Справа № 522/12006/16-а
Провадження № 2-а/522/777/17
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
23 березня 2017 року Приморський районний суд міста Одеси у складі:
Головуючого судді Кравчук Т.С.,
при секретарі Антонецькому С.Л.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Одесі адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області про визнання протиправними дій та скасування постанови, -
ВСТАНОВИВ:
Зважаючи на складність у викладенні повної постанови суду, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачено значний час, суд вважає за необхідне проголосити її вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст.ст. 158-163 КАС України суд, -
ВИРІШИВ :
Позов ОСОБА_1 до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області про визнання протиправними дій та скасування постанови - задовольнити.
Визнати протиправними дії Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області зі складання припису про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил від 25.05.2016 року.
Визнати протиправною та скасувати постанову Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області № 450 по справі про адміністративне правопорушення від 21.06.2016 року.
Постанова підлягає оскарженню відповідно до рішення Конституційного Суду України від 08.04.2015 року № 3-рп/2015.
Суддя 23.03.2017
Суд | Приморський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2017 |
Оприлюднено | 04.04.2017 |
Номер документу | 65671165 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Приморський районний суд м.Одеси
Кравчук Т. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні