ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
18 липня 2016 року 804/4417/16
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Гончарової І.А., перевіривши матеріали позовної заяви Асоції Українські фондові торговці до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнати протиправним та скасувати рішення, -
ВСТАНОВИВ:
До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Асоції Українські фондові торговці до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнати протиправним та скасувати рішення з вимогою :
-визнати протиправним та скасувати рішення Про відмову в погодженні внутрішніх документ саморегулівної організації (змін до них) № 317 Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ідентифікаційний код 37956207) від 17.03.2016 року (протокол засідання №20)
-зобовязати Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку (ідентифікаційний код 37956207) погодити зміни до С татуту, Положення про членство, Положення про Дисциплінарний комітет та Дисціплінарного кодексу Асоціації Українські фондові торговці (ідентифікаційний код 33338204), затверджені рішенням чергових загальних зборів членів від 21.12.2015 р.( протокол №7).
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Відповідно до ч.5 ст.106 КАС України якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Натомість, як вбчається з матеріалів справи, до позову не додано довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження оосби, що підписала позовну заяву, а саме: ОСОБА_1.
Крім того, в порушення ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Позивачем не додано копію позовної заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї, для відповідача, а також належним чином оформленого документу про сплату у встановленому порядку та розмірі судового збору.
Порядок обчислення та справляння судового збору визначений Законом України "Про судовий збір".
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про судовий збір» за подання адміністративного позову немайнового характеру, який подано суб'єктом владних повноважень, юридичною особою сплачується судовий збір у розмірі 1 розміру мінімальної заробітної плати.
Разом з тим, відповідно до ч. 3 ст.6 Закону України Про судовий збір у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" з 01.01.2016 року встановлено розмір мінімальної заробітної плати в сумі 1378,00 грн.
Таким чином, за подання адміністративного позову позивачу необхідно сплатити судовий збір за вимоги немайнового характеру в загальному розмірі 2756,00 грн.
Позивачем до матеріалів справи не надано доказів сплати судового збору в розмірі, визначеному Законом України «Про судовий збір» .
Відповідно до ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху і встановлює строк для їх усунення.
Згідно до положень ст. 108 КАС України адміністративний позов підлягає залишенню без руху з наданням заявнику строку для усунення недоліків.
Керуючись ст. 106, 107, 160, 165 КАС України, суд,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Асоції Українські фондові торговці до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнати протиправним та скасувати рішення - залишити без руху.
Встановити позивачу десятиденний строк з моменту отримання ухвали про залишення без руху для усунення недоліків, а саме: позивачу необхідно надати до суду оригінал документу про сплату судового збору у відповідності до встановлених ставок судового збору за подання адміністративного позову не майнового характеру в розмірі 2756,00 грн., копію позовної заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї, для відповідача та документ, що підтверджує повноваження оосби, що підписала позовну заяву, а саме: ОСОБА_1.
В разі невиконання ухвали і не усунення недоліків до вказаного строку, позовна заява буде вважатися неподаною і буде повернута особі, яка подала позов.
Копію ухвали направити позивачу.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку та в строки, встановленні статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя (підпис) ОСОБА_2 Ухвала не набрала законної сили станом на 18.07.2016р.
З оригіналом згідно
Суддя І.А. Гончарова
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.07.2016 |
Оприлюднено | 12.01.2017 |
Номер документу | 63940829 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Гончарова Ірина Анатоліївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Гончарова Ірина Анатоліївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні