Ухвала
від 28.12.2016 по справі 823/1989/16
ЧЕРКАСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про зупинення провадження в адміністративній справі

28 грудня 2016 року справа № 823/1989/16

Черкаський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Гаврилюка В.О.,

секретар судового засідання - Будченко А.Ю.,

за участю представників:

позивача - ОСОБА_1,

відповідача - ОСОБА_2,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» до відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

Дочірнє підприємство «Черкаський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» подало позов, в якому, з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог, просить:

- визнати протиправними дії державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області у рамках зведеного виконавчого провадження № 34580120 від 21.09.2012 в частині надання розпорядження на підготовку та надіслання платіжних вимог у банки філій ДП «Черкаський облавтодор» про списання коштів з окремих поточних рахунків філій в сумі 6844 грн 46 коп., які надійшли від виконавчих дирекцій Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та призначені для надання застрахованим особам матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності;

- зобов'язати відділ примусового виконання рішень управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області повернути стягнені 13.12.2016 грошові кошти в сумі 6844 грн 46 коп. філіям ДП «Черкаський облавтодор» .

28 грудня 2016 року представник позивача подав клопотання про зупинення провадження у справі у зв'язку з необхідністю надання додаткових письмових доказів.

Представник позивача в судовому засіданні клопотання про зупинення провадження у справі підтримав та просив його задовольнити.

Представник відповідача підтримав клопотання про зупинення провадження у справі.

Вирішуючи питання щодо можливості зупинення провадження в адміністративній справі, суд виходить з такого.

Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Зважаючи на наявні матеріали справи та клопотання представника позивача, враховуючи принцип офіційного з'ясування всіх обставин у справі та у зв'язку з обмеженим терміном її розгляду, суд вважає за можливе зупинити провадження у справі.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 71, 79, 156, 160, 165, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

ухвалив:

Зупинити провадження у справі № 823/1989/16 за позовом дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» до відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії до 18 січня 2017 року.

Призначити судове засідання щодо розгляду питання про поновлення провадження у справі, яке буде здійснюватися суддею одноособово, на 18 січня 2017 року об 11 год. 00 хв. в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 117.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження. Апеляційна скарга може бути подана до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя В.О. Гаврилюк

Ухвала складена в повному обсязі 29.12.2016.

СудЧеркаський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення28.12.2016
Оприлюднено04.01.2017
Номер документу63807247
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —823/1989/16

Ухвала від 25.01.2017

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Постанова від 19.01.2017

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 18.01.2017

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 28.12.2016

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 28.12.2016

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 21.12.2016

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 21.12.2016

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

Ухвала від 21.12.2016

Адміністративне

Черкаський окружний адміністративний суд

В.О. Гаврилюк

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні