Справа № 1-87/2010
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 листопада 2010 року Буський районний суд Львівської області в складі:
головуючого-судді Шендрікової Г.О.
при секретарі Владика О.А.
з участю прокурора Романика Р.В.
захисника ОСОБА_1
представника кримінальної міліції у справах неповнолітніх ОСОБА_2
законного представника неповнолітнього підсуднього ОСОБА_3 /матері особи, яка притягується до кримінальної відповідальності/
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Буську кримінальну справу про обвинувачення
ОСОБА_4,
ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України,
українця, проживає: ІНФОРМАЦІЯ_3,
Львівської області,
з неповною середньою освітою, не працюючого,
раніше не судимого
за ч.3 ст. 185 КК України,
встановив:
07 травня 2010 року близько 22 години, неповнолітній ОСОБА_4, знаходячись в с.Безброди, Буського району, Львівської області, з метою крадіжки чужого майна, проник на територію подвір»я громадянки ОСОБА_5, яке огороджене та є місцем для зберігання матеріальних цінностей останньої, звідки таємно із корисливих спонукань викрав 6-ть швелерів, 5-ть металевих труб, які знаходились біля дровітні, чим завдав матеріальної шкоди потерпілій на загальну суму 863 грн. 29 коп.
В судовому засіданні ОСОБА_4 вину у скоєному злочині визнав. Щиро розкаявся у вчиненому. Суду пояснив, що 07 травня 2010 року перебуваючи в с.Безброди, Буського району, на господарстві ОСОБА_5, яке повністю огороджено, з боку городу є фіртка, біля дровітні побачив труби та метал. Пішов додому, взяв підводу з кіньми, приїхав до господарства ОСОБА_5, переліз через паркан, підійшов до дровітні, де лежали труби в кількості 5 штук та швелера в кількості 6 штук. Через паркан перекинув швелера та труби, все погрузив на підводу, поїхав і здав в пункт прийому металу.
Факт вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України підсудним ОСОБА_4, крім повного визнання підсудними своєї вини, підтверджується такими зібраними по справі доказами :
-показами потерпілої ОСОБА_5 даними на досудовому слідстві і перевіреними в судовому засіданні. Потерпіла суду пояснила, що вона проживає в ІНФОРМАЦІЯ_4 у власному будинку. Біля її будинку є господарські споруди, подвір»я огороджене бетонною огорожею, а з задньої частини господарства мається дерев»яна хвіртка, яка зачиняється на гачок. На подвір»ї неподалік житлового будинку знаходиться дровітня. В дровітні лежали швелера і труби, а саме 6 швелерів та 5 металевих труб. Дані металеві вироби господиня планувала використати на огорожу свого господарства. 08 травня 2010 року ОСОБА_5 помітила, що з її господарства пропали швелера та труби. В день, коли помітила був вихідний день, тому до міліції звернулась лише 12.05.2010 року. Заподіяну шкоду оцінює в сумі 300 гривень. Про те, що крадіжку вчинив саме ОСОБА_4 їй стало відомо від працівників міліції.
-показами законного представника підсудного ОСОБА_3, яка суду повідомила, що проживає з чоловіком та дітьми в с.Безброди. Підсудний є її найменшим сином, який проживає з нею. В сім»ї ніхто не притягувався до кримінальної відповідальності. Неповнолітній син ніде не працює, допомагає їй по господарству. Про крадіжку, яку вчинив син дізналась від працівників міліції. Потерпіла претензій до її сина не має. Просить суворо не карати сина за крадіжку. Син повністю визнає вину, більше такого робити не буде.
-показами представника кримінальної міліції у справах неповнолітніх ОСОБА_2, яка суду повідомила, що підсудний ОСОБА_4 проживає разом з батьками в с. Безброди, Буського району, Львівської області. За місцем проживання характеризується позитивно, громадський порядок не порушує, з односельчанами не конфліктує, вдома помагає по господарству батькам. Вважає, що виправлення неповнолітнього можливе без ізоляції від суспільства.
Сукупність зібраних по справі доказів і їх аналіз дає можливість зробити висновок, що ОСОБА_4 вчинив суспільно-небезпечне діяння, передбачене ч. 3 ст. 185 КК України, тобто вчинив таємне викрадення майна (крадіжку) поєднану з проникненням у сховище.
Враховуючи тяжкість вчиненого злочину, особу винного, обставини справи, каяття у вчиненому й те, що злочин вчинено неповнолітнім, який вперше притягується до кримінальної відповідальності, як пом’якшуючі покарання обставини, відсутність обтяжуючих покарання обставин, суд приходить до висновку про можливість виправлення підсудного ОСОБА_4 без відбування покарання й звільнення його на підставі ст. ст. 75, 104 КК України від відбування призначеного покарання з випробуванням, але за умови контролю за його поведінкою відповідно до статті 76 КК України.
Керуючись ст. ст.323, 324 КПК України, суд
засудив:
ОСОБА_4 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст.185 КК України, й призначити йому покарання 3 /три/ роки позбавлення волі.
На підставі ст. 75, 104 КК України звільнити ОСОБА_4 від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю два роки.
На підставі ст. 76 КК України зобов’язати ОСОБА_4 повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, навчання та роботи, періодично з’являтися в кримінально-виконавчу інспекцію для реєстрації.
Запобіжний захід засудженому ОСОБА_4 до вступу вироку в законну силу залишити підписку про невиїзд.
Стягнути з законного представника неповнолітнього ОСОБА_3 на користь ПП «Агроком», що знаходиться с. Вороняки, Золочівського району, Львівської області код ЄДРПОУ 19159565, рахунок 26001011182, банк ВАТ «Кредобанк», МФО 325365 за проведення оцінки /а.с. 25/ - в сумі 390 гривень 00 копійок.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Львівської області через Буський районний суд протягом 15 діб з моменту його проголошення.
Суддя: Шендрікова Г.О.
Суд | Буський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2010 |
Оприлюднено | 19.12.2016 |
Номер документу | 63424377 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Буський районний суд Львівської області
Шендрікова Г. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні