Ухвала
від 05.12.2016 по справі 196/1285/16-ц
ЦАРИЧАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 196/1285/16

№ провадження 2/196/592/2016

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

05.12.2016 смт. Царичанка

Суддя Царичанського районного суду Дніпропетровської області Гудим О.М., ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Царичанської селищної ради, треті особи ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визнання права власності на спадкове майно та встановлення факту належності правовстановлюючого документа,

ВСТАНОВИВ:

Дана цивільна справа підсудна і підвідомча Царичанському районному суду.

Позовна заява відповідає вимогам чинного законодавства.

Підстав для відмови у відкритті провадження, залишення заяви без руху або повернення заяви (ч.ч.1,3 ст.121, ч.2 ст.122 ЦПК України) не встановлено.

На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст. 122, ст. 234, ст. 156 ЦПК України

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Царичанської селищної ради, треті особи ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визнання права власності на спадкове майно та встановлення факту належності правовстановлюючого документа.

Цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Царичанської селищної ради, треті особи ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визнання права власності на спадкове майно та встановлення факту належності правовстановлюючого документа призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в залі Царичанського районного суду 20 грудня 2016 року о 09 год. 00 хв.

В судове засідання викликати сторони, третіх осіб.

Витребувати від приватного нотаріуса Царичанського районного нотаріального округу ОСОБА_4 копію спадкової справи після смерті ОСОБА_5, яка померла 22 січня 2016 року та проживала на день смерті в смт Царичанка, провул. Приорільський, 6 Царичанського району Дніпропетровської області.

Направити вищевказані документи в строк до 20 грудня 2016 року на адресу Царичанського районного суду Дніпропетровської області: смт Царичанка, вул. Театральна, 14 А Царичанського району Дніпропетровської області.

Попередити посадових осіб про кримінальну відповідальність за ст.382 КК України за невиконання рішень, ухвал, постанов суду.

Суддя О.М.ГУДИМ

СудЦаричанський районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення05.12.2016
Оприлюднено12.12.2016
Номер документу63248846
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —196/1285/16-ц

Рішення від 20.12.2016

Цивільне

Царичанський районний суд Дніпропетровської області

Гудим О. М.

Ухвала від 05.12.2016

Цивільне

Царичанський районний суд Дніпропетровської області

Гудим О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні