Справа № 395/154/17 Провадження № 2/395/255/2017
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
02 лютого 2017 року м. Новомиргород
Суддя Новомиргородського районного суду Кіровоградської області ЩЕНЮЧЕНКО С.В., перевіривши виконання вимог ст. ст. 107-126 ЦПК України у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Агроконтракт-Н (далі - позивач, ТОВ Агроконтракт-Н ) до ОСОБА_1, ТОВ ОЛІМП (далі - відповідач, ОСОБА_1, ТОВ ОЛІМП ) про визнання договору оренди землі недійсним та визнання договору оренди землі поновленим із попереднім орендарем,
В С Т А Н О В И В :
У лютому 2017 р. до Новомиргородського районного суду надійшла позовна заява ТОВ Агроконтракт-Н до ОСОБА_1, ТОВ ОЛІМП про визнання договору оренди землі недійсним та визнання договору оренди землі поновленим із попереднім орендарем.
Згадану позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. ст. 119-120 ЦПК України, оскільки заявником належним чином не викладено зміст позовних вимог та обставин, якими він обґрунтовує власні вимоги.
Так, у вступній частині позову:
заявник вказує відповідача ОСОБА_1, бо вона успадкувала земельну ділянку після смерті орендодавця - ОСОБА_2, яка уклала договір оренди земельної ділянки 09.10.2008 р. з позивачем ТОВ Агроконтракт-Н .
Одночасно у резолютивній частині позовної заяви позивач просить суд поновити договір оренди землі, що був укладений між позивачем ТОВ Агроконтракт-Н та відповідачем ОСОБА_1 09.10.2008 р.
Таким чином, наявні суттєві розбіжності у змісті позовної заяви.
Окрім цього, у мотивувальній частині заяви не зазначено коли саме позивач дізнався про укладення оспорюваного договору оренди землі, а також немає посилання на докази, що підтверджують кожну обставину, або наявність підстав для звільнення від доказування.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. ст. 119, 120 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Ураховуючи, що згадана заява не оформлена відповідно до вимог, передбачених ст. ст. 119-120 ЦПК України, слід застосувати правила ст. 121 ЦПК України та залишити її без руху з наданням строку позивачеві для усунення недоліків.
Керуючись ст. ст. 118-121, 207, 293 п. 9 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Залишити позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Агроконтракт-Н до ОСОБА_1, ТОВ ОЛІМП про визнання договору оренди землі недійсним та визнання договору оренди землі поновленим із попереднім орендарем, без руху.
Повідомити позивачеві про залишення вказаного позову без руху та надати йому п'ятиденний строк з дня отримання ухвали для усунення наступних недоліків.
Заявникові необхідно привести у відповідність зміст мотивувальної частині позову з резолютивною частиною позовної заяви.
Окрім цього, у мотивувальній частині заяви потрібно вказати коли саме позивач дізнався про укладення оспорюваного договору оренди землі та послатися на докази, що підтверджують кожну обставину, або наявність підстав для звільнення від доказування.
Роз'яснити, що у разі невиконання ухвали суду в зазначений строк заява вважається неподаною і повертається позивачеві зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С. В. Щенюченко
Згідно з оригіналом:
суддя С.ЩЕНЮЧЕНКО
Суд | Новомиргородський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 02.02.2017 |
Оприлюднено | 07.02.2017 |
Номер документу | 64487447 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новомиргородський районний суд Кіровоградської області
Орендовський В. А.
Цивільне
Новомиргородський районний суд Кіровоградської області
Орендовський В. А.
Цивільне
Новомиргородський районний суд Кіровоградської області
Щенюченко С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні