Ухвала
від 05.05.2017 по справі 569/3666/17
РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 569/3666/17

У Х В А Л А

05 травня 2017 року м. Рівне

Слідчий суддя Рівненського міського суду ОСОБА_1 , з участю слідчого Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області ОСОБА_2 , розглянувши клопотання про проведення обшуку, -

В С Т А Н О В И В:

До слідчого судді Рівненського міського суду надійшло клопотання слідчого Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області ОСОБА_2 , яке погоджено з прокурором Рівненської місцевої прокуратури ОСОБА_3 про надання дозволу на проведення обшуку нежитлових приміщень за адресою: АДРЕСА_1 (належить: відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щодо об`єкта нерухомого майна, належить на праві приватної власності Товариству сприяння оборони України, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ), з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання документів, чорнових записів, комп`ютерної техніки, електронних носіїв інформації, а також інших речей, що містять відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, що мають значення для досудового розслідування та можуть бути доказами під час судового розгляду.

В обґрунтування клопотання вказав, що до Рівненського ВП надійшла заява від заступника директора ТОВ «Полісся-Хліб» ОСОБА_6 , про те, що посадові особи ТОВ «Ресурси Полісся» (ЄДРПОУ 40239592) в особі ОСОБА_7 , шляхом обману та зловживаючи довірою заволодів грошовими коштами під приводом поставки цукру.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення заподіяння значної майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою за відсутності ознак шахрайства у великих розмірах, передбачене ч. 2 ст. 192 КК України.

Допитаний як потерпілий ОСОБА_6 дав покази, що являється директором ТОВ «Полісся Хліб» та у грудні 2016 року вирішив купити цукор у ТОВ «Ресурси Полісся» (ЄДРПОУ 40239592, м. Харків, проспект Науки, 38). Вподальшому за попередньою домовленістю був укладений договір № 1 купівлі продажу від 01.12.2016 між ТОВ «Полісся Хліб» в особі директора ОСОБА_6 та ТОВ «Ресурси Полісся» в особі директора ОСОБА_7 . Відповідно до укладеного договору ТОВ «Полісся Хліб» сплатило загальну суму за товар, а саме 308 тис. грн. на рахунок ТОВ «Ресурси Полісся». В подальшому посадові особи ТОВ «Ресурси Полісся» почали ухилятися від спілкування, цукор згідно укладеного договору не поставили. 31.01.2017 ОСОБА_6 під час зустрічі у м. Рівне з директором ТОВ «Ресурси Полісся» ОСОБА_7 , останній повідомив, що грошові кошти він перерахував постачальникам у м. Луцьк, які також не виконали свої зобов`язання, однак підтверджуючих документів не пред`явив.

В ході досудового розслідування встановлено, що ТОВ «Ресурси Полісся» (ЄДРПОУ 40239592) фактично здійснює діяльність за адресою м. Рівне, вул. Курчатова, 3, 4-й поверх.

Слідчий вказує, що обшук у жилих та нежитлових приміщеннях необхідний з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання документів, чорнових записів, комп`ютерної техніки, а також інших речей, що містять відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, що мають значення для досудового розслідування та можуть бути доказами під час судового розгляду.

Житло чи інше володіння особи, або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку: нежитлові приміщення за адресою: АДРЕСА_2 .

Особа, якій належить житло чи інше володіння відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щодо об`єкта нерухомого майна, нежитлові приміщення за адресою: АДРЕСА_1 , яке належить на праві приватної власності Товариству сприяння оборони України, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 .

Речі, документи або осіб, яких планується відшукати документи, чорнові записи, комп`ютерна техніка, електронні носії інформації, а також інші речі та документи, що містять відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, що мають значення для досудового розслідування та можуть бути доказами під час судового розгляду, тому слідчий просить клопотання задовольнити.

В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав, просив суд його задовольнити з підстав наведених у ньому.

Ознайомившись з матеріалами клопотання, заслухавши слідчого в судовому засіданні, який клопотання підтримав, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання є таким, що підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Слідчим суддею встановлено, що СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12017180010000912 від 10.02.2017р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 192 КК України.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щодо об`єкта нерухомого майна, нежитлові приміщення за адресою: АДРЕСА_1 , належить на праві приватної власності Товариству сприяння оборони України, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 .

Згідно ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Так, клопотання слідчого відповідає вимогам встановленим ч. 3 ст. 234 КПК України.

До клопотання додані копії документів, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання, а також витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального правопорушення, в рамках якого подається клопотання.

При цьому, враховуючи зміст клопотання та додані до нього матеріали, пояснення слідчого, надані під час розгляду клопотання в суді, слідчий суддя вважає, що є достатні підстави вважати, що відшукувані речі та документи, про які йде мова в клопотанні, мають значення для досудового розслідування; відомості, які містяться у відшукуваних речах, можуть бути доказами під час судового розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. 234-235, 309 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Клопотання сторони кримінального провадження № 12017180010000912 від 10.02.2017р. слідчого Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області ОСОБА_2 про проведення обшуку нежитлових приміщень за адресою: АДРЕСА_1 (належить: відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щодо об`єкта нерухомого майна, належить на праві приватної власності Товариству сприяння оборони України, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ) - задовольнити.

Надати дозвіл слідчому Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області ОСОБА_2 та слідчому Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області ОСОБА_8 на проведення обшуку нежитлових приміщень за адресою: АДРЕСА_1 (належить: відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щодо об`єкта нерухомого майна, належить на праві приватної власності Товариству сприяння оборони України, ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ).

Обшук провести з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання документів, чорнових записів, комп`ютерної техніки, електронних носіїв інформації, а також інших речей, що містять відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, що мають значення для досудового розслідування та можуть бути доказами під час судового розгляду.

Встановити строк дії ухвали терміном на один місяць з моменту постановлення ухвали слідчим суддею.

Ухвала в апеляційному порядку оскарженню не підлягає, заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя Рівненського міського суду ОСОБА_1

СудРівненський міський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення05.05.2017
Оприлюднено03.03.2023
Номер документу66401737
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —569/3666/17

Ухвала від 05.05.2017

Кримінальне

Рівненський міський суд Рівненської області

Наумов С.В.

Ухвала від 26.04.2017

Кримінальне

Рівненський міський суд Рівненської області

Наумов С.В.

Ухвала від 05.05.2017

Кримінальне

Рівненський міський суд Рівненської області

Наумов С.В.

Ухвала від 13.03.2017

Кримінальне

Рівненський міський суд Рівненської області

Ореховська К.Е. К. Е.

Ухвала від 13.03.2017

Кримінальне

Рівненський міський суд Рівненської області

Ореховська К.Е.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні