Ухвала
від 31.01.2017 по справі 755/1918/17
ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 755/1918/17

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"31" січня 2017 р. слідчий суддя Дніпровського районного суду м. Києва Дзюба О.А., при секретарі судових засідань Корович О.С., за участю слідчого Данилюк А.В., розглянувши в приміщенні суду в м. Києві клопотання слідчого Дніпровського УП ГУ НП у м. Києві Данилюк А.В., про проведення огляду у рамках кримінального провадження унесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42017101040000014 від 12.01.2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України, -

в с т а н о в и в :

До Дніпровського районного суду м. Києва надійшло вищезазначене клопотання слідчого, яке погоджене з прокурором Київської місцевої прокуратури №4, у зв'язку із здійсненням досудового розслідування у даному кримінальному провадженні.

Мотивуючи клопотання автор зазначає, що проведення огляду у будівлі, яка розташована за адресою : м. Київ, вул.. Лобачевського, 2, яку використовує КНП ЦПМСД № 4 (ЄДРПОУ 38196712) необхідне з метою встановлення відомостей визначених ст.ст. 91, 234 КПК України, у даному кримінальному провадженні та виконання завдань визначних ст. 2 КПК України.

Слідчий, у судовому засіданні, заявлене клопотання підтримав у повному обсязі, просив задовольнити з підстав викладених у його мотивувальній частині.

У судове засідання не з явився прокурор, однак слідчий суддя, враховуючи положення ч. 4 ст. 234 КПК України, вважає за можливе розглянути клопотання у відсутність останнього.

Тож, слідчий суддя, перевіривши клопотання заявника на дотримання вимог Кримінального процесуального Кодексу України (далі - КПК), приходить до наступного.

Статтею 237 КПК України, з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей та документів. Огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи.

З положень ст. 234 КПК України випливає, що обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді. У разі необхідності провести обшук сторона кримінального провадження звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням.

За таких обставин на думку автора клопотання, наявні обставини визначені ст.ст. 234, 237 КПК України для проведення огляду.

Відповідно до ч. 5 ст. 234 КПК України, слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що: 1) було вчинено кримінальне правопорушення; 2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; 3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду; 4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.

Згідно ст. 84 КПК України, доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню. Процесуальними джерелами доказів є показання, речові докази, документи, висновки експертів.

Так, слідчим на підтвердження викладених у клопотанні обставин долучено наступні докази: копію витягу з ЄРДР, рапорту, інших підтверджуючих копій документів, пояснень та фотоматеріалів.

Згідно положень ст. 22 КПК України , кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом. Під час кримінального провадження функції державного обвинувачення, захисту та судового розгляду не можуть покладатися на один і той самий орган чи службову особу. Захист здійснюється підозрюваним або обвинуваченим, його захисником або законним представником. Суд, зберігаючи об'єктивність та неупередженість, створює необхідні умови для реалізації сторонами їхніх процесуальних прав та виконання процесуальних обов'язків.

Відповідно до ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом. Слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом.

Слідчим суддею зберігаючи об'єктивність та неупередженість, було створено необхідні умови для реалізації органом досудового розслідування його процесуальних прав та виконання процесуальних обов'язків, крім того останній будучи вільним у використанні своїх прав у межах та у спосіб передбачений КПК України, надав суду належні та допустимі докази, у розумінні ст. 84 КПК України, на підтвердження викладених у клопотанні обставин.

Враховуючи викладене, слідчий суддя, дослідивши, матеріали клопотання, долучені до нього документи, за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин провадження, керуючись законом, оцінюючи сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв'язку вважає, що наявні у провадженні докази, передбачені параграфами 3-5 Глави 4 КПК України (показання, речові докази і документи та інші) свідчать про те, що клопотання є обгрунтованим, а тому воно підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 1-2, 7-29, 233-237, 309 КПК України, слідчий суддя, -

у х в а л и в :

Клопотання слідчого Дніпровського УП ГУ НП у м. Києві Данилюк А.В., про проведення огляду у рамках кримінального провадження унесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42017101040000014 від 12.01.2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України - задовольнити.

Надати дозвіл слідчому Дніпровського УП ГУ НП у м. Києві Данилюку А.В. на проведення огляду у будівлі, яка розташована за адресою : м. Київ, вул.. Лобачевського, 2, яку використовує КНП ЦПМСД № 4 (ЄДРПОУ 38196712) з метою виявлення та фіксації відомостей щодо вчинення кримінального правопорушення.

Ухвала оскарженню не підлягає, є обов'язковою і підлягає безумовному виконанню на всій території України.

Слідчий суддя

СудДніпровський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення31.01.2017
Оприлюднено01.02.2017
Номер документу64386341
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —755/1918/17

Ухвала від 14.02.2022

Кримінальне

Дніпровський районний суд міста Києва

Курило А. В.

Ухвала від 19.02.2018

Кримінальне

Дніпровський районний суд міста Києва

Сазонова М. Г.

Ухвала від 13.03.2017

Кримінальне

Дніпровський районний суд міста Києва

Дзюба О. А.

Ухвала від 14.03.2017

Кримінальне

Дніпровський районний суд міста Києва

Дзюба О. А.

Ухвала від 14.03.2017

Кримінальне

Дніпровський районний суд міста Києва

Дзюба О. А.

Ухвала від 13.02.2017

Кримінальне

Дніпровський районний суд міста Києва

Дзюба О. А.

Ухвала від 31.01.2017

Кримінальне

Дніпровський районний суд міста Києва

Дзюба О. А.

Ухвала від 31.01.2017

Кримінальне

Дніпровський районний суд міста Києва

Дзюба О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні