Косівський районний суд івано-франківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 2-243
У Х В А Л А
Іменем України
04.05.2017 м.Косів
Косівський районний суд, Івано-Франківської області в складі:
головуючої судді: Крилюк М.І.,
секретаря: Терлюжак Н.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Косів заяву ОСОБА_1 про поновлення строку пред явлення виконавчого документу до виконання по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання договору оренди земельної ділянки, стягнення спричиненої шкоди , -
в с т а н о в и в:
позивачка в цивільній справі № 2-243/11р ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про поновлення строку пред явлення виконавчого документу до виконання по справі за її позовом до ОСОБА_2 про розірвання договору оренди земельної ділянки, стягнення спричиненої шкоди, мотивуючи свої вимоги тим, що рішенням Косівського районного суду від 08.06.2011 року залишеним в цій частині без змін рішенням колегії суддів судової палат з розгляду цивільних справ апеляційного суду Івано-Франківської області від 11.10.2011 року , було вирішено стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 3000 грн отриманих за договором позики та 1166 грн судових витрат.
Копію рішення суду та виконавчі листи вона отримала в грудні 2011 року однак відповідач неодноразо запевняв її про добровільне виконання і як наслідок нею втрачено строк пред явлення до виконання а тому, просить визнати причину пропуску строку поважною та поновити строк пред явлення виконавчого документу до виконання.
Сторони в судове засідання не з явилися, причини неявки суду не відомі, від ОСОБА_1 поступила заява про розгляд клопотання без її участі, просить поновити строк пред явлення до виконання виконавчого документа.
Суд, вивчивши матеріали справи вважає, що заява підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ч.1 ст.371 ЦПК України стягувачам, які пропустили строк для пред'явлення виконавчого документа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.
Як вбачається з матеріалів справи рішенням Косівського районного суду від 08.06.2011 року залишеним в цій частині без змін рішенням колегії суддів судової палат з розгляду цивільних справ апеляційного суду Івано-Франківської області від 11.10.2011 року , вирішено стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 3000 грн отриманих за договором позики та 1166 грн судових витрат.
Проте, як встановлено в судовому засіданні, ОСОБА_1 звернулася з заявою до суду про видачу виконавчого листа по отриманні якого пропустила строк для пред'явлення його до виконання з підстав запевнення її відповідачем добровільного виконання.
Згідно ч.2 ст.24 ЗУ Про виконавче провадження стягувач, який пропустив строк пред'явлення виконавчого документа до виконання, має право звернутися із заявою про поновлення строку пред'явлення до суду, який видав виконавчий документ, або до суду за місцем виконання.
Таким чином, враховуючи вище наведене, слід визнати причину пропущення строку для пред'явлення виконавчого документа до виконання поважною та поновити ОСОБА_1 вказаний строк.
Керуючись ст.371 ЦПК України , п.2ч.1ст.22, ч.2 ст.24 ЗУ Про виконавче провадження суд,-
у х в а л и в:
Заяву ОСОБА_1 про поновлення строку пред явлення виконавчого документу до виконання по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання договору оренди земельної ділянки, стягнення спричиненої шкоди - задоволити.
Поновити ОСОБА_1 строк пред явлення виконавчого документу до виконання по справі №2-243/11.
Ухвала суду вступає в законну силу після закінчення строку для подання апеляційної скарги.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Івано-Франківського Апеляційного суду через Косівський районний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя М.І.Крилюк
Суд | Косівський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 04.05.2017 |
Оприлюднено | 04.05.2017 |
Номер документу | 66302041 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Косівський районний суд Івано-Франківської області
Крилюк М.І. М. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні