоліків.
Керуючись ст. 119, 120, 121 ЦПК України,суд,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_2, представник позивача за довіреністю, ОСОБА_3, до відповідача ОСОБА_4 сільської Ради Кілійського району Одеської області «Про встановлення факту належності та визнання права власності на земельну ділянку за спадщиною», - залишити без руху.
Надати позивачу строк п’ять днів з дня отримання даної ухвали суду для усунення недоліків позовної заяви.
Якщо позивач не виконає вимоги ст. 119, 120 ЦПК України, не усуне недоліки, заява буде вважатися неподаною і повернена позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кілійського районного суду ОСОБА_1
Суд | Кілійський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 09.11.2016 |
Оприлюднено | 15.11.2016 |
Номер документу | 62584545 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кілійський районний суд Одеської області
Ібадова Н. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні