Справа № 755/16439/16-к
Ухвала
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"10" листопада 2016 р. слідчий суддя Дніпровського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , розглянувши клопотання старшого слідчого Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів (внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12016100040007114 від 21.05.2016 року, за ознаками ч. 1 ст. 191 КК України), -
ВСТАНОВИВ:
Старший слідчий Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 звернувся до суду із клопотанням, погодженим з прокурором Київської місцевої прокуратури №4 ОСОБА_4 про надання тимчасового доступу до документів з можливістю вилучення їх копій, які перебувають у володінні Публічного акціонерного товариства « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ), розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , а саме інформації про рух коштів по банківському рахунку № НОМЕР_2 за період часу з 07.05.2015 року по 03.11.2016 року відкритому Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ).
Клопотання слідчого мотивоване тим, що у провадженні слідчого відділу Дніпровського УП ГУ Національної поліції у м. Києві перебувають матеріали досудового розслідування, які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12016100040007114 від 21.05.2016 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України.
Так, протягом 2015 року, невстановлена особа, використовуючи реквізити ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », розтратила кошти КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » у сумі 66500 грн., виділені на підставі Розпорядження КМДА № 352 від 10.04.2015 року на ремонт зливоприймальної мережі по АДРЕСА_2 .
Допитана як свідок ОСОБА_5 показала, що приблизно з 2013 року на території паркувального майданчика для автомобілів, що розташований поблизу будинку АДРЕСА_2 , після опадів, почала збиратись вода, у зв`язку з тим, що в цьому місці не працювала зливоприймальна мережа. Вода яка не потрапляла до зливопримальної мережі, застоювалась та смерділа, можливо, попадала до підвалу вказаного будинку. Мешканці вказаного будинку звернулись до народного депутата України ОСОБА_6 із заявою про те, щоб ІНФОРМАЦІЯ_4 виділило кошти на ремонт зливоприймальної мережі. Наслідком цих звернень постало Розпорядження ІНФОРМАЦІЯ_4 № 352 від 10.04.2015 відповідно до якого на ремонт зливоприймальної мережі по АДРЕСА_2 виділялось 66500 грн. Незважаючи на це, ремонт зливоприймальної мережі за вказаною адресою не проводився і стічні води продовжували збиратись поблизу вказаного будинку.
Відповідно до листа від 13.01.2016 за № 103103/ко-5-201 підписаного виконуючим обов`язки голови ІНФОРМАЦІЯ_5 ОСОБА_7 встановлено, що КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » виконувало роботи з відновлення функціонування зливоприймальної мережі між будинками по АДРЕСА_2 та АДРЕСА_3 .
Відповідно до договору підряду № 15 від 07.05.2015 року, укладеного між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », роботи з відновлення функціонування зливоприймальної мережі між будинками по АДРЕСА_2 та АДРЕСА_3 доручено останньому.
Відповідно до п. 2.1. вказаного договору підряду визначено строк початку робіт квітень 2015 року та закінчення робіт серпень 2015 року.
Відповідно до п. 3.1. договору підряду № 15 від 07.05.2015 договірна ціна виконання робіт складає 55886 грн.
Крім того, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » надало завірену копію цивільно-правового договору № 3 від 07.05.2015 року укладеного з фізичною особою ОСОБА_8 відповідно до якого останній зобов`язується виконати роботи з капітального ремонту зливоприймальної мережі по АДРЕСА_2 .
В ході досудового розслідування зазначеного кримінального провадження встановлено що ОСОБА_8 раніше судимий за ст. 307 та ст. 121 КК України і зареєстрований у м. Мукачево та на даний час перебуває в розшуку.
Викликаний на допит, в установленому законом порядку, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ОСОБА_9 , до слідчого не з`явився та не повідомивши про причини своєї неявки.
Відповідно до інформації наданої ІНФОРМАЦІЯ_6 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) користується рахунком № НОМЕР_2 відкритим в ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ) та рахунком № НОМЕР_4 відкритим в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (МФО НОМЕР_5 ).
З метою досягнення повноти, всебічності та неупередженості під час розслідування вищевказаного кримінального провадження, отримання відомостей з документів, які можуть бути використанні, як доказ у вказаному провадженні, виникла необхідність у дослідженні документів, які перебувають у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ).
У судовому засіданні слідчий клопотання підтримав та просив його задовольнити, з підстав викладених в ньому.
Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши матеріали додані до клопотання, вважаю клопотання таким, що підлягає задоволенню за наступних підстав.
Згідно із ст. 84 КПК України доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванн ю.
Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає в наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
У випадку необхідності отримання тимчасового доступу до речей і документів, які містять банківську таємницю, що відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, становить охоронювану законом таємницю, сторона кримінального провадження має право, згідно положень ст. 160 КПК України, звернутись до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.
Для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного факту, зокрема для отримання відомостей, що є необхідними для з`ясування всіх обставин справи у даному провадженні, є потреба отримати документи, що знаходяться у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ), розташованого за адресою: АДРЕСА_1 ,
Враховуючи наявність достатніх підстав вважати, що зазначена інформація знаходиться у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », а також те, що дана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, з урахуванням можливості використати цю інформацію як доказ відомостей, що містяться у ній та відсутності можливості іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою зазначеної інформації, слідчий суддя приходить до висновку про обґрунтованість клопотання та необхідність надати старшому слідчому Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 тимчасовий доступ до документів, які містять банківську таємницю.
Керуючись ст.ст. 1-29, 131-132, 159-166, 369-372, 376 КПК України, слідчий суддя, -
у х в а л и в:
Клопотання старшого слідчого Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 задовольнити.
Надати старшому слідчому Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_3 тимчасового доступу до документів з можливістю вилучення їх копій, які перебувають у володінні Публічного акціонерного товариства « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ), розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , а саме інформації про рух коштів по банківському рахунку № НОМЕР_2 за період часу з 07.05.2015 року по 03.11.2016 року відкритому Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ).
Строк дії ухвали встановити до 10 грудня 2016 року.
У разі невиконання ухали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.11.2016 |
Оприлюднено | 16.03.2023 |
Номер документу | 62844934 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Дніпровський районний суд міста Києва
Астахова О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні