Справа № 761/2537/17
Провадження № 1-кс/761/1855/2017
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 лютого 2017 року Шевченківський районний суд м. Києва
в складі слідчого судді Осаулова А.А.
при секретарі Вольда М.А.
за участю слідчого Яковлева А.М.
прокурора Басова Д.С.
представників заявників Дарчука С.С., ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судового засіданні в залі суду в м.Києві скаргу (клопотання) адвоката Дарчука С.С. в інтересах власників (володільцев) майна Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Голден Груп , Повного товариства Ломбард Оскар (ПП Хімчистка Оскар , ПП Швидке харчування Обжора ) на бездіяльність старшого слідчого в ОВС 1-го відділу розслідування кримінальних проваджень СУ Фінансових розслідувань Головного управління ДФС в м.Києві Яковлева А.М. щодо неповернення тимчасово вилученого майна під час обшуків 11-12 січня 2017 року, проведеного в рамках кримінального провадження №32016100000000115, та зобов'язання повернути вилучене майно, -
В С Т А Н О В И В:
В січні 2017 року до Шевченківського районного суду м.Києва надійшла скарга (клопотання) адвоката Дарчука С.С. в інтересах власників (володільцев) майна Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Голден Груп , Повного товариства Ломбард Оскар (ПП Хімчистка Оскар , ПП Швидке харчування Обжора ) на бездіяльність старшого слідчого в ОВС 1-го відділу розслідування кримінальних проваджень СУ Фінансових розслідувань Головного управління ДФС в м.Києві Яковлева А.М. щодо неповернення тимчасово вилученого майна під час обшуків 11-12 січня 2017 року, проведеного в рамках кримінального провадження №32016100000000115, та зобов'язання повернути вилучене майно.
Скаргу мотивовано тим, що 11-12.01.2017 на підставі ухвал Шевченківського районного суду м. Києва в рамках вказаного кримінального провадження проведено ряд обшуків за адресами: АДРЕСА_7, з метою відшукання та вилучення документів, що відображають відомості про купівлю-продаж валют; документів, які відображають функціональні обов'язки касирів та керівного складу пунктів обміну та інших документів згідно визначеного у ухвалі про надання дозволу на обшук переліку, а також інших документів щодо діяльності ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_1), повного товариства Ломбард Оскар (приватне підприємство Хімчистка Оскар , приватне підприємство Швидке харчування Обжора (код ЄДРПОУ 24413095), приватного підприємства Технооскар (код ЄДРПОУ 38603276), ФОП ОСОБА_8 (РНОКПП НОМЕР_2), документів, які підтверджують фінансово-господарську діяльність фінансових установ ломбардів , за період 2014-2016 рр.
Під час обшуку було вилучено ряд предметів та документів, які, як вказується у скарзі, взагалі не були зазначені в ухвалі слідчого судді, отже вони є тимчасово вилученим майном та в подальшому на них не було накладено арешт та частина із них речовими доказами визнана не була. Зокрема, як вказано у скарзі, предмети і документи, а також грошові кошти та передані в заставу громадянами цінності за відповідними заставними білетами, які самі по собі та інформація на них немає жодного відношення до вказаного кримінального провадження. Під час обшуку слідчими було фактично вилучено уся техніка та документація та інші цінності, чим фактично паралізована робота підприємств заявників та порушені права окремих громадян. Вказані підприємства діють виключно в рамках чинного законодавства, в тому числі дотримуються законодавства при нарахуванні і сплати податків. Слідчим та прокурором не було доведено, що вказані товариства діють на підставі підроблених документів та ухиляються від сплати податків, органом слідства надано не було. Представник в інтересах скаржників звертався до слідчого з заявою про повернення тимчасово вилученого майна, однак письмової відповіді не отримано та жодних дій щодо повернення тимчасово вилученого майна не вчинено, чим допущено бездіяльність.
З урахуванням того, що товариства-заявники з посиланням на практику Європейського суду з Прав людини та судову практику вказують на те, що вони є власниками та законними володільцями вилученого під час обшуків майна, а тому у скарзі просять слідчого суддю зобов'язати слідчого негайно повернути усі тимчасово вилучені під час обшуку предмети та документи згідно переліку у прохальній частині вказаної скарги.
У судовому засіданні представники в інтересах скаржників ТОВ Фінансова компанія Голден Груп , ПТ Ломбард Оскар (ПП Хімчистка Оскар , ПП Швидке харчування Обжора ) ОСОБА_5, ОСОБА_2 старший слідчий в Басов Д.С.ОСОБА_9 проти задовлення вказаного клопотання заперечували та слідчому судді повідомили, що обшук проводився на підставі ухвал слідчого судді. При цьому, в судовому засіданні заперечували щодо повернення усього вилученого майна, оскільки воно входять до переліку тих предметів та документів, дозвіл на відшукання яких надано в ухвалі про проведення обшуку, і на даний час проводяться слідчі дії по вивченню їх фізичних властивостей. Вважали за можливе повернути передані заставу в ломбарді цінності виключно заставодавцям. Комп ютери та інші паперові носії інформації містять доказову інформацію у вказаному провадженні та станом в же на сьогодні є дані про ухилення вказаними товариства від сплати податків, значне заниження обсягу обміну валютних операцій, а тому вилучені речі та цінності необхідні для встановлення важливих обставин у цьому провадженні у межах внесеної до ЄРДР кримінально-правової кваліфікації.
Фіксація вказаної процесуальної дії за допомогою технічних засобів під час розгляду слідчим суддею зазначеного клопотання про скасування арешту не проводилась, оскільки клопотань про таке від учасників процесу не надійшло та за ініціативою суду така фіксація не здійснювалось, що відповідає положенням ст.107 КПК України.
Вислухавши осіб, які з'явились до розгляду скарги, вивчивши скаргу з долученими до неї документами, документи, надані у судовому засіданні слідчим, оцінивши в сукупності всі наявні документи з огляду на зміст ухвал слідчих суддів про надання дозволу на проведення обшуку за місцезнаходженням пунктів обміну валют та ломбардів, слідчий суддя приходить до наступного.
За умовами до п.1 ч.1 ст.303 КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора, як зокрема, неповернення тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов'язаний вчинити у визначений цим Кодексом строк, - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником, підозрюваним, його захисником чи законним представником, представником юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, володільцем тимчасово вилученого майна.
Рішення, які можуть бути прийняті слідчим суддею за результатами розгляду скарги в залежності від предмету оскарження чітко визначені у ч.2 ст.307 КПК України.
Таким чином, скарга розглядається по суті в частині вимог щодо повернення майна, яке, як стверджується у скарзі, перебувало у власності та користуванні товариств заявників.
Згідно з ч.1 ст.234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Як встановлено з копій документів, наданих слідчому судді, 11-12.01.2017 на підставі ухвал Шевченківського районного суду м. Києва від 22-23.12.2016 року в рамках кримінального провадження за №32016100000000115 від 13.09.2016 року за ознаками кримінальних правопорушень за ч.5 ст.27 - ч.ч.1,3 ст.212 КК України було проведено ряд обшуків за адресами: АДРЕСА_8 За змістом ухвал слідчим суддею було надано дозвіл на відшукання та вилучення документів, що відображають відомості про купівлю-продаж валют; документів, які відображають функціональні обов'язки касирів та керівного складу пунктів обміну; документів, що містять відомості про анкетні дані службових осіб пункту обміну; наказів про призначенн їх на посаду; положення про пункт обміну, реєстраційних документів; документів дня ; договорів оренди приміщень, документів, які підтверджують відповідність приміщень, в якому знаходиться пункт обміну вимогам технічної захищеності, копій документів , необхідних для відкриття та функціонування пункту обміну валют, звітності про фінансові результати роботи, податкової звітності, не облікованих та незаконно здобутих грошових коштів і банківських металів, ювелірних виробів, чорнових записів, повідомлень про оформлення банком, фінансовою установою, пунктом обміну валюти довідки-certificate за формою №377; документів, щодо щоденного звіту про касові обороти за день і залишки цінностей , роздруківок відомостей операційного щоденника з відповідними додатками або іншого документа, в якому в повному обсязі відображені відомості про проведенні операції купівлі -продажу валют (із зазначенням конкретного виду валюти), електронних накопичувачів, комп'ютерної техніки, на якій виготовлялась вказана документація, та яка відображає в режимі реального часу контроль за дотриманням встановленої законодавством суми проведення фізичними особами валютно-обмінних операцій за добу, генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій, що надається небанківським фінансовим установам, документів щодо діяльності ФОП ОСОБА_7 (РНОКПП НОМЕР_1), повного товариства Ломбард Оскар (приватне підприємство Хімчистка Оскар , приватне підприємство Швидке харчування Обжора (код ЄДРПОУ 24413095), приватного підприємства Технооскар (код ЄДРПОУ 38603276), ФОП ОСОБА_8 (РНОКПП НОМЕР_2), документів, які підтверджують фінансово-господарську діяльність фінансових установ ломбардів , за період 2014-2016 рр.
Під час обшуків за вказаними адресами було виявлено та вилучено ряд предметів та документів, та серед іншого: документи та інші паперові носії інформації, електронні носії інформації, комп ютерну техніку, грошові кошти, передані заставодавцями цінності за відповідними заставними білетами, перелік яких детально викладено в реєстрі документів згідно протоколів обшуків від 11-12.01.2017 року.
Відповідно до ч.7 ст.236 КПК України при обшуку слідчий, прокурор має право проводити вимірювання, фотографування, звуко- чи відеозапис, складати плани і схеми, виготовляти графічні зображення обшуканого житла чи іншого володіння особи чи окремих речей, виготовляти відбитки та зліпки, оглядати і вилучати документи, тимчасово вилучати речі, які мають значення для кримінального провадження. Предмети, які вилучені законом з обігу, підлягають вилученню незалежно від їх відношення до кримінального провадження. Вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.
Виходячи з положень ч.7 ст.236 КПК України речі та документи, вилучені під час обшуку, які не були зазначені в ухвалі слідчого судді про дозвіл на обшук та які не вилучені з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.
За ч.1 ст.167 КПК України тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного або осіб, у володінні яких перебуває зазначене у частині другій цієї статті майно, можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення.
Тимчасово вилучене майно повертається особі, у якої воно було вилучено, за всіх обставин, передбачених ст.169 КПК України, в тому числі і у випадку, якщо слідчий не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна не звернеться до слідчого судді з клопотанням про накладення арешту (ч.5 ст.171КПК України). За ч.5 ст.171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено. У разі тимчасового вилучення майна під час обшуку, огляду, здійснюваних на підставі ухвали слідчого судді, передбаченої статтею 235 цього Кодексу, клопотання про арешт такого майна повинно бути подано слідчим, прокурором протягом наступного дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, в якої його було вилучено.
У відповідності до вимог п.15 ч.1 ст.7 КПК України передбачено змагальність сторін у кримінальному провадженні та свобода у поданні ними доказів і доведення перед судом їх переконливості.
Як вбачається з ухвали слідчих суддів про надання дозволу на проведення обшуків, то такий дозвіл було надано виключно щодо вилучення незаконно здобутих, необлікованих грошових коштів та банківських металів (ювелірних виробів).
Між тим, в судовому засіданні представниками заявників було надано повні та достовірні відомості про оприбуткування вилучених грошових коштів, отримання цінностей від застоводавців, їх відповідність переліку вилучених предметів за номерами заставних білетів.
Більше того, з ухвал слідчих суддів вбачається, що жодних дозволів на вилучення грошових коштів та інших цінностей з приміщень ломбардів надано не було, але такі предмети було вилучено слідчим за власною ініціативою, відтак в розумінні ст..167 КПК України тимчасово вилученим майном. Між тим, із клопотанням про накладення арешту таке тимчасове вилучене майно слідчий до суду не звертався.
Згідно рекомендацій Розділу 1.2. Узагальнень Вищого Спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ від 12.01.2017 Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльності органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування встановлено, що аргументом сторони обвинувачення, яким ця сторона послуговується для підтвердження законності залишення майна у володінні органів досудового розслідування та відсутності підстав для його повернення, є визнання такого майна речовими доказами. Однак слід врахувати, що якщо ці докази були одержані під час обшуку і не були визначенні в ухвалі про обшук як майно, для виявлення якого надано дозвіл на обшук, визнання такого майна речовими доказами без звернення з клопотанням про його арешт не може вважатись належним порядком забезпечення правомірності володіння відповідним майном органами досудового розслідування.
Стороною обвинувачення в особі слідчого та прокурора не було надано доказів тому, що вказані грошові кошти та інші цінності було визнано речовими доказами у відповідності до вимог ст..ст.98,100 КПК України, не було доведено, що такі цінності мають значення доказів у цьому провадженні та не доведено, що вони є незаконно здобутими внаслідок вчинення злочинів, в розумінні кримінально-правової кваліфікації, що внесене до ЄРДР за ч.5 ст.27 - ч.3 ст..212 КК України.
Слід зазначити, що дозволи на проведення обшуків було надано в приміщенням, де здійснюють свою діяльність ТОВ Фінансова компанія Голден Груп , ПТ Ломбард Оскар (ПП Хімчистка Оскар , ПП Швидке харчування Обжора ) з метою досягнення цілі вказаної слідчої дії, а відтак відповідної процесуальної межі дій слідчого щодо відшукання та вилучення визначених зазначеними ухвалами слідчого судді речей і документів, охоплюється виключно виявленням доказів кримінального правопорушення, тобто фактичних даних, отриманих у передбаченому КПК України порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя чи суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню, і лише це, на переконання слідчого судді, є належною гарантією проти можливого зловживання владою під час проведення обшуку (рішення Європейського суду з прав людини від 28.04.2016 року у справі Багієва проти України , заява №41085/05).
У справі 11901/02 Пантелеєнко проти України , Європейський суд з Прав людини визнав протиправними дії слідчих органів та при цьому зазначив, що …замість відбору доказів, суттєвих для розслідування, вони вилучили всі документи з офісу та певні особисті речі, що належать заявнику, які не мали жодного стосунку до справ….
В силу ст. 41 Конституції України, ст. 1 протоколу № 1 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожна фізична та юридична особа мас право володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений свого майна інакше, ніж на користь суспільства і на умовах, передбачених Законом або загальними принципами міжнародного права. Стаття 1 Першого протоколу до Європейської конвенції гарантує право на вільне володіння своїм майном, яке звичайно називається правом на власність.
Крім того, відповідно до практики Європейського суду, для того, щоб втручання в право власності вважалося допустимим, воно повинно служити не лише законній меті в інтересах суспільства, а повинна бути розумна співмірність між використовуваними інструментами і тією метою, на котру спрямований будь-який захід, що позбавляє особу власності. Розумна рівновага має зберігатись між загальними інтересами суспільства та вимогами дотримання основних прав особи (рішення у справі АГОСІ проти Сполученого королівства (AGOSI v. the United Kindom від 24 жовтня 1986 року, серія А, №108 п.52). Іншими словами заходи щодо обмеження права власності мають бути пропорційними щодо мети їх застосування.
Відтак, суд приходить до висновку про те, що вилучені під час обшуку цінності та грошові кошти як з ясувалось станом на даний час, не можна вважати такими, дозвіл на вилучення яких було надано в ухвалах про обшук від 22-23.12.2016 року, доказів тому, що вони було визнано речовими доказами, не надано, слідчий після проведення обшуку не звертався до слідчого судді з клопотанням про накладення арешту на вказане у скарзі майно, а тому в силу положень ст.169, ч.5 ст.171 КПК України усі вилучені грошові кошти та інші цінності під час обшуку приміщень заявників згідно переліку в протоколах обшуків підлягають поверненню заявниками як їх власникам та володільцям.
Також, слідчим суддею встановлено, що незважаючи на вимоги вказаних норм КПК України скаржником не доведено, що інші предмети і документи, що були вилученні під час обшуку, із врахуванням тим даних, що на них може міститись інформація про протиправну діяльність підприємств, дозвіл на отримання якої було надано в ухвалах слідчих суддів Шевченківського районного суду м. Києва від 22-23.12.2016 року та яка підлягає перевірці під час проведення розслідування вказаного провадження шляхом проведення слідчих дій.
Таким чином, інші вказані предмети і документи, які станом на даний час досліджуються на предмет вмісту в них інформації, що має значення для вказаного кримінального провадження, є виправданим і не суперечить положенням ч. 7 ст. 236 та ч. 2ст. 168 КПК України.
З урахуванням всього наведеного вище, слідчий суддя приходить до висновку про відсутність на даний час підстав для задоволення скарги щодо повернення іншого тимчасово вилученого майна, та вважає її передчасною, а відтак в силу вимог ч. 7 ст. 304 КПК України не позбавляє скаржника права повторного звернення до слідчого судді, суду в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Керуючись ст. 98, 100, 167-169, 170-173, 234-236, 303, 307, 309, 532 КПК України, слідчий суддя, -
У Х В А Л И В:
Скаргу (клопотання) адвоката Дарчука С.С. в інтересах власників (володільцев) майна Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Голден Груп , Повного товариства Ломбард Оскар (ПП Хімчистка Оскар , ПП Швидке харчування Обжора ), - задовольнити частково.
Зобов'язати старшого слідчого в ОВС 1-го відділу розслідування кримінальних проваджень СУ Фінансових розслідувань Головного управління ДФС в м.Києві Яковлева А.М. чи іншого слідчого, який входить в групу слідчих по кримінальному провадженню № 32016100000000115 від 13.09.2016 року, повернути Товариству з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Голден Груп (код ЄДРПОУ 39577148), Повному товариству Ломбард Оскар (ПП Хімчистка Оскар , ПП Швидке харчування Обжора ) (код ЄДРПОУ 24413095) тимчасово вилучене під час обшуків 11-12.01.2017 року матеріальні цінності, а саме за адресами:
АДРЕСА_9 :
- грошові кошти в сумі 78 162 гривень
- ювелірні вироби із наступними номерами заставних білетів, а саме:
15-000004925иконка б\у 15-000004926кольцо бу погнуто 15-000004932б\у с камням Кольцо 15-000004933 2-ва кулона б\у ,знак зодиака , Б Матерь 15-000004354Кольцо с кам., б\у, деформ 15-000005027серьгі б\у с камнямі 15-000005029цепочка б\у порвата , серьга с камнями 15-000004970Сережка с кам., б\у, 1 шт. 15-000004986кольцо б\у , деформ, царапано 15-000005000кулон царап. 15-000004771Кольцо с кам., б\у, царапано 15-000004772Кольцо обр., царапано 15-000004773Браслет, б\у 15-000004774Цепочка, б\у 15-000003768Цепочка б\у, трехцветная,царапана 15-000003768Кольцо, деформ,царап,надпилы 15-000002539Браслет, б\у, царапан 15-000003426Кольцо обр.царапано, б\у 15-000003439Кольцо с кам, б\у, деформ,царап 15-000003211Кольцо обр., б\у, деформ. 15-000003382Цепочка б\у, царапана 15-000002501Цепочка б\у 15-000003720 2-ва кольца б\у , с каминями , одно к-цо дефор-но , 15-000003935Цепочка сломан замок б\у, сережка 1 шт с кам., булавка с кам. б\у 15-000004844Кольцо с кам.деформ. 15-000004852Цепочка, б\у, царапана 15-000004264Цепочка со сломаным замочком, запутана+ладанака, б\у. 15-000004310кольцо б\у , потерто царапано , погнуто 15-000004872Кольцо обр., б\у, царап,деформ. 15-000003986Цепочка б\у, царапана, крестик б\у 15-000005014Хрестик б\у 15-000005018кольцо б\у 15-000004017Крестик, б\у, царапан 15-000004460крестик у потерт ,царапан 15-000004234Кольцо обр, б\у, царапано, надпилы 15-000004573браслет б\у 15-000003946кольцо б\у , царапано 15-000004882Браслет, б\у, с жемчугом, царапан 15-000004888Кольцо с кам., б\у, царапано, деформ. 15-000004625Цепочка разорвана, б\у 15-000004625Крестик, б\у, царап, деформ. 15-000004626Лом, 3 части от цепочки, б\у 15-000004496Цепочка б\у, царапана 15-000004415Запутаная цепочка и кулон-иконка, б\у, царапаны 15-000004801Сережка, 1 шт, б\у 15-000004801Сережка, 1 шт, б\у 15-000004809Кольцо с кам., б\у, царапано 15-000001981Кулон-подковка, б\у 15-000002803Крестик б\у 15-000004053кльцо б\у с камнями 15-000002058Булавка, с кам. 15-000002073Крестик 15-000002074Сережки с кам. 2шт, б\у 15-000002075Сежерки с кам, б\у 15-000003516кольцо с камнем б\у 15-000003666кольцо б\у потерто , царапано 15-000003671крестик б\у с камнями 15-000003530Крестик, б\у, сломано ушко,деформ,царап. 15-000002616обручальное кольцо б/у 15-000003493Кулон-буква "Н", с кам., б\у, царапан. 15-000001554ланцюг б/у 15-000000994Кулон, б\у 15-000000864Кулон-иконка, б\у, царапана 15-000000772Кольцо жен., б\у,с кам., царапано 15-000000840хрестик, царап. вироби зі срібла 15-000005026браслет б\у , печатка б\у 15-000005035серьгі б\у з позолотой , камнями 15-000004969цепочка, б\у.+крестик б\у 15-000004975цепочка б/у 15-000004993Браслет б\у, царап. 15-000005008Цепочка б\у 15-000004690Кольца с кам. и позолотой,б\у 2 шт. 15-000004768Кольцо с кам. б\у 15-000004768Кольцо б\у 15-000004583кольцо б\у розрізано ,деформ. 15-000004848б\у 15-000004854Цепочка, б\у, гряз. 15-000004959Лом- 7 деформ, царап изделий 15-000003529Крестик б\у, и кольцо муж. с площадкой,деформ. 15-000001428ложка чайна 15-000003999Кольцо- погнуто Б\У, брасет, 2-ва ланцюжка б\у Монети 15-000002917две монеты 5-гривен 1998 5-ть гривен 2003 бандура Юбилейные монеты б/у 15-000004124Булавка, б\у, царап, деформ.
АДРЕСА_10:
-грошові кошти купюрами по 500 грн-76 шт., по 200 грн. -16 шт., по 100 грн. -180 шт., по 50 грн. - 28 шт. та 116 грн., а всього - 61516 грн., 650 кан.дол., 20юань, 20 авст. Дол., 100 дан.крон.;
-срібло 728,98 гр.;
-золото 107,10 гр.;
-золото 336,73 з заставними білетами;
-срібло 589,25 з заставними білетами;
-срібло 724,98;
-грошові кошти купюрами по 500 грн. - 30 шт., по 200 грн.-100 шт., а всього 35 000 грн.;
-золотий злиток банку № НОМЕР_3 гр.;
-два кільця з металу жовтого кольору вага 8,37 грам, з прибутковим
-грошові кошти на суму 42500 грн.;
АДРЕСА_11
- вироби з металу білого кольору з наступними номерами заставних білетів:
- 320150746892;
- 320150746893;
- 320150750673;
- 320150750611;
- 320150750379;
- 320150750661;
- 320150749954;
- 320150749647;
- 320150750647;
- 320150750097;
- 320150745022;
- 320150750024;
- 320150750469;
- 320150750502;
- 320150744474;
- 320150750655;
- 320150750654;
- 320150750663;
- 320150750252;
- 320150750501;
-Грошові кошти у сумі 12 000,00 грн.;
-Вироби з металу жовтого кольору;
- 320150750438;
- 320150750543;
- 320150750459;
- 320150750448;
- 320150237097;
- 320150745792;
- 320150337412;
- 320150747021;
- 320150750129;
- 320150745520;
- 320150745285;
- 320150744203;
- 320150744619;
- 320150743940;
- 320141235190;
- 320150750427;
- 320150747020;
- 320150750288;
- 320150750204;
- 320150750496;
- 320150747801;
- 320150749369;
- 320150747015;
- 320150749360;
- 320150748728;
- 320150750179;
- 320150747832;
- 320150750006;
- 320150750016;
- 320150750085;
- 320150747997;
- 320150750079;
- 320150750674;
- 320150750640;
- 320150748207;
- 320150747680;
- 320150750087;
- 320150748168;
- 320150750652;
- 320150748124;
- 320150748098;
- 320150748033;
- 320150750637;
- 320150750631;
- 320150750602;
- 320150750595;
- 320150750582;
- 320150750600;
- 320150750560;
- 320150750586;
- 320150748461;
- 320150749616;
- 320150749404;
- 320150748612;
- 320150745852;
- 320150750491;
- 320150750428;
- 320150750589;
- 10-000009661;
- 320150749909;
- 320150749962;
- 320150747203;
- 320150749837;
- 320150749413;
- 320150749776;
- 320150749667;
- 320150749741;
- 320150747712;
- 320150749378;
- 320150749618;
- 320150749218;
- 320150749617;
- 320140831950;
АДРЕСА_12:
-Вироби з металу червоного кольору, ломбардні номери:
- 11-000001161;
- 11-000014115;
- 11-000002012;
- 11-000001550;
- 11-000004405;
- 11-000006220;
- 11-000004406;
- 11-000013653;
- 11-000013652;
- 11-000013612;
- 11-000013601;
- 11-000013642;
- 11-000013649;
- 11-000013591;
- 11-000014130;
- 11-000013582;
- 11-000013560;
- 11-000013505;
- 11-000013480;
- 11-000013423;
- 11-000013409;
- 11-000013354;
- 11-000013039;
- 11-000012965;
- 11-000012837;
- 11-000012786;
- 11-000011219;
- 11-000011224;
- 11-000011422;
- 11-000011633;
- 11-000012103;
- 11-000011134;
- 11-000006595;
- 11-000006637;
- 11-000007014;
- 11-000007017;
- 11-000007635;
- 11-000007855;
- 11-000007918;
- 11-000008275;
- 11-000009170;
- 11-000009753;
- 11-000010340;
- 11-000010341;
- 11-000010342;
- 11-000010343;
- 11-000010834;
- 11-000013997;
- 11-000013993;
- 11-000013990;
- 11-000013984;
- 11-000013980;
- 11-000013966;
- 11-000013963;
- 11-000013926;
- 11-000014007;
- 11-000014015;
- 11-000014065;
- 11-000014122;
- 11-000013853;
- 11-000013843;
- 11-000013750;
- 11-000013732;
- 11-000014074;
- 11-000013704;
- 11-000013884;
- 11-000013867;
В загальній кількості 67 штук
Вироби з металу білого кольору, з ломбардними номерами:
- 11-000014037;
- 11-000004316;
- 11-000014084;
- 11-000014076;
- 11-000014067;
- 11-000014060;
- 11-000013981;
- 11-000013971;
- 11-000013953;
- 11-000013791;
- 11-000013951;
- 11-000013929;
- 11-000013852;
- 11-000013834;
- 11-000013824;
- 11-000013631;
- 11-000013629;
- 11-000013683;
- 11-000013617;
- 11-000012811;
- 11-000013258;
- 11-000013246;
- 11-000013067;
- 11-000012365;
- 11-0000012364;
- 11-000012055;
- 11-000010263;
- 11-000008330;
- 11-000008852;
- 11-000014127;
В загальній кількості 30 тридцять штук
-Вироби з комбінованих металів (жовтий та білий колір), з ломбардними номерами:
- 11-000013682;
- 11-000013976;
- 11-000006706;
- 11-000013901;
В загальній кількості 4 (чотири) шт.
-грошові кошти в сумі - 19509,00 грн.
-грошові кошти в сумі - 4 142,00 дол. США, 2335 Євро, 115 050 російських рублів, 240 польських злотих, 40 англійських фунтів, 20 швейцарських франків, 300 канадських доларів, 115 530 грн. ;
АДРЕСА_13 :
-вироби з металу білого (сірого) кольору з ломбардними (заставними) білетами під номерами:
- 04-000010744 (22 вироби);
- 04-000015213 (2 вироби);
- 04-000018326 (4 вироби);
- 04-000018106 (2 вироби);
- 04-000018650 (4 вироби);
- 04-0000189335 (2 вироби);
- 04-000019383 (2 вироби);
- 04-000019492 (2 вироби);
- 04-000014226 (1 виріб);
- 04-000017996 (2 вироби);
Загальна кількість виробів 43 вироби.
-вироби з металу жовтого та білого кольору з ломбардними (заставними) білетами під номерами:
- 04-000019449 в пакеті 1 виріб - печатка;
- 04-000019345в пакеті 1 виріб - браслет;
- 04-000019244, 1 виріб - ладанка;
- 04-000015994, 1 виріб - каблучка;
- 04-000013074, 1 виріб - хрестик;
- 04-000017100, 1 виріб (каблучка білого кольору);
- 04-19437, 1 виріб цепочка;
- 04-000018620, 1 виріб обручка;
- 04-000018770, 1 виріб каблучка;
- 04-000017175, 1 виріб хрестик;
- 04-000018621, 1 виріб булавка;
- 04-000018832, 1 виріб каблучка;
- 04-000019213, 1 виріб сережки;
- 04-000017404, 1 виріб сережки з білим камінням;
- 04-000019407, 1 виріб ланцюг;
- 04-000019062,1 виріб сережки;
- 04-000019408, 1 виріб крестик;
- 04-000003447, 2 вироби підвіски;
- 04-000017335, 3 вироби каблучки;
- 04-1000019375, 1 виріб цепочка;
- 04-000019448, 1 виріб обручка;
- 04-000019233, 1 виріб цепочка з деодори;
- 04-000019365, 1 виріб хрестик;
- 04-000017473, 1 виріб сережки;
- 04-000017976, 1 виріб кольцо;
- 04-000015638, 1 виріб цепочка;
- 04-000019175, 1 виріб каблучка яка знаходиться в дерев'яній коробці коричневого кольору;
- 04-000017962, 7 виробів, 1 сережуи, 1 цепочка, 1 хрестик, 4 каблучки;
- 04-000018683, 6 виробів, а саме: 4 каблучки, 1 цепочка, 1 сережки;
- 04-000019266, 1 виріб хрестик;
- 04-000012894, 1 виріб каблучка;
- 04-000019218, 4 вироби, а саме: 1сережки, 1 хрестик, 1 цепочка, 1 каблучка;
- 04-000018301, 5 виробів, а саме: 1 годинник з написом на циферблаті Слава , 1 печатка, 1 браслет, 2 монети;
- 04-000019470, 1 виріб сережки, до виробу прикріплений заставний білет;
- 04-000019470, на 1 арк, прибутковий касовий ордер, 04-00000231 від 08.01.2017, на 1 арк., видатковий касовий ордер ПТ ЛОМБАРД ОСКАР ;
- 04-000019512, 4 вироби а саме: 2 хрестики, 1 сережки, 1 каблучка, заставний білет 04-000019512, квитанція до прибуткового касового ордеру 04-000000334 від 11.01.2017;
Загальна кількість вилучених виробів 59.
-грошові кошти в сумі - 10 000,00 грн.
АДРЕСА_14 вилучено:
-готівкові кошти 192120 грн.
-грошові кошти 5606 доларів США;
-грошові кошти 1940 євро
-грошові кошти 15000 рос.рублів
АДРЕСА_15
-грошові кошти у сумі - 50 993 грн., 7 010 дол. США, 1 160 Євро.
В задоволенні іншої частини скарги, - відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту їх оголошення.
Слідчий суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.02.2017 |
Оприлюднено | 06.03.2017 |
Номер документу | 65050868 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Шевченківський районний суд міста Києва
Осаулов А. А.
Кримінальне
Шевченківський районний суд міста Києва
Осаулов А. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні