Справа № 452/2024/16-ц
УХВАЛА
судового засідання
21 лютого 2017 року м.Самбір
Самбірський міськрайонний суд Львівської області
в складі: головуючого судді Пташинського І.А.
при секретарі ТерлецькійІ.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Самбір цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, державного реєстратора Самбірської РДА, Луківської сільської ради Самбірського району Львівської області про:
-визнання незаконними і скасування рішень органу місцевого самоврядування;
-скасування державної реєстрації права власності;
-усунення перешкод у користуванні спільним проїздом,
в с т а н о в и в:
Представник позивача, ОСОБА_3 в судовому засіданні подав до суду заяву (в порядку ст.31 ЦПК України) про збільшення позовних вимог, в якій просить :
-визнати незаконними і скасування рішення органу місцевого самоврядування;
-визнати незаконним та скасувати Свідоцтво про право власності на земельну ділянку;
-скасувати державну реєстрацію права власності;
-усунути перешкоди у користуванні спільним проїздом.
Згідно п. 2) ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір , за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою сплачується судовий збір у розмірі 0,4 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 640 грн.
Відповідно до ч. 3 ст. 6 цього Закону, у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Отже, представник позивача, ОСОБА_3, при подачі вказаної заяви про збільшення позовних вимог, повинен був додатково сплатити судовий збір за нову вимогу немайнового характеру щодо визнання незаконним та скасування Свідоцтва про право власності на земельну ділянкув сумі 640 грн.
Частиною п'ятою статті 119 ЦПК України встановлено, що позивач повинен додати до позовної заяви документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у статті 119 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Ураховуючи наведене, думку учасників процесу, суд вважає, що заяву представника позивача, ОСОБА_4, про збільшення позовних вимог в даній справі від 27.01.2017 р. слід залишити без рухуі надати йому п'ятиденний строк для усунення недоліків.
Керуючись ст. ст. 119, 120, 121, 208, 210 ЦПК України,
у х в а л и в:
Заяву представника позивача, ОСОБА_4, про збільшення позовних вимог від 27.01.2017 р. (в порядку ст.31 ЦПК України) в справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, державного реєстратора Самбірської РДА, Луківської сільської ради Самбірського району Львівської області провизнання незаконними і скасування рішень органу місцевого самоврядування;скасування державної реєстрації права власності;усунення перешкод у користуванні спільним проїздом - залишити без рухута надатипредставнику позивача строк п'ять днів з дня отримання ухвали для усунення недоліків позовної заяви.
Роз'яснити представнику позивача, що у випадку не усунення недоліків у встановлений строк його заява про збільшення позовних вимог від 27.01.2017 р.буде вважатися неподаною і йому повернута.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення і оскарженню в апеляційному порядку окремо від рішення суду не підлягає.
Суддя
Суд | Самбірський міськрайонний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2017 |
Оприлюднено | 24.03.2017 |
Номер документу | 65432897 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Самбірський міськрайонний суд Львівської області
Пташинський І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні