УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
м. Вінниця
03 травня 2017 р. Справа № 802/679/17-а
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Чернюк Алла Юріївна, розглянувши матеріали позовної заяви:
за позовом: Головного управління ДФС у Вінницькій області
до: товариства з обмеженою відповідальністю "Екогарнет"
про: зупинення видаткових операцій на рахунках, -
ВСТАНОВИВ:
До Вінницького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Головного управління ДФС у Вінницькій області до товариства з обмеженою відповідальністю "Екогарнет" про зупинення видаткових операцій на рахунках.
Ознайомившись з позовною заявою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до статті 6 КАС України, суб`єкти владних повноважень мають право звернутися до адміністративного суду у випадках, передбачених Конституцією та законами України.
Адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви, яка повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 106 КАС України.
Норми статті 106 КАС України не містять виключень і поширюються на всі випадки звернення до суду з позовною заявою, у зв'язку з чим недотримання положень статті свідчить про невідповідність позовної заяви вимогам Закону.
Так, відповідно до ч. 4 ст. 106 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Разом з тим, в порушення вказаної норми, представником позивача не зазначено дату підписання позовної заяви.
Крім того, ч. 5 ст. 106 КАС України передбачено, що якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Як слідує з позовної заяви її підписано представником Головного управління ДФС у Вінницькій області - ОСОБА_1.
При цьому, ОСОБА_1, якого відповідно до копії довіреності доданої до позовної заяви, Головне управління ДФС у Вінницькій області уповноважила представляти свої інтереси, в тому числі в судах та який, у відповідності до положень ч. 5 ст. 106 КАС України, підписав та подав позовну заяву, не враховано того факту, що у даному випадку, у позовній заяві зазначаються його дані як представника, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.
Враховуючи вищевикладене, суд позбавлений можливості вирішити питання щодо відкриття провадження.
За правилами визначеними частиною 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
За вказаних обставин, приходжу до висновку, що позовну заяву необхідно залишити без руху, надавши Головному управлінню ДФС у Вінницькій області строк для усунення недоліків шляхом приведення позовної заяви у відповідність до вимог, встановлених статтею 106 КАС України.
Керуючись статтею 108 КАС України, -
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву Головного управління ДФС у Вінницькій області до товариства з обмеженою відповідальністю "Екогарнет" про зупинення видаткових операцій на рахунках залишити без руху.
2. Надати позивачу п'ятиденний строк з моменту отримання копії даної ухвали для усунення недоліків позовної заяви шляхом зазначення в ній дати її підписання, поштової адреси, а також номер засобу зв'язку, адресу електронної пошти, якщо такі є, представника позивача.
3. Дану ухвалу направити позивачу.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.
Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Чернюк Алла Юріївна
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.05.2017 |
Оприлюднено | 05.05.2017 |
Номер документу | 66317373 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Чернюк Алла Юріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні