ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

У Х В А Л А

м. Вінниця

10 січня 2017 р.                                                  Справа № 802/57/17-а

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Вільчинський Олександр Ванадійович, розглянувши матеріали:

за позовом:           Вінницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області

до:                     Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСАЛТИНГУ"

про:                     скасування запису, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви Вінницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області до Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСАЛТИНГУ" про скасування запису, зобов'язання вчинити дії.

Позовна заява відповідає вимогам, визначеним статтею 106 КАС України, відсутні підстави для її повернення, залишення без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені цим Кодексом.

Враховуючи викладене, доходжу висновку про відкриття провадження в адміністративній справі за цим позовом.

З метою забезпечення всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення адміністративної справи протягом розумного строку в порядку підготовки справи до судового розгляду суддя провів усі необхідні підготовчі дії, передбачені ст. 110 КАС України.

Керуючись ст. ст. 106, 107, 110, 165, п. 6 ст. 254 КАС України, -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Вінницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області до Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСАЛТИНГУ" про скасування запису, зобов'язання вчинити дії.

2. Закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду в судовому засіданні 24 січня 2017 р. о 13:30 год. в залі судового засідання № 3 Вінницького окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14.

3. Запропонувати відповідачам до 24.01.17 через відділ прийому суду подати письмові заперечення проти позову та докази, які у них є.

4. Зобов'язати позивача надати відомості щодо взяття на облік як платника податків у Вінницькій ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області ТОВ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСАЛТИНГУ"; власні письмові підтвердження того, що в провадженні цього або іншого суду немає справи зі спору між такими ж сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, а також про відсутність у таких справах прийнятих по суті рішень.

5. Зобов'язати Департамент адміністративних послуг Вінницької міської ради до 24.01.17 надати реєстраційну справу щодо ТОВ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСАЛТИНГУ" (код ЄДРПОУ 32829418, 21023, м. Вінниця, вул. Корпоративна, буд. 55, офіс 76).

6. Розгляд справи здійснюватиметься суддею Вільчинським Олександром Ванадійовичем одноособово.

7. Копію даної ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права і обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту постановлення.

Суддя                                         Вільчинський Олександр Ванадійович

Дата ухвалення рішення 10.01.2017
Зареєстровано 12.01.2017
Оприлюднено 16.01.2017

Судовий реєстр по справі 802/57/17-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 24.01.2017 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.01.2017 Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону