Справа № 2Н-27/09
У Х В А Л А
іменем України
23 березня 2009 року місто Кіровське
Суддя Кіровського міського суду Донецької області Артеменко Л.І., розглянув заяву Закритого акціонерного товариства „Український мобільний зв'язок” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за договорами про надання послуг мобільного зв'язку з ОСОБА_1,
встановив:
Закрите акціонерне товариство „Український мобільний зв'язок” звернулося до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за договорами про надання послуг мобільного зв'язку № 3526582/1.11660948, № 3526759/1.11660948 та додаткових угод до них від 27 квітня 2007 року.
Заявник вказує адресу боржника як м. Жданівка, квартал 28/33, б.9 кв.29, що підтверджується доданими до заяви документами.
Згідно Указу Президента України „Про мережу та кількісний склад суддів місцевих судів” від 20 серпня 2001 року № 641/2001 із змінами і доповненнями, про існування якого заявнику, мабуть, невідомо, в Донецькій області діє Жданівський міський суд Донецької області.
Відповідно до ст.. 97 ЦПК України заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими цим кодексом. Згідно ст.. 109 ЦПК України заяви до фізичних осіб подаються до суду за місцем їх проживання. Положення ст..110 ЦПК України також не можуть бути судом застосовані, оскільки з наданих суду копій договорів, додатків до них вбачається, що сторонами не визначено місце розгляду спорів –Кіровський міський суд Донецької області.
Згідно ст.. 115 ЦПК України, суддя, вирішуючи питання про видачу судового наказу та встановивши, що справа не підсудна даному суду, постановляє ухвалу про повернення заяви заявнику для подання до належного суду.
Таким чином, необхідно повернути заяву про видачу судового наказу через порушення правил підсудності.
Керуючись ст. ст.97,115 ЦПК України, суддя
ухвалив:
Заяву Закритого акціонерного товариства „Український мобільний зв'язок” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за договорами про надання послуг мобільного зв'язку з ОСОБА_1 повернути заявнику для подання до належного суду.
Роз'яснити заявнику його право звернутися з заявою до суду з дотриманням правил підсудності.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву на апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у десятиденний строк з дня подання заяви, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду до Судової палати по цивільним справам Апеляційного суду Донецької області сторони можуть подати через Кіровський міський суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, а апеляційну скаргу – протягом десяти днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження ухвали суду, або в строк, встановлений для її подання.
Суддя:
Суд | Кіровський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2009 |
Оприлюднено | 30.04.2010 |
Номер документу | 6361774 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Монастирищенський районний суд Черкаської області
Діденко Тетяна Іванівна
Цивільне
Кіровський міський суд Донецької області
Артеменко Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні