У х в а л а
22 березня 2017 року м. Київ
Суддя Верховного Суду України Ємець А.А., розглянувши заяву приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірма Світанок (далі - ПСП Агрофірма Світанок ) про перегляд Верховним Судом України судових рішень у справі № 911/1370/16 за позовом ПСП Агрофірма Світанок до фермерського господарства Ямбуренко (третя особа - ОСОБА_1.) про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою,
в с т а н о в и в :
17 березня 2017 року до Верховного Суду України надійшла вказана вище заява ПСП Агрофірма Світанок , яка передана у доповідь судді була 20 березня 2017 року.
Проте ця заява подана без додержання вимог статті 111 19 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України).
Пунктом 1 частини другої статті 111 19 ГПК України визначено, що до заяви додаються копії заяви відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Всупереч наведеним положенням закону заявник не долучив копій заяви, а надав Верховному Суду України поштову квитанцію про направлення рекомендованого листа відповідачу та третій особі.
Згідно з пунктом 4 частини другої статті 111 19 ГПК України до заяви додаються копії постанов Верховного Суду України, якщо заява подається з підстави, передбаченої пунктом 3 частини першої статті 111 16 цього Кодексу.
Проте, заявником не долучено копій постанов Верховного Суду України, на які він посилається, як на підставу, передбачену пунктом 3 частини першої статті 111 16 ГПК України.
При цьому слід враховувати, що згідно з частиною третьою статті 6 Закону України Про доступ до судових рішень суд при здійсненні судочинства може використовувати лише текст судового рішення, який опубліковано офіційно або внесено до Єдиного державного реєстру судових рішень.
Зокрема, відповідно до вимог Інструкції з діловодства в господарських судах України, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 20 лютого 2013 року № 28, копія судового рішення повинна бути належним чином оформлена та засвідчена або роздрукована з Єдиного державного реєстру судових рішень.
Таким чином, для усунення недоліків заявнику необхідно надати копії заяви відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, а також копії постанов Верховного Суду України, на які він посилається, як на підставу, передбачену пунктом 3 частини першої статті 111 16 ГПК України
Згідно з положеннями частини другої та четвертої статті 111 20 ГПК України суддя-доповідач протягом трьох днів здійснює перевірку відповідності заяви вимогам цього Кодексу. У разі якщо заяву подано без додержання вимог статей 111 18 та 111 19 цього Кодексу, заявник письмово повідомляється про недоліки заяви та строк, протягом якого він зобов'язаний їх усунути. При цьому у разі, якщо заявник не усунув недоліки протягом установленого строку, заява повертається заявнику.
Керуючись пунктом 6 розділу ХІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України Про судоустрій і статус суддів від 2 червня 2016 року № 1402-VII, статтею 111 20 Господарського процесуального кодексу України,
ухвалив:
Заяву ПСП Агрофірма Світанок про перегляд Верховним Судом України судових рішень у справі № 911/1370/16 залишити без руху та надати строк на усунення недоліків до 7 квітня 2017 року.
У разі не усунення недоліків у вказаний строк заяву буде повернуто без розгляду.
Копію ухвали надіслати заявнику.
Суддя Верховного Суду України А.А. Ємець
Суд | Верховний Суд України |
Дата ухвалення рішення | 22.03.2017 |
Оприлюднено | 27.03.2017 |
Номер документу | 65497957 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Верховний Суд України
Ємець А.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні