Ухвала
від 14.02.2017 по справі 922/222/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"14" лютого 2017 р.Справа № 922/222/17

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Суслової В.В.

при секретарі судового засідання Помпі К.І.

розглянувши матеріали справи

за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк", м. Дніпро до Приватного підприємства приватної фірми "Локис", м. Харків про визнання грошових вимог та включення їх до реєстру кредиторів за участю представників:

позивача - ОСОБА_1, довіреність № 2319-К-О від 11.01.2017 року;

відповідача - не з'явився;

ВСТАНОВИВ:

Публічне акціонерне товариство Комерційний банк "Приватбанк" звернулось до господарського суду Харківської області з позовом до Приватного підприємства приватної фірми "Локис", в якому просить зобов'язати ліквідаційну комісію Приватного підприємства приватної фірми "Локис (61025, Харківська область, м. Харків, вул. Клочківська, буд. 192А, оф. 341, код ЄДРПОУ 21214633) в особі голови ліквідаційної комісії, визнати грошові вимоги Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк" (юридична адреса: 49094, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, буд. 50, код ЄДРПОУ 14360570) у загальному розмірі 105169,15 грн. та включити зазначені вимоги до проміжного ліквідаційного балансу Приватного підприємства приватної фірми "Локис".

Ухвалою господарського суду Харківської області від 12.01.2017 року прийнято позовну заяву до розгляду, порушено провадження у справі та призначено її до розгляду у судовому засіданні на 14.02.2017 року об 12:30 год.

В призначеному судовому засіданні 14.02.2017 року був присутній представник позивача.

Відповідач своїм правом на участь в судовому засіданні не скористався, про причину неявки не повідомив, витребуваних документів не надав. Докази отримання відповідачем ухвали про порушення провадження у справі в матеріалах справи відсутні.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строку, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин не може бути вирішено в даному судовому засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів та інше.

Враховуючи неявку в судове засідання представника відповідача, приймаючи до уваги принцип змагальності сторін та те, що правосуддя у господарських судах здійснюється на засадах рівності всіх учасників процесу перед законом і судом, а також те, що сторонам необхідно надати суду витребувані докази, які мають суттєве значення для розгляду справи по суті, суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти.

На підставі викладеного та керуючись статтями 22, 33, 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Розгляд справи відкласти на "02" березня 2017 р. о 12:15

Зобов'язати сторони за три дні до початку судового засідання надати через канцелярію суду наступні документи:

позивачу: додаткове документальне та нормативне обґрунтування позовних вимог;

відповідачу: відзив на позовну заяву, докази в обґрунтування своїх заперечень, при їх наявності, належним чином завірену довідку про назви та номери рахунків у кредитних установах, довідку держстатистики про включення відповідача до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України станом на час розгляду справи.

Попередити, що у разі неявки представників сторін у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами або залишити без розгляду.

Суддя ОСОБА_2 справа № 922/222/17

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення14.02.2017
Оприлюднено21.02.2017
Номер документу64761133
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/222/17

Рішення від 02.03.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Суслова В.В.

Ухвала від 14.02.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Суслова В.В.

Ухвала від 12.01.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Суслова В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні