ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"03" квітня 2017 р.Справа № 922/795/17
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Светлічного Ю.В.
при секретарі судового засідання Мороз Ю.В.
розглянувши матеріали справи
за позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. Київ до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Апекс-Харків", смт. Високий про стягнення 89691,01 грн. за участю представників сторін:
позивача - ОСОБА_2 довіреність №1081 від 17.03.2017р.;
відповідача - не з'явився;
ВСТАНОВИВ:
Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 (позивач) звернувся до господарського суду Харківської області із позовною заявою до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Апекс-Харків", в якій позивач просить стягнути з відповідача суму основного боргу у розмірі 86241,36 грн. та пеню у розмірі 3449,65 грн., посилаючись на неналежне виконання відповідачем своїх зобов'язань згідно договору поставки №117 від 14.09.2016р. Крім того, позивач просить стягнути з відповідача судові витрати.
Присутній представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримував та надав 30.03.2017р. через канцелярію суду документи згідно супровідного листа за вх.№10697, які долучені судом до матеріалів справи.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, свого повноважного представника не направив, про дату та час судового засідання був повідомлений належним чином, про що свідчить поштове повідомлення про вручення ухвали про порушення провадження у даній справі від 07.03.2017р. повноважному представнику відповідача 16.03.2017р.
Приймаючи до уваги неявку відповідача, враховуючи принцип змагальності сторін та те, що правосуддя у господарських судах здійснюється на засадах рівності всіх учасників процесу перед законом і судом, а також те, що сторонами не було виконано всіх вимог ухвали господарського суду Харківської області від 07.03.2017р. щодо надання витребуваних доказів, суд дійшов висновку, що спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні, в зв`язку з чим вважає доцільним відкласти розгляд справи.
Враховуючи вищевикладене та керуючись статтями ст.ст. 22, 38, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти на "19" квітня 2017 р. о 10:15
2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, площа Свободи 5, 8-й під'їзд, 3-й поверх, кабінет № 307.
3. Зобов'язати сторони за три дні до судового засідання (через канцелярію) надати до суду:
Відповідачу - відзив на позовну заяву, при наявності заперечень їх правове та документальне обґрунтування.
4. Попередити сторони, що у разі неявки їх представників сторін у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами.
Про неможливість прибуття представників сторін в судове засідання обов'язково письмово повідомити суд.
Суддя Ю.В. Светлічний
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 03.04.2017 |
Оприлюднено | 06.04.2017 |
Номер документу | 65706057 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Светлічний Ю.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні