Червоноармійський районний суд Житомирської області
Справа № 292/17/16-а
Номер провадження 6-а/292/1/16 У Х В А Л А
22 листопада 2016 року смт. Пулини
Суддя Червоноармійського районного суду Житомирської області Гуц О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 про виправлення назви боржника в постановах та виконавчих листах,-
В С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 звернувся до суду із зазначеним позовом, в якому просить виправити назви боржника, зазначеної в постанові Червоноармійського районного суду від 07.04.2016 року, виконавчому листі на її виконання від 08.06.2016 року, додатковій постанові суду від 10.08.2016 року та виконавчому листі на її виконання від 04.11.2016 року.
Позовну заяву подано з порушенням вимог ст. 106 КАС України, оскільки у ній на ряду з іншим зазначається: ім'я (найменування) відповідача, (заінтересованої особи), посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі; зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів
До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.
Крім того, суд розглядає дані вимоги з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі, але в поданій позовній заяві вони відсутні.
Однак позивачем не зазначено сторін та заінтересованих осіб, не додано копію позовної заяви та копії доданих до неї документів.
Згідно ч.1 ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
При таких обставинах позовну заяву слід залишити без руху, про що повідомити позивача і надати йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 105, 106, 108 КАС України,-
У Х В А Л И Л А :
Позовну заяву ОСОБА_1 про виправлення назви боржника в
постановах та виконавчих листах залишити без руху, про що повідомити позивача.
Надати ОСОБА_1 строк в межах п’яти днів з дня отримання ухвали для усунення зазначених в ній недоліків.
Роз'яснити ОСОБА_1, що якщо відповідно до ухвали суду у встановлений строк вимоги ухвали суду будуть виконані, позовна заява буде вважатися поданою в день первісного її подання, а інакше заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
Апеляційну скаргу на ухвалу суду може бути подано протягом п’яти днів з дня отримання її копії.
СуддяОСОБА_2
Суд | Червоноармійський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 22.11.2016 |
Оприлюднено | 28.11.2016 |
Номер документу | 62896632 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Червоноармійський районний суд Житомирської області
Гуц О. В.
Адміністративне
Червоноармійський районний суд Житомирської області
Кулик П. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні