ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
16 травня 2017 року Справа № 396/78/17(2-а/396/10/17)
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Круговий О.О.
розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 про забезпечення проведення судового засідання у режимі відеоконференції по адміністративній справі за позовом ОСОБА_2 до Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області, третя особа: Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області про визнання дій незаконними та зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
19 січня 2017 року на адресу суду від представника позивача надійшло клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 23 травня 2017 року, в режимі відеоконференції із Кіровоградським окружним адміністративним сдуом.
Так, згідно частин 1-3 статті 122-1 Кодексу адміністративного судочинства України, суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, іншого учасника адміністративного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції .
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь.
Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.
Таким чином, прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов'язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції в разі наявності про це клопотання сторонни, поданого в визначений Законом строк.
Суд зазначає, спосіб участі в судовому засіданні в режимі відеконференції має винятковий характер, відтак, для умов забезпечення такого способу участі повинні насамперед існувати причини, які ускладнюють або роблять неможливим особисту участь сторони в судовому засіданні.
Позивачем в своєму клопотанні не наведено жодних причин, які роблять особисту участь позивача або його представника в судовому засіданні суду апеляційної інстанції неможливою.
З огляду на вищевикладене, та за відсутності поважних підстав неможливості прибуття позивача або його повноважного представника до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, суд приходить до висновку про відсутність підстав для задоволення клопотання представника позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в порядку ст. 122-1 КАС України.
Куруючись ст. 122-1 КАС України, суд,-
У Х В А Л И В :
Відмовити представнику позивача ОСОБА_1 в задоволенні клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 23.05.2017 року в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.О. Круговий
Суд | Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.05.2017 |
Оприлюднено | 22.05.2017 |
Номер документу | 66532386 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Круговий О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні