ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"15" березня 2017 р. Справа № 911/1497/16
за позовом публічного акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк Львів , м. Львів
до товариства з обмеженою відповідальністю Вільний Простір ,
с. Требухів, Броварський район
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача товариства з обмеженою відповідальністю Стандарт Пром Плюс ,
м. Київ
про звернення стягнення на предмет іпотеки
суддя Христенко О.О.
за участю представників:
від позивача: ОСОБА_1 - довіреність № 50/16 від 19.04.2016;
від відповідача: не з'явився;
від третьої особи: не з'явився.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
В провадженні господарського суду Київської області знаходилась справа № 911/1497/16 за позовом публічного акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк Львів до товариства з обмеженою відповідальністю Вільний простір за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача товариства з обмеженою відповідальністю Стандарт Пром Плюс про звернення стягнення на предмет іпотеки.
Ухвалою господарського суду Київської області від 15.03.2017 позов публічного акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк Львів залишено без розгляду.
Разом з тим під час розгляду справи, 01.06.2016 представником позивача надана суду заява, в якій позивач, на підставі ст. 22 Господарського процесуального кодексу України, зменшив розмір позовних вимог.
15.03.2017 позивачем, у зв'язку із зменшенням розміру позовних вимог, надано суду заяву про повернення судового збору.
Розглянувши вказану заяву, суд дійшов висновку про її задоволення з огляду на наступне.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України Про судовий збір , сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі зменшення розміру позовних вимог або внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом.
Враховуючи, те що позивачем було подано заяву про зменшення розміру позовних вимог, суд дійшов висновку про повернення публічному акціонерному товариству Акціонерно-комерційний банк Львів судового збору у розмірі 47 400 (сорок сім тисяч чотириста) грн. 01 коп., сплаченого за платіжним дорученням № 95_3 від 20.04.2016, оригінал якого міститься в матеріалах справи № 911/1497/16.
Керуючись п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України Про судовий збір , ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
Повернути публічному акціонерному товариству Акціонерно-комерційний банк Львів (79008, м. Львів, вул. Сербська, 1, код ЄДРПОУ 09801546) з державного бюджету України судовий збір у розмірі 47 400 (сорок сім тисяч чотириста) грн. 01 коп., сплаченого за платіжним дорученням № 95_3 від 20.04.2016, оригінал якого міститься в матеріалах справи № 911/1497/16.
Суддя О.О. Христенко
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 15.03.2017 |
Оприлюднено | 14.04.2017 |
Номер документу | 65913050 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Христенко О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні