Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
30 січня 2017 року Справа № 805/41/17-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Кошкош О.О., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління ДФС у Донецькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю “СХІД ТРАСТ” про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з адміністративний позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “СХІД ТРАСТ” про стягнення заборгованості в сумі 10865,50 грн.
Представник позвача до суду з'явився, через відділ документообігу суду надав клопотання про зупинення провадження для надання додаткових доказів по справі.
Представник відповідача до судового засідання не з'явився.
У відповідності до п. 4 ч. 2 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України, суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору до терміну, встановленого судом.
За таких обставин, суд вважає клопотання сторони про зупинення достатньо обґрунтованим, тому задовольняє клопотання та зупиняє провадження в справі до 20 лютого 2017 року.
На підставі викладеного, керуючись п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України, суд
У Х В А Л И В:
Провадження в адміністративній справі за позовом Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного управління ДФС у Донецькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю “СХІД ТРАСТ” про стягнення заборгованості зупинити до 20 лютого 2017 року до 10 год. 35 хв.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали з подачею копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
Суддя Кошкош О.О.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2017 |
Оприлюднено | 06.02.2017 |
Номер документу | 64422741 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Кошкош О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні