Ухвала
від 31.01.2017 по справі 815/5576/15
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

"31" січня 2017 р. м. Київ К/800/30632/16

Суддя Вищого адміністративного суду України Шипуліна Т.М., розглянувши клопотання Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про повернення судового збору за подання касаційної скарги на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 29.09.2015 та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 04.12.2015 у справі № 815/5576/15 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Мардарівське ХПП до Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

В С Т А Н О В И В :

Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 29.09.2015, залишеною без змін ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 04.12.2015, позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Мардарівське ХПП" до Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задоволено.

Не погоджуючись із рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, Котовська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області 08.11.2016 звернулась з касаційною скаргою та клопотанням про поновлення строку касаційного оскарження судового рішення до Вищого адміністративного суду України.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 23.12.2016 касаційну скаргу Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 29.09.2015 та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 04.12.2015 у справі № 815/5576/15 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Мардарівське ХПП до Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - повернуто скаржнику.

На адресу Вищого адміністративного суду України від Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області надійшло клопотання від 24.01.2017 № 53/9/15-32-10-02-06 про повернення судового збору в сумі 2192,40 грн., сплаченого згідно з платіжним дорученням від 12.10.2016 № 344.

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 7 Закону України Про судовий збір сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі повернення скарги.

У зв'язку з зазначеним, сплачений Котовською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області за подання касаційної скарги згідно з платіжним дорученням від 12.10.2016 № 344 судовий збір в сумі 2192,40 грн. підлягає поверненню на підставі пункту 2 частини першої статті 7 Закону України Про судовий збір .

Керуючись пунктом 2 частини першої статті 7 Закону України Про судовий збір , статтею 98 Кодексу адміністративного судочинства України,-

У Х В А Л И В:

Клопотання Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про повернення судового збору задовольнити.

Повернути Котовській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області судовий збір в сумі 2192,40 грн. (дві тисячі сто дев'яносто дві гривні 40 копійок), сплачений за подання касаційної скарги відповідно до платіжного доручення від 12.10.2016 № 344.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого адміністративного суду України Т.М. Шипуліна

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення31.01.2017
Оприлюднено03.02.2017
Номер документу64458614
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —815/5576/15

Ухвала від 31.01.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Шипуліна Т.М.

Ухвала від 23.12.2016

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Шипуліна Т.М.

Ухвала від 14.11.2016

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Шипуліна Т.М.

Ухвала від 29.12.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Бухтіярова І.О.

Ухвала від 09.12.2015

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Кравченко К.В.

Ухвала від 04.12.2015

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Кравченко К.В.

Ухвала від 04.12.2015

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Кравченко К.В.

Ухвала від 21.10.2015

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Кравченко К.В.

Ухвала від 22.10.2015

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Кравченко К.В.

Ухвала від 20.10.2015

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Кравченко К.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні