Справа №220/1764/16-ц
Провадження № 2-во/220/5/17
У Х В А Л А
Іменем України
23 березня 2017 року Великоновосілківський районний суд Донецької області у складі:
головуючого - судді Якішиної О.М.
за участю секретаря Чернякової В.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в смт Велика Новосілка Донецької області заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Великоновосілківського районного суду Донецької області від 21.09.2016 р. у справі за позовим ОСОБА_1 до ВАТ Макстрой Великоновосілківського району Донецької області про визнання права власності на акції ВАТ Макстрой в порядку спадкування за законом,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Великоновосілківського районного суду Донецької області від 21.09.2016 р. позовну заяву ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання права власності на акції (цінні папери) ВАТ Макстрой , в кількості 15680 (п'ятнадцять тисяч шістсот вісімдесят) шт., в порядку спадкування за законом після померлого 11 листопада 2006 року рідного діда - ОСОБА_1, якому належали ці акції на підставі сертифікату акцій (іменна акція - проста) ВАТ Макстрой серії А №0000556, код випуску цінного паперу UA НОМЕР_1, місце знаходження ВАТ Макстрой - Донецька область, Великоновосілківський район, с.Урожайне, вул..Центральна, буд.23, код ЄДРПОУ 05394759 задоволено.
Заявник звернувся до суду з заявою про виправлення описки у судовому рішенні, вказуючи на те, що в описовій та резолютивній частині рішення суду невірно зазначено прізвище спадкодавця.
Сторони в судове засідання не з`явились. Про день слухання справи повідомлені належним чином. Заявник подав заяву про розгляд заяви за його відсутності.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає необхідним виправити допущену в рішенні суду описку.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки.
При винесенні рішення в її описовій та резолютивній частині невірно зазначено прізвище спадкодавця (рідного діда позивача) як Безпалов , замість Беспалов .
Допущена у рішенні Великоновосілківського районного суду Донецької області від 21.09.2016 року описка підлягає виправленню.
Керуючись ст.219 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену у рішенні Великоновосілківського районного суду Донецької області від 21.09.2016 р. у справі за позовим ОСОБА_1 до ВАТ Макстрой Великоновосілківського району Донецької області про визнання права власності на акції ВАТ Макстрой в порядку спадкування за законом, зазначивши в описовій та резолютивній частині рішення прізвище спадкодавця (рідного діда позивача) як Беспалов замість Безпалов .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Донецької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня її проголошення апеляційної скарги. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом пяти днів з дня отримання копії даної ухвали.
Суддя О.М. Якішина
Суд | Великоновосілківський районний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2017 |
Оприлюднено | 27.03.2017 |
Номер документу | 65481226 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Великоновосілківський районний суд Донецької області
Якішина О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні