Ухвала
від 10.03.2017 по справі 149/629/17
ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 149/629/17

Провадження №2/149/477/17

Номер рядка звіту 58

У Х В А Л А

"10" березня 2017 р.

Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Олійник І.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову ОСОБА_1 до Хмільницького районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу про визнання незаконним та скасування рішення від 15.12.2016 року, -

В С Т А Н О В И В:

10.03.2017 року до Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Хмільницького районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу про визнання незаконним та скасування рішення від 15.12.2016 року.До позовної заяви позивачем надано заяву про забезпечення позову, шляхом заборони Хмільницькому районному комітету профспілки працівників АПК, ліквідаційній комісії первинної профспілкової організації ТОВ Санаторій Поділля , голові цієї комісії ОСОБА_2 вчиняти дії: складати та подавати до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області заяву про державну реєстрацію припинення первинної профспілкової організації ТОВ Санаторій Поділля в результаті її ліквідації; змінювати склад ліквідаційної комісії, переобирати голову ліквідаційної комісії Первинної профспілкової організації ТОВ Санаторій Поділля . Заява мотивована тим, що у позивача на даний час є побоювання, що незабезпечення позову в такий спосіб унеможливить виконання рішення суду.

Суд, дослідивши матеріали заяви, дійшов висновку, що заява про забезпечення позову не підлягає задоволенню, враховуючи наступне.

Відповідно до ч. 1, ч. 3 ст. 151 ЦПК України, суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити заходи забезпечення позову. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Пунктом 4 постанови Пленуму Верховного Суду України № 9 Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову передбачено, що розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам. Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв'язку із застосуванням відповідних заходів.

Відповідно до ч. 3 ст. 152 ЦПК України види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.

Вжиття заходів забезпечення позову про які просить позивач, а саме заборона Хмільницькому районному комітету профспілки працівників АПК, ліквідаційній комісії первинної профспілкової організації ТОВ Санаторій Поділля , голові цієї комісії вчиняти вищевказані дії не підлягає задоволенню, оскільки відповідно до ст. 12 Закону України Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності професійні спілки, їх об'єднання у своїй діяльності незалежні від державних органів та органів місцевого самоврядування, роботодавців, інших громадських організацій, політичних партій, їм не підзвітні і не підконтрольні , профспілки самостійно організовують свою діяльність, проводять збори, конференції, з'їзди, засідання утворених ними органів, інші заходи, які не суперечать законодавству. Забороняється втручання державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, роботодавців, їх об'єднань у статутну діяльність профспілок, їх організацій та об'єднань.

При наведених обставинах заява про забезпечення позову задоволенню не підлягає.

Керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України, суддя, -

У Х В А Л И В:

В задоволенні заяви ОСОБА_1 про вжиття заходів забезпечення позову - відмовити.

Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Вінницької області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. Особи, які не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання копії рішення.

Суддя Олійник І. В. ,

СудХмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення10.03.2017
Оприлюднено15.03.2017
Номер документу65234216
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —149/629/17

Рішення від 23.05.2017

Цивільне

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

Олійник І. В.

Рішення від 23.05.2017

Цивільне

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

Олійник І. В.

Ухвала від 10.05.2017

Цивільне

Апеляційний суд Вінницької області

Голота Л. О.

Ухвала від 25.04.2017

Цивільне

Апеляційний суд Вінницької області

Голота Л. О.

Ухвала від 25.04.2017

Цивільне

Апеляційний суд Вінницької області

Голота Л. О.

Ухвала від 12.04.2017

Цивільне

Апеляційний суд Вінницької області

Голота Л. О.

Ухвала від 10.03.2017

Цивільне

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

Олійник І. В.

Ухвала від 10.03.2017

Цивільне

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

Олійник І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні