Овідіопольський районний суд Одеської області
м. Овідіополь, вул. Берегова, 9, 67801, (048251) 3-13-30
Овідіопольський районний суд Одеської області у складі: головуючого судді Кириченко П.Л.
при секретарі Осадченко С.В. позиваці ОСОБА_1 та її представника ОСОБА_2, відповідача ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Овідіополь, справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3 про визнання особи, яка втратила право на користування житловим приміщенням, -
ВСТАНОВИВ:
05 березня 2010 року позивачка звернулася до суду з вищезазначеною позовною заявою, в якій просить суд, визнати відповідача ОСОБА_3 таким, який втратив право на користування жилим приміщенням у будинку № 45 по вул. Гагаріна в с. Левінталь, Овідіопольського району Одеської області.
В ході судового засіданні від позивачки надійшла заява, згідно, якої вона просить залишити позовну заяву без розгляду.
Відповідач не заперечує проти наданої заяви.
Відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Враховуючи вищевикладені обставини, суд вважає заяву про залишення позову без розгляду мотивованою, а тому такою, що може бути прийнята судом.
При цьому необхідно роз'яснити позивачки її право на подання повторно позову про визнання права власності в порядку спадкування після усунення умов, що були підставою для залишення позову без розгляду.
Керуючись ст. 207ч. 1 п. 5 ЦПК України, -
УХВАЛИВ
Провадження по справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3 про визнання особи, яка втратила право на користування житловим приміщенням - залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачки її право на подання повторно позову про визнання права власності в порядку спадкування після усунення умов, що були підставою для залишення позову без розгляду.
Ухвала суду може бути оскаржена в палату по цивільним справам Одеського апеляційного суду шляхом подання заяви про апеляцію через Овідіопольський районний суд Одеської області, протягом 5 днів з дня його проголошення, апеляційна скарга на ухвалу суду подається на протязі 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Кириченко П.Л.
Суд | Овідіопольський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 19.04.2010 |
Оприлюднено | 30.03.2017 |
Номер документу | 65532458 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Овідіопольський районний суд Одеської області
Кириченко П. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні