Ухвала
від 12.01.2017 по справі 760/245/17
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Провадження №2/760/2545/17

Справа 760/245/17

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

12 січня 2017 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Усатова І.А., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю "КийБуд", Публічного акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської" про зупинення будівельних робіт -

В С Т А Н О В И В :

Позивачі звернулися з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "КийБуд", Публічного акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської" та просять суд зупинити будівельні роботи, що виконуються відповідно до дозволу на виконання будівельних робіт із будівництва житлового комплексу на вул. Урицького, 37-а у Солом'янському районі м. Києва №2249-Сл/С від 29.10.2010, виданий Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві.

Позовна заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України.

Відповідно до ст.ст. 3,4 ЦПК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Права, свободи та інтереси фізичних осіб захищаються у спосіб, визначений законами України.

У ст. 16 ЦК України вказані способи захисту цивільних прав та інтересів, а саме:

1) визнання права;

2) визнання правочину недійсним;

3) припинення дії, яка порушує право;

4) відновлення становища, яке існувало до порушення;

5) примусове виконання обов'язку в натурі;

6) зміна правовідношення;

7) припинення правовідношення;

8) відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди;

9) відшкодування моральної (немайнової) шкоди;

10) визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб.

Відповідно до ст. 15 цього ж Кодексу суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають саме з правових відносин: цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових, а не з будь-яких суспільних зв'язків, то зазначення вказаних вище обставин за нормами ст. 119 ЦПК України є передумовою відкриття провадження у справі.

Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити зміст позовних вимог, виклад обставин, якими позивач обгрунтовує свої позовні вимоги, зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.

Із аналізу ст. 119 ЦПК України вбачається, що зміст позовної заяви фактично повинен складатися із а) вступної, б) мотивувальної та в) прохальної частини, а також з додатку до позовної заяви та повинен бути підписаний особою, яка її подає.

Позивач у будь-якому випадку повинен зазначити те право, захисту якого він вимагає вважаючи його порушеним, невизнаним чи оспорюваним відповідачем.

Як вбачається з тексту поданої заяви, позивачі в своїй позовній заяві не зазначили право, захисту якого вони вимагають, вважаючи його порушеним, невизнаним чи оспорюваним відповідачами, не зазначили з якими саме вимогами вони звертаються до відповідача-2, Публічного акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської", які їх права порушуються, оспорюються або не визнаються відповідачем-2, якими доказами підтверджуються ці обставини, та в який спосіб, визначений ст. 16 ЦК України, вони просять поновити їхні права.

За таких обставин позивачам необхідно зазначити які їхні права порушені, оспорюються або не визнаються відповідачами, навести обґрунтування своїх позовних вимог, зазначити докази на підтвердження кожної обставини на яку вони посилаються, як на підставу своїх вимог, визначитися з предметом спору та викласти прохальну частину позову чітко і зрозуміло для всіх учасників.

Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 120 ЦПК України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Як вбачається з матеріалів позовної заяви, даний позов не відповідає вимогам ст. 120 ЦПК України, оскільки позивачами не додано до позовної заяви її копій та копій всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

А тому, відповідно до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

При таких обставинах, керуючись ст. ст. 119 - 121, ЦПК України, суддя -

У Х В А Л И В:

Позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю "КийБуд", Публічного акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської" про зупинення будівельних робіт - залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали.

Недоліки позовної заяви мають бути усунуті шляхом подання окремої вмотивованої заяви з врахуванням викладених в даній ухвалі недоліків.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудСолом'янський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення12.01.2017
Оприлюднено08.02.2017
Номер документу64527035
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —760/245/17

Рішення від 09.09.2019

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

Ухвала від 09.09.2019

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

Рішення від 09.09.2019

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

Ухвала від 09.09.2019

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

Ухвала від 01.03.2017

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

Ухвала від 12.01.2017

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Усатова І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні