Ухвала
від 02.11.2009 по справі 32/288-09
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТ І

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

02.11.09 р. Справа № 32/288-09

Суддя Васильєв О.Ю., ро зглянувши матеріали

за позовом Комунальног о навчального закладу міжшкі льного навально-виробничого комбінату №3, м.Дніпропетровс ьк

до Фізичної особи-підп риємця , ОСОБА_1, м. Дніпропе тровськ

Третя особа: Контрольно-рев ізійний відділ в м.Дніпропет ровську

про стягнення 3 392,53грн.

визнав подані матеріали до статніми для прийняття позов ної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 61, 64, 65 Господа рського процесуального коде ксу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну з аяву до розгляду.

2. Справу призначити до розг ляду в засіданні на 17.11.09 р. о 10:30го д.

Засідання відбудеться у пр иміщенні господарського суд у Дніпропетровської області в кабінеті № 18 за адресою: м. Дн іпропетровськ, вул. Куйбишев а, 1а.

3. До засідання подати:

Позивачу - направити на а дресу відповідача розвернут ий акт звірки розрахун ків по стягуваній сумі (надат и докази відправки та копію а кту); документи, що посвідчуют ь правовий статус юридичної особи; забезпечити явку повн оважних представників у судо ве засідання.

Відповідачу - відзив на позов; акт звірки розрахункі в; документи, що посвідчують п равовий статус юридичної осо би; забезпечити явку повнова жних представників у судове засідання.

Третій особі - письмові п ояснення щодо позову; забезп ечити явку повноважних предс тавників у судове засідання.

Явка в судове засідання по вноважних представників уча сників судового процесу обов 'язкова.

Роз'яснити сторонам, що з гідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу Укра їни, за не надіслання витребу ваних господарським судом ма теріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на стор ону, з винної сторони стягуєт ься штраф до 1 700 грн.

Суддя О.Ю.Васильєв

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення02.11.2009
Оприлюднено25.01.2011
Номер документу6512851
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —32/288-09

Рішення від 07.12.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Васильєв Олег Юрійович

Ухвала від 17.11.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Васильєв Олег Юрійович

Ухвала від 02.11.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Васильєв Олег Юрійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні