Ухвала
від 18.04.2017 по справі 766/6232/17
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №766/6232/17

н/п 1-кс/766/3864/17

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про тимчасовий доступ до речей і документів

18.04.2017 року м. Херсон

Слідчий суддя Херсонського міського суду Херсонської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання слідчого з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області ОСОБА_2 , погоджене з прокурором відділу прокуратури Херсонської області ОСОБА_3 , про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів,

ВСТАНОВИВ:

Слідчий звернувся до слідчого судді з клопотанням в якому просив: надати старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Херсонській області капітану податкової міліції ОСОБА_2 та за його постановою співробітникам ГУ ДФС у Дніпропетровській області чи за дорученням співробітникам ГУ ДФС у Херсонській області дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення оригіналів документів, які перебувають у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ) по взаємовідносинам з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ), ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ) та іншими СГД у яких здійснювалося придбання олії соняшникової за період 01.01.2016 - 01.01.2017рр., а саме: договорів, довіреностей (доручень), агентських договорів, видаткових ТТН і податкових накладних, актів приймання виконаних робіт, довідок про вартість виконаних робіт, підсумкових відомостей ресурсів, платіжних доручень, векселів, банківських виписок та інших документів, які свідчать про фінансово господарські взаємовідносини з вищевказаними СГД.

Клопотання вмотивоване тим, що в провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №420172300000000075, за фактом порушення законодавства службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » за рахунок проведення фінансово-господарських операцій з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 205, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 191 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на території Херсонської області з початку 2016 року по теперішній час невстановленими слідством особами проводиться діяльність спрямована на незаконне заволодіння державними коштами у значних розмірах за рахунок безпідставного відшкодування з державного бюджету податку на додану вартість сформованого шляхом проведення безтоварних операцій з підприємствами, які мають ознаки фіктивності та створені виключно з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі.

Встановлено, що ОСОБА_4 спільно з ОСОБА_5 та ОСОБА_6 створив ряд підприємств для здійснення фінансово - господарської діяльності в сфері виробництва олії соняшникової та подальшої її реалізації, а саме: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДР НОМЕР_5 , АДРЕСА_1 ; ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДР НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ; TOB « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДР НОМЕР_4 , АДРЕСА_3 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (код ЄДР НОМЕР_6 , АДРЕСА_3 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДР НОМЕР_2 , АДРЕСА_3 .

Вказані СГД відносяться до реального сектору економіки, в діяльності яких використовуються придбані та поставлені на баланс складські приміщення, комплекси виробництва та переробки насіння соняшнику та олії. Підконтрольні підприємства переважно використовуються в правовому полі, здійснюється закупівля олії соняшникової у підприємств реального сектору економіки, насіння соняшнику у фермерських господарств, переробляється а готова продукція реалізовується як на внутрішньому ринку, так і за межами митної території України.

В ході аналізу фінансово-господарської діяльності товариства встановлено, що вищевказані вказані особи використовуючи підконтрольне СГД в податковому та бухгалтерському обліках якого відображали «фіктивні» операції з нібито придбання насіння соняшнику, олії, та послуг з перевезення вантажів, тощо. Так, встановлено, що протягом 2016 року здійснювалось формування податкового кредиту з ПДВ від підприємств, які задіяні в схемах ухилення від сплати податків та створені лише для штучного формування податкового кредиту та прикриття незаконної діяльності, а саме: ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_10 " ( НОМЕР_7 зареєстроване: ІНФОРМАЦІЯ_11 . Директор, бухгалтер та засновник: ОСОБА_7 ІНФОРМАЦІЯ_12 . Основний вид діяльності СГД - оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними і молюсками. Протягом червня - серпня 2016 років сформовано податковий кредит на загальну суму у розмірі - 351 тис.грн. (згідно ПН - Послуги з пошуку покупців олії рафіновіної (олія соняшникова рафінована бутильована). В ході аналізу ЄРПН СГД встановлено, що на підприємстві відбувалась підміна товарних позицій (перекрут товарів), а саме: СГД зазначало придбання продуктів харчування (морепродукти; риба; ікра; тощо). Крім того, встановлено, що товариством не зареєстровано жодної операції з придбання олії. Під час проведення відповідних заходів встановлено, що нібито постачальники товарно - матеріальних цінностей в адресу підприємства задіяні в схемах мінімізації податкових зобов`язань, виведення коштів в неконтрольований державою обіг та мають ознаки фіктивності; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , зареєстроване: ДПІ в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра. Директор, бухгалтер та засновник: ОСОБА_8 ІНФОРМАЦІЯ_13 . Основний вид діяльності СГД - неспеціалізована оптова торгівля. Протягом жовтня 2016 років сформовано податковий кредит на загальну суму у розмірі 345,7 тис.грн. (згідно ПН - Олія соняшникова нерафінована). В ході аналізу ЄРПН СГД встановлено, що на підприємстві відбувалась підміна товарних позицій (перекрут товарів), а саме: СГД зазначало придбання продуктів харчування (печінка курча-бройлерів; напівфабрикати; тушки курчат, тощо). Крім того, під час проведення відповідних заходів встановлено, що нібито постачальники товарно - матеріальних цінностей в адресу підприємства задіяні в схемах мінімізації податкових зобов`язань, виведення коштів в неконтрольований державою обіг та мають ознаки фіктивності;

ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " ( НОМЕР_8 зареєстроване: Лівобережна ОДГІІ м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Директор та бухгалтер: ОСОБА_9 ІНФОРМАЦІЯ_14 . Основний вид діяльності СГД - оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Протягом листопада - грудня 2016 років сформовано податковий кредит на загальну суму у розмірі - 531,3 тис.грн. (згідно ПН - олія соняшникова нерафінована). В ході аналізу фінансово-господарської діяльності СГД встановлено, що основним видом діяльності є оптова торгівля паливо - мастильними матеріалами та скрапленим газом. Також встановлено, що ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 "є імпортером паливо - мастильних матеріалів та скрапленого газу. В результаті ґрунтовного аналізу ЄРПН ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " встановлено, що за період «взаємовідносин» товариства з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та іншими зазначеними СГД, які задіяні в протиправній схемі, було зареєстровано понад 800 податкових накладних на придбання товарів (послуг), а саме: паливо - мастильних матеріалів та скрапленого газу на загальну суму ПДВ понад 31 мли.гри. Проте було встановлено наявність зареєстрованих податкових накладних на нібито придбання насіння соняшнику, а саме: зареєстровано 52 ПН на загальну суму ПДВ 7,8 млн.грн., від єдиного постачальника: ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " ( НОМЕР_9 ).

Крім того, під час проведення відповідних заходів встановлено, що в провадженні слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Харківській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32016220000000152 від 15.06.2016 за ознаками кримінального правопорушення, передбачених ч.2 ст.204, ч.3 ст.212 КК України, в ході якого встановлено, що службові особи товариства з метою прикриття протиправної діяльності та відображення по обліках нібито реалізації товару, «штучно» формували необхідного розміру податкові зобов`язання та валові доходи в податковій звітності, проводили безтоварні операції (використовувати первинні бухгалтерські документи) суб`єктів господарської діяльності, що мають ознаки «фіктивності» та які задіяні в схемах роботи «конвертаційних» центрів.

За результатами вжитих заходів, попереднього аналізу фінансово - господарської діяльності ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " встановлено, що СГД декларує придбання зазначеної продукції у підприємств реального сектору економіки (виробники птиці, тощо.) в структурі та особливостях діяльності яких значна частина продукції реалізовується кінцевому споживачу, тобто за готівку а сформований в результаті «легальної» роботи товариств податковий кредит в податковому та бухгалтерському обліках використовується для створення «фіктивних» операцій з нібито реалізації продукції (фактично реалізованої за готівку) в адресу інших суб`єктів господарювання таким як ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 ", таким чином формуючи їм фіктивний податковий кредит з ПДВ та документально «підтверджуючи» неіснуючі операції на продаж товарно- матеріальних цінностей, саме: ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_15 " (30773272 Ізюмська ОДПІ ГУ ДФС (балаклійське відділення), вид діяльності: розведення свійської птиці); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » ( НОМЕР_10 , офіс великих платників ДФС, вид діяльності: розведення свійської птиці); ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_17 " ( НОМЕР_11 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , вид діяльності: розведення свійської птиці); ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_19 " ( НОМЕР_12 , ДПІ у ІНФОРМАЦІЯ_11 , вид діяльності: неспеціалізована оптова торгівля); ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_20 » ( НОМЕР_13 , ІНФОРМАЦІЯ_21 , вид діяльності: розведення свійської птиці). На підтвердження зазначеного вказують результати аналізу показників, що містяться у податкових деклараціях з ПДВ, поданих платником податків за відповідні періоди та в зареєстрованих податкових накладних. Додатково в результанті аналізу діяльності фінансово - господарської діяльності ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " встановлено, що зазначене СГД за рахунок маніпулювання податковою звітністю також формувало податковий кредит з нібито придбання насіння соняшнику у вищезазначеного СГД - ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яке в свою чергу декларувало придбання курятини, бройлерів та, субпродуктів в тих же підприємств реального сектору (ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_19 ", тощо). Також в ході аналізу діяльності ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " встановлено факт штучного формування податкового кредиту з ПДВ та валових витрат для ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 ", так, згідно зареєстрованих податкових накладних ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " реалізувало в адресу ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " насіння соняшнику на загальну суму понад 30 млн.грн. Таким чином встановлено, що зазначені СГД (ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 "; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ») не зареєстрували жодної податкової накладної на придбання насіння соняшнику чи олії від інших суб`єктів господарювання, проте шляхом маніпулювання податковою звітністю та здійсненням «удаваних» реєстрацій ПН між зазначеними трьома СГД задекларували декілька операцій з придбання та продажу насіння соняшнику чим створили штучну видимість появи в обігу зазначеного виду товару. В подальшому зазначені СГД сформований за рахунок внесення до офіційних документів (податкова звітність; документи бухгалтерського та податкового обліку) завідомо неправдивих відомостей та маніпулювання податковою звітністю, «фіктивний» податковий кредит було реалізовано в адресу підприємств реального сектору економіки документуванням нібито продажу насіння соняшника та олії (схема №2).

В ході проведених заходів з відпрацювання зазначеної групи СГД (ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 "; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ») встановлено наявність однакового алгоритму процесу існування та діяльності підприємств з моменту створення, який характеризується індивідуальними ознаками - однакових місць реєстрації в податкових органах; відкриття банківських рахунків в одних банківських установах; формування податкового кредиту та зобов`язань з ПДВ за рахунок фінансово-господарських операцій з однією групою підприємств.

Відповідно до вищевикладеного вказана група СГД (ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 "; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_22 " та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ») створена виключно з метою прикриття незаконної діяльності.

Використовуючи реквізити зазначених підприємств, вказана група осіб розробила та впровадила в їхню діяльність протиправний фінансовий механізм, який полягає в сприянні ухилення від сплати податків та незаконному заволодінні державними коштами за рахунок безпідставного відшкодування з державного бюджету податку на додану вартість, в результаті відображення «псевдооперацій», прикритті незаконної діяльності інших суб`єктів господарювання, а також у наданні підприємствам реального сектору економіки послуг, з пособництва в ухиленні від сплати податку на додану вартість, податку на прибуток та подальшої «конвертації» коштів у готівку. Враховуючи зазначене, невстановлені особи керуючись злочинними намірами здійснили реєстрацію ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 "; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з метою прикриття незаконної діяльності з формування «фіктивного» податкового кредиту та сприяння в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Таким чином встановлено, що здійснені операції між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 ", TOB « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та зазначеними СГД вчинені без мети реального настання правових наслідків, без економічної вигоди, а виключно з метою формування штучного податкового кредиту, виведення коштів в неконтрольований державою обіг та заволодіння державними коштами. Єдиною метою проведення документування фактично не здійснених господарських операцій є отримання підприємством податкової вигоди та незаконного збагачення. Контрагенти ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 ", TOB « ІНФОРМАЦІЯ_4 », використовуючи свої реквізити і банківські рахунки, документально оформляли неіснуючі операції на одержання й продаж товарно-матеріальних цінностей, після чого виписані документи передавалися службовим особам ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 ", TOB « ІНФОРМАЦІЯ_4 » для їхнього відображення в бухгалтерському й податковому обліках.

Так, встановлено, що службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » протягом 2016 року до ІНФОРМАЦІЯ_23 було подано 6 заявок на бюджетне відшкодування ПДВ на власні розрахункові рахунки, а саме: за січень 2016 року - 1 млн.грн. ( 25.03.2016р. ІНФОРМАЦІЯ_24 кошти перераховані на розрахунковий рахунок товариства); за лютий 2016 року - 1,5 млн.грн. ( 28.04.2016р. ІНФОРМАЦІЯ_24 кошти перераховані на розрахунковий рахунок товариства); за квітень 2016 року - 1 млн.грн. (08.07.2016р. ІНФОРМАЦІЯ_24 кошти перераховані на розрахунковий рахунок товариства); за вересень 2016 року - 1 млн.грн. (30.11.2016р. ІНФОРМАЦІЯ_24 кошти перераховані на розрахунковий рахунок товариства); за жовтень 2016 року - 1,3 млн.грн. ( 26.12.2016р. ІНФОРМАЦІЯ_24 кошти перераховані на розрахунковий рахунок товариства); за листопад 2016 року - 1,2 млн.грн. (01.02.2016р. Управлінням державного казначейства у місті Херсоні кошти перераховані на розрахунковий рахунок товариства). Таким чином на розрахункові рахунки ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за 2016 рік було перераховано 7 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Відповідно до вищевикладеного, службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » протягом 2016 року сформували фіктивний податковий кредит від ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_10 ", ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 "; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на загальну суму понад 1,2 млн.грн. (ПДВ), що створило сприятливі умови для безпідставного відшкодування з державного бюджету податку на додану вартість на суму понад 1 млн.грн.

В ході проведення додаткових заходів направлених на встановлення фактичних даних щодо осіб причетних до протиправної діяльності злочинної групи ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , та використання ними інших підконтрольних суб`єктів господарської діяльності, які також можуть бути задіяні в протиправній схемі, направленій на отримання незаконних надприбутків за рахунок протиправного заволодіння державними коштами, встановлено, що протягом 2016 року, службовими особами ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( НОМЕР_3 ); TOB « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ( НОМЕР_4 ) та ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " ( НОМЕР_6 ) було задекларовано та включено до складу податкового кредиту з ПДВ та валових витрат операції з нібито придбання насіння соняшнику та олії соняшникової у ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 "; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на загальну суму 1,72 млн.грн (ПДВ). Також, в ході дослідження господарської діяльності зазначених підприємств та проведення першочергових перевірочних заходів встановлено, що вказані СГД також формували ймовірно штучний податковий кредит від інших СГД, які ймовірно задіяні в схемах ухилення від сплати податків та створені лише виключно для штучного формування податкового кредиту з ПДВ і конвертації грошових коштів, а саме: ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_25 " ( НОМЕР_14 ); ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_26 " ( НОМЕР_15 ); ПОГ " ІНФОРМАЦІЯ_27 " ( НОМЕР_16 ); ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_28 " ( НОМЕР_17 ) на загальну суму понад 5 млн.грн. (ПДВ). Загальна сума бюджетного відшкодування податку на додану вартість перерахована протягом 2016 року на розрахункові рахунки зазначених підприємств складає понад 25 мільйонів гривень.

Враховуючи вищевикладене, важливе значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні мають документи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ), які свідчать про фінансово господарські взаємовідносини за період 01.01.2016 01.01.2017 рр. з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ), ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ) та іншими СГД у яких здійснювалося придбання олії соняшникової, а саме: договорів довіреностей (доручень), видаткових ТТН і податкових накладних, актів приймання виконаних робіт, довідок про вартість виконаних робіт, підсумкових відомостей ресурсів, платіжних доручень, векселів та інших документів.

Розгляд зазначеного клопотання про надання тимчасового доступу до оригіналів документів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ), та їх вилучення (здійснення виїмки) провести без представників товариства, у зв`язку з наявністю загрози щодо зміни або знищення зазначених у клопотанні документів.

Слідчий в судовому засіданні клопотання підтримав, просив його задовольнити.

Представник ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » в судове засідання не викликався на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.

Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню з огляду на таке.

Згідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Згідно приписів ч.1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених устатті 161цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до ч.6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбаченихчастиною п`ятоюцієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Доступ особи до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, здійснюється в порядку, визначеному законом.

Слідчим суддею встановлено, що зазначені в клопотанні обставини та надані до нього докази дають достатньо підстав вважати, що неможливо іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою документів, які вказані слідчим та нададуть можливість використати як докази відомості, що містяться в цих документах, тому необхідно надати до них доступ.

На підставі викладеного, керуючись ст. 159, ч.1 ст. 160, п.7 ч.1 ст. 162, п.2 та п.3 ч.5, ч.6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Херсонській області капітану податкової міліції ОСОБА_2 та за його постановою співробітникам ГУ ДФС у Дніпропетровській області чи за дорученням співробітникам ГУ ДФС у Херсонській області дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення оригіналів документів, які перебувають у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код НОМЕР_1 ) по взаємовідносинам з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_2 ), ПСП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код НОМЕР_4 ) та іншими СГД у яких здійснювалося придбання олії соняшникової за період 01.01.2016 - 01.01.2017рр., а саме: договорів, довіреностей (доручень), агентських договорів, видаткових ТТН і податкових накладних, актів приймання виконаних робіт, довідок про вартість виконаних робіт, підсумкових відомостей ресурсів, платіжних доручень, векселів, банківських виписок та інших документів, які свідчать про фінансово господарські взаємовідносини з вищевказаними СГД.

Встановити строк дії ухвали до 18.05.2017 року.

Попередити відповідальну особу про наслідки невиконання ухвали слідчого судді передбачені ст. 166 КПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддяОСОБА_1

СудХерсонський міський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення18.04.2017
Оприлюднено12.06.2023
Номер документу66031704
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —766/6232/17

Ухвала від 01.06.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

Ухвала від 01.06.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

Ухвала від 01.06.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

Ухвала від 01.06.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

Ухвала від 01.06.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

Ухвала від 17.05.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Гонтар Д. О.

Ухвала від 18.04.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

Ухвала від 18.04.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

Ухвала від 18.04.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

Ухвала від 18.04.2017

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Радченко Г. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні