ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
21 лютого 2017 року Справа № 910/22789/14 Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого суддіШвеця В.О., суддівДанилової М.В., Корсака В.А. перевіривши матеріали касаційної скаргиТовариства з обмеженою відповідальністю "Лоска" на постановуКиївського апеляційного господарського суду від 03.10.2016 у справі№910/22789/14 Господарського суду міста Києва за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Лоска" доПублічного акціонерного товариства "Центренерго" простягнення коштів
Касаційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Лоска" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 03.10.2016 не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.
Відповідно до статті 109 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга подається до Вищого господарського суду України через апеляційний господарський суд , який прийняв оскаржуване рішення чи постанову.
Оскаржуючи постанову суду апеляційної інстанції, скаржник направив касаційну скаргу безпосередньо на адресу Вищого господарського суду України, тобто з порушенням вимог статті 109 Господарського процесуального кодексу України, у зв'язку з чим скарга надійшла без матеріалів справи.
Пунктом 2 частини 1 статті 111 3 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо скаргу надіслано інакше, ніж через місцевий або апеляційний господарський суд, що прийняв рішення чи постанову.
Окрім цього, як вбачається з матеріалів касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Лоска", скаржником не надано вказаних додатків до неї, про що 17.02.2017 Вищим господарським судом України складено Акт №08.03-14/21.
Разом з тим, колегія суддів наголошує, що за приписами частини 3 статті 111 3 Господарського процесуального кодексу України після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2, 3, 4 і 6 частини першої цієї статті, сторона має право повторно подати касаційну скаргу. При цьому, колегія суддів звертає увагу скаржника на те, що у разі повторного звернення з касаційною скаргою з порушенням встановленого законодавством строку, про його поновлення має заявлятися належним чином мотивоване клопотання.
Керуючись статтями 86, 111, пунктом 2 частини 1 статті 111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України, -
У Х В А Л И В:
Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Лоска" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 03.10.2016 у справі №910/22789/14 Господарського суду міста Києва та додані до неї документи повернути скаржнику без розгляду.
Головуючий суддя В.Швець
Судді М.Данилова
В.Корсак
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2017 |
Оприлюднено | 24.02.2017 |
Номер документу | 64916400 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Швець В.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні