Ухвала
від 04.01.2017 по справі 904/12436/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

04.01.2017 Справа № 904/12436/16

За позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "ПРОМІЗВЕСТЬ", 49102, м. Дніпро

до відповідача 1: товариства з обмеженою відповідальністю "Сталь Фінанс", м. Дніпро

відповідача 2: товариства з додатковою відповідальністю "Інвестком", м. Біла Церква, Київська обл.

про солідарне стягнення заборгованості за договором безпроцентної фінансової допомоги та договором поруки у розмірі 3 500 000, 00 грн.

Суддя Панна С.П.

С У Т Ь С П О Р У:

Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий дім Промізвесть звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області із позовом до відповідача 1: Товариства з обмеженою відповідальністю Сталь Фінанс ,та відповідача 2: Товариства з додатковою відповідальністю Інвестком про солідарне стягнення заборгованості за договором безпроцентної фінансової допомоги та договором поруки у розмірі 3 500 000,00 гривень.

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 03.01.2017р. порушено провадження по справі.

30.12.2016р. до Господарського суду Дніпропетровської області по справі № 904/12436/16 від позивача - ТОВ ТД Промізвесть надійшла заява про вжиття заходів забезпечення позову шляхом

1) Накладення арешту на майно - акції іменні прості Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (код ЄДРПОУ 00418113, адреса місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, буд. 16) у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті) номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень (код цінних паперів UA НОМЕР_1).

2) Заборони товариству з додатковою відповідальністю Інвестком (код ЄДРПОУ 40080280, адреса місцезнаходження: 09104, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гайок, буд. 4-а) у будь який-спосіб відчужувати прості іменні акції Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (код ЄДРПОУ: 00418113, адреса місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, буд. 16) у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті), номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень (код цінних паперів UA НОМЕР_1), у тому числі, але не виключно, передавати у заставу, управління, змінювати власника, володільця, номінального утримувача, зберігача та (або) депозитарія, змінювати рахунки, на яких зберігаються вказані акції, та розпорядників таких рахунків, списувати, переказувати вказані акції з рахунків у цінних паперах та (або) зараховувати, переказувати, переміщувати вказані акції на рахунки інших осіб, тощо.

3) Заборони публічному акціонерному товариству Національний депозитарій України (код ЄДРПОУ 30370711, місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, буд. 17/8) та іншим депозитарним установам, що здійснюють облік права власності на цінні папери емітентів у депозитарній системі України, здійснювати облікові операції щодо внесення змін до системи депозитарного обліку щодо простих іменних акцій Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (код ЄДРПОУ 00418113, адреса місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, буд. 16) у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті), номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень (код цінних паперів UA НОМЕР_1)..

4) Заборони товариству з обмеженою відповідальністю Глобал Кастодіан (код ЄДРПОУ 37956893, місцезнаходження: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, буд. 18, прим. 225), що здійснює облік права власності на цінні папери емітентів у депозитарній системі України, здійснювати облікові операції щодо внесення змін до системи депозитарного обліку щодо простих іменних акцій Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (код ЄДРПОУ 00418113, адреса місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, буд. 16), у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті), номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень (код цінних паперів UA НОМЕР_1), з рахунку в цінних паперах № 404160-UA40500061 Товариства з додатковою відповідальністю Інвестком (код ЄДРПОУ 40080280, Київська обл. м. Біла Церква, вул. Гайок, буд. 4-А), відкритому в Товаристві з обмеженою відповідальністю Глобал Кастодіан (код ЄДРПОУ 37956893, вул. Чигоріна, буд. 18, прим. 225, код МДО 404160).

У п.п. 1, 3, 5, 7.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України Про деякі питання практики застосування заходів до забезпечення позову від 26.12.2011р. № 16 зазначено, що умовою застосування заходів до забезпечення позову за вимогами майнового характеру є достатньо обґрунтоване припущення, що майно (в тому числі грошові суми, цінні папери тощо), яке є у відповідача на момент пред'явлення позову до нього, може зникнути, зменшитись за кількістю або погіршитись за якістю на момент виконання рішення. Отже, найдоцільніше вирішувати питання забезпечення позову на стадії попередньої підготовки справи до розгляду (ст. 65 ГПК України).

Адекватність заходу до забезпечення позову, що застосовується господарським судом, визначається його відповідністю вимогам, на забезпечення яких він вживається. Оцінка такої відповідності здійснюється господарським судом, зокрема, з урахуванням співвідношення прав (інтересу), про захист яких просить заявник, з вартістю майна, на яке вимагається накладення арешту, або майнових наслідків заборони відповідачеві вчиняти певні дії.

Обрані заходи до забезпечення позову не повинні мати наслідком повне припинення господарської діяльності суб'єкта господарювання, якщо така діяльність, у свою чергу, не призводитиме до погіршення стану належного відповідачеві майна чи зниження його вартості.

У вирішенні питання про забезпечення позову господарський суд має здійснити оцінку обґрунтованості доводів заявника щодо необхідності вжиття відповідних заходів з урахуванням:

- розумності, обґрунтованості і адекватності вимог заявника щодо забезпечення позову;

- забезпечення збалансованості інтересів сторін, а також інших учасників судового процесу;

- наявності зв'язку між конкретним заходом до забезпечення позову і предметом позовної вимоги, зокрема, чи спроможний такий захід забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову;

- імовірності утруднення виконання або невиконання рішення господарського суду в разі невжиття таких заходів;

- запобігання порушенню у зв'язку із вжиттям таких заходів прав та охоронюваних законом інтересів осіб, що не є учасниками даного судового процесу.

У обґрунтування заяви позивач посилається на те, що позовні вимоги до відповідачів носять майновий характер, сума заборгованості є значною та становить 3 500000,00 гривень. Невиконання зобов'язань відповідачами носить тривалий характер. Відповідачі не вживають жодних дій, спрямованих на погашення заборгованості.

Крім того, для забезпечення виконання відповідачем-1 умов договору про надання зворотної безпроцентної фінансової допомоги за № 43 від 04.02.2016р. між позивачем та відповідачем-2 було укладено Договір застави цінних паперів від 25.08.2016р. за № 25/08, проте, у порушення вимог законодавства, що регулює обіг цінних паперів, для забезпечення виконання умов договору застави, відповідач-2 не подав розпорядження до депозитарної установи, на рахунках якої обліковуються/зберігаються цінні папери для проведення операції блокування прав на цінні папери, що обліковуються на рахунку у цінних паперах депонента. Позивач зазначає, що з дати укладення договору застави цінних паперів зазначені цінні папери перераховувались із однієї депозитарної установи у іншу кілька разів, що свідчить про наявність реальної загрози, що майно (цінні папери) у будь-який час можуть бути відчуженні (списані/перераховані) на користь третіх осіб, тому вжиття заходів забезпечення позову шляхом накладення арешту та зупинення обігу цінних паперів є єдиним можливим способом захистити права позивача. Крім того, у якості підстав для забезпечення позову з метою забезпечення виконання рішення суду у разі задоволення позову, позивач посилається на те, що відомості про наявність у відповідачів нерухомого майна для забезпечення виконання рішення суду у разі задоволення відсутні.

Посилаючись на вищезазначені обставини та факти, позивач зазначає про те, що фактично даний спір не матиме сенсу в разі здійснення відповідачем-2 відчуження майна - акцій Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті), номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень до прийняття рішення по суті, адже без вжиття заходів забезпечення позову Відповідач-2 та набувач даного майна (третя особа) зможуть безперешкодно зафіксувати в системі депозитарного обліку факт набуття права власності на цінні папери третьою особою та, відповідно, припинення права власності на такі цінні папери за нинішнім власником, що потягне за собою не можливість виконати рішення суду.

Розглянувши подану заяву, матеріали справи, дослідивши та проаналізувавши надані до заяви докази, проаналізувавши приписи законодавства, що регулює питання забезпечення позову, господарський суд прийшов до наступного висновку.

Станом на 29.12.2016р. ані відповідачем-1, ані відповідачем-2 заборгованість за Договором про надання фінансової допомоги не була погашена, що і стало підставою для звернення із цим позовом до суду.

Слід зазначити, що згідно із п.п. 3.4.3 п. 3.4 Договору застави цінних паперів заставодавець - ТДВ Інвестком зобов'язаний не відчужувати заставлене майно - цінні папери у будь-який спосіб та не обтяжувати його зобов'язаннями без отримання попередньої письмової згоди заставодержателя - ТОВ Сталь Фінанс .

Відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України Про депозитарну систему України від 06.07.2012р. за № 5178-VI підтвердженням прав на цінні папери та прав за цінними паперами, що існують в бездокументарній формі, а також обмежень прав на цінні папери у певний момент часу є обліковий запис на рахунку в цінних паперах депонента в депозитарній установі.

Документальним підтвердженням наявності на певний момент часу прав на цінні папери та прав за цінними паперами депонента (у разі зарахування цінних паперів на депозит нотаріуса - відповідного кредитора) є виписка з рахунка в цінних паперах депонента, яка видається депозитарною установою на вимогу депонента або в інших випадках, установлених законодавством та договором про обслуговування рахунка в цінних паперах.

Положеннями ч. 1 ст. 6 Закону України Про депозитарну систему України від 06.07.2012р. за № 5178-VI депозитарний облік цінних паперів - облік цінних паперів, прав на цінні папери та їх обмежень на рахунках у цінних паперах (далі - депозитарний облік).

Депозитарний облік у системі депозитарного обліку цінних паперів ведеться у кількісному виразі.

При цьому облік прав на цінні папери конкретного власника ведеться виключно депозитарними установами, Національним банком України у визначених цим Законом випадках і депозитаріями-кореспондентами чи їх клієнтами, а облік цінних паперів і прав за цінними паперами - виключно Центральним депозитарієм або Національним банком України.

Облік зобов'язань емітента за цінними паперами власних випусків емітента ведеться Центральним депозитарієм, а у випадках, встановлених цим Законом, - Національним банком України, стосовно кожного випуску цінних паперів на підставі депонування глобального сертифіката та/або тимчасового глобального сертифіката.

Частиною 2 ст. 6 Закону України Про депозитарну систему України від 06.07.2012р. за № 5178-VI встановлено, що внесення змін до системи депозитарного обліку стосовно цінних паперів конкретного власника здійснюється виключно депозитарними установами (у визначених законодавством випадках - Національним банком України або депозитаріями-кореспондентами), в установленому Комісією порядку на підставі, зокрема, розпорядження, що подається кожним депонентом, що є стороною правочину, - у разі вчинення депонентами однієї депозитарної установи правочину щодо цінних паперів поза фондовими біржами без додержання при розрахунках принципу поставка цінних паперів проти оплати .

Згідно із ч. 6 ст. 6 Закону України Про депозитарну систему України від 06.07.2012р. за № 5178-VI у разі встановлення або зняття обмеження прав на цінні папери стосовно цінних паперів певного власника власник таких цінних паперів зобов'язаний подати відповідну інформацію та документи, які її підтверджують, до депозитарної установи, в якій йому відкрито рахунок у цінних паперах. У разі встановлення або зняття обмеження прав на цінні папери стосовно цінних паперів певного власника суд або уповноважений законом державний орган чи його посадова особа зобов'язані подати відповідне рішення депозитарній установі, в якій відкрито рахунок цього власника.

Відповідно до положень ч. 4 ст. 3 Закону України Про цінні папери та фондовий ринок від 23.02.2006р. за № 3480-IV (з подальшими змінами) права на цінний папір та права за цінним папером, що існують в бездокументарній формі, належать власникові рахунка в цінних паперах, відкритого в депозитарній установі.

Відповідно до виписки про стан рахунку у цінних паперах на 19.08.2016р. за № 155, копія якої надана позивачем та міститься у матеріалах справи, заставлене майно - акції депонента ТДВ Інвестком перебувають у депозитарній установі - ТОВ Бюро інвестиційних технологій (код за ЄДРПОУ 330562212, місцезнаходження: вул. Кутузова, 18/7, м. Київ, 01133) на рахунку у цінних паперах № 402487-UA40027359.

Відповідно до виписки про стан рахунку у цінних паперах на 09.09.2016р. за № 317, копія якої надана позивачем та міститься у матеріалах справи, заставлене майно - акції депонента ТДВ Інвестком перебувають у депозитарній установі - ТОВ Глобал кастодіан (код за ЄДРПОУ 37956893, місцезнаходження: вул. Чигоріна, 18, оф. 225, м. Київ, 01042) на рахунку у цінних паперах № 404160-UA40500061.

Таким чином, після укладення Договору застави цінних паперів відбувається рух заставного майна - цінних паперів із одного депозитарного рахунку на інший без попереднього отримання письмової згоди заставодержателя - ТОВ Сталь Фінанс .

Відповідно до ст. 66 ГПК України господарський суд за заявою сторони, прокурора або з власної ініціативи має право вжити передбачених статтею 67 цього Кодексу заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.

Згідно зі ст. 67 ГПК України позов забезпечується, зокрема : накладанням арешту на майно або грошові суми, що належать відповідачу; забороною відповідачеві вчиняти певні дії, забороною іншим особам вчиняти дії щодо предмета спору. Види забезпечення позову повинні бути співвідносними із заявленими позивачем вимогами.

Види забезпечення позову можуть використовуватися господарським судом лише в межах предмета позову та не повинні порушувати прав інших акціонерів (учасників) господарського товариства. Зокрема, заборона вчиняти дії має стосуватися лише пакета акцій, безпосередньо пов'язаного з предметом спору.

Проаналізувавши зміст позовної заяви, заяви про забезпечення позову та доданих до них доказів, господарський суд вважає, що враховуючи той факт, що ТДВ Інвестком вчиняє дії, що спрямовані на відчуження майна - цінних паперів, які передані у заставу у якості забезпечення виконання умов договору, у зв'язку із невиконанням умов якого позивачем подано цей позов до суду про стягнення заборгованості у розмірі 3 500 000,00 грн., що підтверджено відповідними доказами (виписками про стан рахунку у цінних паперах) є достатньо обґрунтованим припущення, що майно (цінні папери), яке є у відповідачів на момент пред'явлення позову до нього, може зникнути, зменшитись за кількістю або погіршитись за якістю на момент виконання рішення.

Крім того, що у даному випадку вид забезпечення позову, який просить застосувати позивач, безпосередньо пов'язаний із предметом позовної вимоги (стягнення суми заборгованості у розмірі 3 500 000,00 грн.), є адекватними, розумними та обґрунтованими щодо вимог позивача, спроможний забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову.

Також господарський суд зазначає, що зазначений вид забезпечення позову запобігає порушенню прав та охоронюваних законом інтересів осіб, що не є учасниками даного судового процесу та, крім того, є мірою тимчасовою.

Зазначені обставини у своїй сукупності свідчать про наявність підстав для задоволення заяви позивача про вжиття заходів забезпечення позову по справі № 904/12436/16 та вжиття обраного позивачем заходу до забезпечення позову визначеного в заяві.

Про забезпечення позову господарський суд виносить ухвалу, яка надсилається або видається сторонам у справі, іншим учасникам судового процесу (ст. 87 ГПК України).

Зазначена ухвала із урахуванням п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України Про виконавче провадження від 02.06.2016р. № 1404-VIII (зі змінами, внесеними згідно із Законом № 1730-VIII від 03.11.2016р.) має статус виконавчого документа, а тому повинна відповідати вимогам ст. 4 вищезазначеного закону, зокрема, містити повне найменування (для юридичних осіб) стягувача та боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань стягувача та боржника (для юридичних осіб - за наявності), дата набрання рішенням законної сили, строк пред'явлення рішення до виконання. Крім того, ухвала повинна бути скріплена гербовою печаткою.

Керуючись ст.ст. 66, 67, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

У Х В А Л И В :

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Торговий дім Промізвесть (код ЄДРПОУ 40065660; місцезнаходження: вул. Будьонного, буд. 25, офіс 4, м. Дніпро, 49102) про вжиття заходів до забезпечення позову - задовольнити.

1) Накласти арешт на майно - акції іменні прості Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (код ЄДРПОУ 00418113, адреса місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, буд. 16) у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті) номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень (код цінних паперів UA НОМЕР_1).

2) Заборонити Товариству з додатковою відповідальністю Інвестком (код ЄДРПОУ 40080280, адреса місцезнаходження: 09104, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гайок, буд. 4-а) у будь який-спосіб відчужувати прості іменні акції Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (код ЄДРПОУ: 00418113, адреса місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, буд. 16) у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті), номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень (код цінних паперів UA НОМЕР_1), у тому числі, але не виключно, передавати у заставу, управління, змінювати власника, володільця, номінального утримувача, зберігача та (або) депозитарія, змінювати рахунки, на яких зберігаються вказані акції, та розпорядників таких рахунків, списувати, переказувати вказані акції з рахунків у цінних паперах та (або) зараховувати, переказувати, переміщувати вказані акції на рахунки інших осіб, тощо.

3) Заборонити Публічному акціонерному товариству Національний депозитарій України (код ЄДРПОУ 30370711, місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, буд. 17/8) та іншим депозитарним установам, що здійснюють облік права власності на цінні папери емітентів у депозитарній системі України, здійснювати облікові операції щодо внесення змін до системи депозитарного обліку щодо простих іменних акцій Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (код ЄДРПОУ 00418113, адреса місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, буд. 16) у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті), номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень (код цінних паперів UA НОМЕР_1)..

4) Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю Глобал Кастодіан (код ЄДРПОУ 37956893, місцезнаходження: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, буд. 18, прим. 225), що здійснює облік права власності на цінні папери емітентів у депозитарній системі України, здійснювати облікові операції щодо внесення змін до системи депозитарного обліку щодо простих іменних акцій Публічного акціонерного товариства Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів (код ЄДРПОУ 00418113, адреса місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, буд. 16), у кількості 2 448 200 (два мільйони чотириста сорок вісім тисяч двісті), номінальною вартістю 1 (одного) цінного паперу 6,00 (шість) гривень (код цінних паперів UA НОМЕР_1), з рахунку в цінних паперах № 404160-UA40500061 Товариства з додатковою відповідальністю Інвестком (код ЄДРПОУ 40080280, Київська обл. м. Біла Церква, вул. Гайок, буд. 4-А), відкритому в Товаристві з обмеженою відповідальністю Глобал Кастодіан (код ЄДРПОУ 37956893, вул. Чигоріна, буд. 18, прим. 225, код МДО 404160).

З метою виконання даної ухвали направити її копію до Товариства з обмеженою відповідальністю Глобал Кастодіан (код ЄДРПОУ: 37956893, місцезнаходження: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, буд. 18, прим. 225), до Публічного акціонерного товариства Національний депозитарій України (код ЄДРПОУ 30370711, місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, буд. 17/8) для виконання, а також з метою направлення останньої Публічним акціонерним товариством Національний депозитарій України (код ЄДРПОУ 30370711, місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, буд. 17/8) до виконання всім депозитарним установам, що здійснюють облік права власності на цінні папери емітентів у депозитарній системі України.

Стягувач: Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий дім Промізвесть (код ЄДРПОУ 40065660; адреса місцезнаходження: 49102, м. Дніпро, вул. Будьонного, буд. 25, офіс 4).

Боржники:

відповідач 1: Товариства з обмеженою відповідальністю Сталь Фінанс (код ЄДРПОУ 40147397; місцезнаходження : Житловий масив Червоний камінь, буд. 4, прим. 12, м. Дніпро 49128)

відповідач 2: товариство з додатковою відповідальністю Інвестком (код ЄДРПОУ 40080280, адреса місцезнаходження: 09104, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гайок, буд. 4-а).

Дана ухвала є виконавчим документом, набирає чинності з моменту її прийняття, тобто з 04.01.2017р. та підлягає негайному виконанню у порядку, встановленому Законом України Про виконавче провадження .

Строк пред'явлення ухвали Господарського суду Дніпропетровської області від 04.01.2017 у справі №904/12436/16 про вжиття заходів до забезпечення позову до виконання становить 3 (три) роки, тобто до 05.01.2020р.

Суддя ОСОБА_1

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення04.01.2017
Оприлюднено12.01.2017
Номер документу63926535
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/12436/16

Ухвала від 03.05.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Іванова Л.Б.

Постанова від 23.02.2017

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Джихур Олена Василівна

Ухвала від 23.02.2017

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Джихур Олена Василівна

Ухвала від 14.02.2017

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Джихур Олена Василівна

Рішення від 14.02.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Панна Світлана Павлівна

Ухвала від 09.02.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Панна Світлана Павлівна

Ухвала від 30.01.2017

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Джихур Олена Василівна

Ухвала від 04.01.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Панна Світлана Павлівна

Ухвала від 03.01.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Панна Світлана Павлівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні