Ухвала
від 10.05.2017 по справі 182/758/17
НІКОПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 182/758/17

Провадження № 2/0182/1760/2017

У Х В А Л А

Іменем України

10.05.2017 року м. Нікополь

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області в складі:

головуючого - судді Кобеляцької-Шаховал І.О.

секретар Скоробогатова А.О.

за участю позивача ОСОБА_1

представника позивача ОСОБА_2

представників відповідача ОСОБА_3 ОСОБА_4

представника третьої особи ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Об єднання співвласників багатоквартирного будинку Електрометалург -Н , третя особа - Виконавчий комітет Нікопольської міської ради, про поновлення права на працю, незаконне звільнення (відсторонення) з роботи, стягнення середнього заробітку та інше, -

В С Т А Н О В И В:

В Нікопольський міськрайонний суд 13.02.2017 року з позовною заявою про поновлення права на працю, незаконне звільнення (відсторонення) з роботи, стягнення середнього заробітку та інше звернулась позивачка.

14.03.2017 року ОСОБА_6 подала до суду клопотання про залучення її до справи в якості третьої особи без самостійних вимог на стороні позивача.

В судовому засіданні представник ОСОБА_6 - ОСОБА_2 на задоволенні клопотання наполягав, пояснивши суду, що рішення відповідача, яке є предметом спору в даній справі, стосується також і зачіпає інтереси й ОСОБА_6, яка також оскаржила дане рішення шляхом подання позову до Нікопольського міськрайонного суду, але вважає, що повинна бути залучена як третя особа й в справі ОСОБА_1 до ОСББ Електрометалург-Н про поновлення права на працю, незаконне звільнення (відсторонення) з роботи, стягнення середнього заробітку та інше.

Позивачка проти задоволення клопотання не заперечувала.

Представник відповідача проти задоволення клопотання категорично заперечувала, посилаючись на ту обставину, що в провадженні судді Рунчевої О.В. вже перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_6 до Об єднання співвласників багатоквартирного будинку Електрометалург -Н , третя особа - Виконавчий комітет Нікопольської міської ради, про незаконне звільнення (відсторонення) з роботи та поновлення права на працю, яка призначена до розгляду. Тому підстав для залучення в якості третьої особи по даній справі ОСОБА_6 не вбачають, просять в задоволенні клопотання відмовити.

Інші учасники процесу покладались на розсуд суду.

Вислухавши учасників процесу, суд вважає за необхідне в задоволенні заяви ОСОБА_6 про вступлення у справі на стороні позивача в якості третьої особи без самостійних вимог - відмовити з наступних підстав .

Як встановлено в судовому засіданні, в провадженні Нікопольського міськрайонного суду вже перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_6 до Об єднання співвласників багатоквартирного будинку Електрометалург - Н , третя особа - Виконавчий комітет Нікопольської міської ради, про незаконне звільнення (відсторонення) з роботи та поновлення права на працю .

Відмова в залученні в якості третьої особи ОСОБА_6 при розгляді цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Об єднання співвласників багатоквартирного будинку Електрометалург -Н , третя особа - Виконавчий комітет Нікопольської міської ради, про поновлення права на працю, незаконне звільнення (відсторонення) з роботи, стягнення середнього заробітку та інше - ніяк не вплине на права та доступ до правосуддя ОСОБА_6 Тому судом не вбачається підстав для задоволення вищевказаної заяви ОСОБА_6

Керуючись ст.36, 46 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

В задоволенні клопотання ОСОБА_6 про залучення її до справи в якості третьої особи без самостійних вимог на стороні позивача по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Об єднання співвласників багатоквартирного будинку Електрометалург -Н , третя особа - Виконавчий комітет Нікопольської міської ради, про поновлення права на працю, незаконне звільнення (відсторонення) з роботи, стягнення середнього заробітку та інше - відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_7

СудНікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення10.05.2017
Оприлюднено13.05.2017
Номер документу66390833
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —182/758/17

Постанова від 16.11.2018

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Барильська А. П.

Постанова від 16.11.2018

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Барильська А. П.

Ухвала від 12.10.2018

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Барильська А. П.

Ухвала від 05.05.2018

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Барильська А. П.

Ухвала від 02.05.2018

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Барильська А. П.

Рішення від 30.03.2018

Цивільне

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Кобеляцька-Шаховал І. О.

Рішення від 30.03.2018

Цивільне

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Кобеляцька-Шаховал І. О.

Ухвала від 10.05.2017

Цивільне

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Кобеляцька-Шаховал І. О.

Ухвала від 17.03.2017

Цивільне

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Кобеляцька-Шаховал І. О.

Ухвала від 17.02.2017

Цивільне

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Кобеляцька-Шаховал І. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні