Постанова
від 28.02.2011 по справі 2а-2219/11
КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2а-2219/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 лютого 2011 року м. Коломия

Суддя Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області Димашок В. П. розглянувши у скороченому провадженні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ПФУ в Коломийському районі про нарахування та виплату підвищення до пенсії як дитині війни, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з вищенаведеним позовом в якому просить визнати неправомірною відмову ПФУ в Коломийському районі Івано-Франківської області щодо перерахунку підвищення до пенсії як дитині війни та зобов'язати відповідача нарахувати та виплатити підвищення до пенсії у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком за період з 01.07.2007 року.

Ухвалою Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 07.02.2011 року даний адміністративний позов в частині нарахування та виплати підвищення до пенсії як дитині війни за період з 01.07.2007 року по 01.08.2010 року включно залишено без розгляду.

Відповідач не подав заперечення проти позову.

Дослідивши матеріали справи, оцінивши повідомлені обставини справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню частково з таких підстав:

Встановлено, що позивач ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 та відповідно до вимог ст.1 ЗУ Про соціальний захист дітей війни набув статусу дитина війни , тому згідно ст. 6 казаного Закону має право на підвищення пенсії на 30% мінімальної пенсії за віком, яка згідно ст. 28 ЗУ Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Згідно ЗУ Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування рішення щодо призначення, донарахування, перерахунок пенсії приймаються територіальними органами ПФУ за місцем проживання пенсіонерів. Таким чином, обов'язок по нарахуванні і виплаті передбаченої ст. 6 ЗУ Про соціальний захист дітей війни доплати до пенсії покладено на ПФУ в Коломийському районі , однак відповідач відмовив позивачу у проведенні перерахунку пенсії, а тому суд вважає, що відповідач порушив право позивача на призначення та виплату підвищення до пенсії як дитині війни на 30 % мінімальної пенсії за віком і його дії слід визнати неправомірними та позов задовольнити в межах шестимісячного строку та роз'яснити відповідачу його обов'язок виконати постанову негайно.

На підставі викладеного, ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» , ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та керуючись ст.ст. 99, 159-163, 183-2, 256, 257 КАС України, -

П О С Т А Н О В И В :

позов задоволено повністю.

Визнати неправомірними дії ПФУ в Коломийському районі щодо не нарахування та невиплати ОСОБА_1 щомісячної доплати до пенсії у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком як дитині війни у відповідності до вимог ст.6 Закону України Про соціальний захист дітей війни .

Зобов'язати ПФУ в Коломийському районі Івано-Франківської області нарахувати та виплатити на користь ОСОБА_1, недоплачене підвищення до пенсії у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком як дитині війни відповідно до ст. 6 Закону України Про соціальний захист дітей війни за період з 02.08.2010 р. по 02.02.2011 року включно, з врахуванням ст. 28 Закону України Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та виплачених сум.

Постанова підлягає негайному виконанню. Згідно ст. 257 КАС України судове рішення, яке набрало законної сили або яке належить виконати негайно, є підставою для його виконання.

Відповідачу по справі подати до суду звіт про виконання постанови протягом одного місяця після отримання її копії.

Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана до Львівського апеляційного адміністративного суду через Коломийський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня отримання копії постанови з одночасно надсиланням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.

Суддя: Димашок В. П.

СудКоломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення28.02.2011
Оприлюднено07.02.2017
Номер документу64469658
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-2219/11

Ухвала від 20.05.2011

Адміністративне

Сокирянський районний суд Чернівецької області

Побережна О. Д.

Постанова від 22.09.2011

Адміністративне

Сватівський районний суд Луганської області

Пчолкін С. А.

Постанова від 28.02.2011

Адміністративне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Димашок В. П.

Ухвала від 10.03.2011

Адміністративне

Хортицький районний суд м.Запоріжжя

Курбатова О. М.

Ухвала від 08.11.2012

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Зарудяна Л.О.

Ухвала від 08.11.2012

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Зарудяна Л.О.

Ухвала від 18.07.2012

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Одемчук Є.В.

Ухвала від 09.03.2011

Адміністративне

Хотинський районний суд Чернівецької області

Владичан А. І.

Ухвала від 10.03.2011

Адміністративне

Хортицький районний суд м.Запоріжжя

Курбатова(Зубенко) О. М.

Ухвала від 19.04.2012

Адміністративне

Житомирський апеляційний адміністративний суд

Малахова Н.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні