ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
08.02.2017 Справа № 920/1302/16
Господарський суд Сумської області у складі судді Джепи Ю.А., при секретарі судового засідання Пономаренко Т.М., розглянувши матеріали справи № 920/1302/16
за позовом: Фермерського господарства «ОСОБА_1В.» , с. Слобода, Буринський район, Сумська область,
до відповідача: Слобідської сільської ради, с. Слобода, Буринський район, Сумська область,
про визнання права власності,
за участю представників сторін:
від позивача: ОСОБА_2 (довіреність від 23.12.2016 № 01),
від відповідача: не з'явився.
Суть спору: позивач просить суд визнати за Фермерським господарством ОСОБА_1В. право власності на нерухоме майно - Будівля корівника (будівля корівника А-1 , прибудова а , тамбур а1 , тамбур а2 , прибудова а3 , тамбур а4 , тамбур а5 ) загальною площею 3101,8 кв.м., що знаходиться за адресою: Сумська область, Буринський район, с. Слобода, пров. Московський, 11 Б.
Ухвалою суду від 03.01.2017 у справі № 920/1302/16 відмовлено в прийнятті позовної заяви в частині позовних вимог щодо відповідача - Відритого акціонерного товариства Першотравневе .
Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав, просив суд позов задовольнити.
Відповідач в судове засідання не з'явився, подав пояснення від 07.02.2017 № 64, в яких проти позову не заперечує та просить суд розглядати справу без участі його представника.
Розглянувши матеріали справи, господарський суд встановив:
Згідно ч. 1-3 ст. 22 Господарського процесуального кодексу України сторони користуються рівними процесуальними правами. Сторони мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії, брати участь в господарських засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, заявляти клопотання, давати усні та письмові пояснення господарському суду, наводити свої доводи і міркування з усіх питань, що виникають у ході судового процесу, заперечувати проти клопотань і доводів інших учасників судового процесу, оскаржувати судові рішення господарського суду в установленому цим Кодексом порядку, а також користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Сторони зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами, виявляти взаємну повагу до прав і охоронюваних законом інтересів другої сторони, вживати заходів до всебічного, повного та об'єктивного дослідження всіх обставин справи.
Згідно ч. 1 та ч. 3 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України спір має бути вирішено господарським судом у строк не більше двох місяців від дня одержання позовної заяви. У виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Розглянувши клопотання позивача від 08.02.2017 № б/н про продовження строку вирішення спору, відповідно до ч. 2 ст. 22 та ч. 3 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України - суд задовольняє таке клопотання та продовжує строк вирішення даної справи на 15 днів - до 16.03.2017.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених ст. 69 Господарського процесуального кодексу України, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні.
Для з'ясування всіх обставин справ, з метою дотримання процесуальних прав сторін, у зв'язку із необхідністю витребувати нові документи, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи в межах строків, встановлених ст. 69 Господарського процесуального кодексу України.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 22, 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Клопотання позивача від 08.02.2017 № б/н про продовження строку вирішення справи на 15 - задовольнити.
2. Продовжити строк розгляду спору на 15 днів - до 16.03.2017.
3. Розгляд справи відкласти на 01.03.2017, 11 год. 15 хв. , який відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: 40011, м. Суми, пр. Шевченка, 18/1, 1 поверх, зал судових засідань № 2.
4. Зобов'язати позивача подати суду:
4.1. Докази належності попередньому власнику приміщення, на яке позивач просить суд визнати за ним право власності.
4.2. Документи, які визначають правовий статус земельної ділянки, на якій знаходиться нерухоме майно, що є предметом даного спору.
5. Зобов'язати учасників процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності з вимогами статті 28 Господарського процесуального кодексу України, а також надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.
6. Попередити сторін відповідальність за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, передбачену п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, про можливість розгляду справи відповідно до положень ст. 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними у ній матеріалами, а також позивача - про зміст норм п. 5 ч. 1 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України.
7. Копію ухвали надіслати сторонам.
Примітка : Згідно п. 2.1.1 Положення про автоматизовану систему документообігу суду, вхідна кореспонденція, у тому числі документи, надіслані електронною поштою, факсимільним зв'язком, а також телеграми, що надходять до суду та ін. опрацьовуються та реєструються в автоматизованій системі документообігу суду. В зв'язку з чим витребувані судом документи слід подавати в строк не пізніше ніж за три дні до судового розгляду справи з обов'язковою вказівкою номера справи та прізвища судді.
СУДДЯ Ю.А. ДЖЕПА
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 08.02.2017 |
Оприлюднено | 14.02.2017 |
Номер документу | 64622242 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Джепа Юлія Артурівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні