12.2
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про зупинення провадження у справі
03 лютого 2017 рокуСєвєродонецькСправа № 812/34/17
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді: Смішливої Т.В.,
при секретарі судового засідання: Бутенко К.В.,
без участі сторін
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Державної інспекції сільського господарства в Луганській області про стягнення заборгованості по заробітній платі, компенсації за невикористану відпустку, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільнені, компенсації витрат частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати, вихідної допомоги,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Луганського окружного адміністративного суду знаходиться вищезазначена адміністративна справа.
Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду від 30.01.2017 від відповідача витребувано наказ про прийняття на роботу ОСОБА_1В, наказ про звільнення з роботи ОСОБА_1В, довідку про заборгованість з належних ОСОБА_1В грошових сум, довідку про середню заробітну плату позивача, однак на час розгляду справи зазначені документи відповідач до суду не надав.
Відповідно до ч. 4, 5 ст. 11 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи. Суд повинен запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати докази або з власної ініціативи витребувати докази, яких, на думку суду, не вистачає
Частинами першою та другою статті 72 КАС України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтями 72 цього Кодексу.
Частиною 1 статті 122 КАС України передбачено, що адміністративна справа має бути розглянута і вирішена протягом розумного строку, але не більше місяця з дня відкриття провадження у справі, якщо інше не встановлено цим Кодексом.
Згідно з пунктом четвертим частини другої статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Враховуючи те, що відповідачем не надано витребувані ухвалою суду від 30.01.2017 документи, суд дійшов висновку про необхідність повторно витребувати у відповідача наказ про прийняття на роботу ОСОБА_1В, наказ про звільнення з роботи ОСОБА_1В, довідку про заборгованість з належних ОСОБА_1В грошових сум, довідку про середню заробітну плату позивача, та зважаючи на стислі строки розгляду адміністративної справи й відсутність в матеріалах справи доказів належного повідомлення сторін про дату, час та місце слухання справи, суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі.
На підставі викладеного, керуючись статтями 11, 156, 160, 165 КАС України,
УХВАЛИВ:
Зобов'язати відповідача - у разі невизнання позову надати письмові заперечення та документи, якими вони обґрунтовуються, наказ про прийняття на роботу ОСОБА_1В, наказ про звільнення з роботи ОСОБА_1В, довідку про заборгованість з належних ОСОБА_1В грошових сум, інформацію про проведення розрахунку з позивачем під час звільнення, довідку про середню заробітну плату позивача, копії для долучення до матеріалів справи, оригінали для огляду в судовому засіданні.
Провадження у справі № 812/34/17 за позовом ОСОБА_1 до Державної інспекції сільського господарства в Луганській області про стягнення заборгованості по заробітній платі, компенсації за невикористану відпустку, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільнені, компенсації витрат частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати, вихідної допомоги зупинити до 27 лютого 2017 року.
Повідомити сторін, що чергове судове засідання відбудеться 27 лютого 2017 року о 16 год. 00 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Космонавтів, 18.
Попередити законного представника відповідача - керівника установи про кримінальну відповідальність за умисне невиконання судового рішення, що набрало законної сили, відповідно до ст. 382 Кримінального кодексу України.
Ухвала в частині витребування доказів набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Ухвала про зупинення провадження у справі може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
СуддяОСОБА_2
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2017 |
Оприлюднено | 07.02.2017 |
Номер документу | 64502257 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Т.В. Смішлива
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні