Апеляційний суд івано-франківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 354/202/17
Провадження № 11-п/779/136/2017
Категорія ст. 34 КПК України
Головуючий у 1 інстанції
Суддя-доповідач ОСОБА_1
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 квітня 2017 року м. Івано-Франківськ
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області
в складі суддів Повзла В.В., Гандзюка В.П., Васильєва О.П.,
з участю секретаря Шандаловича А.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання керівника Надвірнянської місцевої прокуратури Івано-Франківської області ОСОБА_2 про направлення матеріалів клопотання про надання тимчасового доступу до документів, що містять охоронювану законом таємницю та їх вилучення (здійснення їх виїмки), по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42015090000000097 від 30 червня 2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України, з Яремчанського міського суду Івано-Франківської області до іншого суду,
з участю прокурора Ляхович Д.С.,
ВСТАНОВИЛА:
Керівник Надвірнянської місцевої прокуратури Івано-Франківської області ОСОБА_2 звернувся до Апеляційного суду Івано-Франківської області з клопотанням, в якому просить вирішити питання про направлення вказаних матеріалів, з Яремчанського міського суду Івано-Франківської області, у зв'язку із відставкою усіх суддів цього суду, до іншого суду. Після надходження такого клопотання для його розгляду Апеляційним судом Івано-Франківської області матеріали клопотання витребувано з Яремчанського міського суду Івано-Франківської області.
В апеляційній інстанції:
- прокурор підтримав клопотання про передачу матеріалів клопотання на розгляд іншого суду;
- інші учасники судового провадження до суду не з'явились, що не перешкоджає розгляду питання за їх відсутності, згідно з ч. 4 ст. 34 КПК України.
Заслухавши доповідь судді, думку прокурора, дослідивши надані матеріали, колегія суддів вважає, що клопотання керівника Надвірнянської місцевої прокуратури Івано-Франківської області ОСОБА_2 належить задовольнити з таких підстав.
Як вбачається з матеріалів клопотання, 03 квітня 2017 року до Яремчанського міського суду Івано-Франківської області надійшло клопотання про надання тимчасового доступу до документів, що містять охоронювану законом таємницю та їх вилучення (здійснення їх виїмки), по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42015090000000097 від 30 червня 2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України, з відповідними додатками.
З протоколу щодо неможливості автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 03 квітня 2017 року (а.п. 21) вбачається, що автоматизований розподіл матеріалів клопотання (єдиний унікальний номер судової справи № 354/202/17) не відбувся, оскільки не вистачає потрібної кількості суддів для розподілу справи.
Повноваження всіх суддів Яремчанського міського суду Івано-Франківської області вважаються закінченими у зв'язку з прийняттям рішення Верховною радою України про їх звільнення.
З наведеного випливає, що в Яремчанському міському суді Івано-Франківської області для судового розгляду даного клопотання неможливо утворити склад суду.
Персональний склад суду для кожного кримінального провадження у всіх випадках визначається автоматизованою системою документообігу суду згідно з приписами ст. 35 КПК України.
Відповідно до ст. 34 КПК України однією з підстав для передачі кримінального провадження на розгляд іншого суду є неможливість утворити новий склад суду для судового розгляду.
Питання про передачу справи з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції згідно з ч. 2 ст. 34 КПК України вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції, в тому числі за клопотанням сторін.
Тому, враховуючи відсутність суддів, які можуть здійснювати правосуддя у Яремчанському міському суді Івано-Франківської області, та неможливість утворити склад суду для судового розгляду, колегія суддів вважає за доцільне передати вказані вище матеріали клопотання на розгляд іншого суду, а саме - Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 34, 418 КПК України, колегія суддів,
ПОСТАНОВИЛА:
Клопотання керівника Надвірнянської місцевої прокуратури Івано-Франківської області ОСОБА_2 задовольнити.
Направити матеріали клопотання про надання тимчасового доступу до документів, що містять охоронювану законом таємницю та їх вилучення (здійснення їх виїмки), по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42015090000000097 від 30 червня 2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України, на розгляд Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Судді В.В. Повзло
ОСОБА_3
ОСОБА_4
Згідно з оригіналом
Суддя В.В. Повзло
Суд | Апеляційний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 11.04.2017 |
Оприлюднено | 14.04.2017 |
Номер документу | 65909239 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
Грещук Р.П. Р. П.
Кримінальне
Апеляційний суд Івано-Франківської області
Повзло В.В. В. В.
Кримінальне
Апеляційний суд Івано-Франківської області
Повзло В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні