Красноокнянський районний суд Одеської області
Справа №: 506/264/17
Провадження № 2/506/173/17
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
18.05.2017 року смт Окни
Суддя Красноокнянського районного суду Одеської області Бурдинюк О.С., розглянувши матеріали заяви СВК Правда до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, -
Встановив:
18.05.2017 року СВК "Правда" звернулося до суду зі зазначеною заявою.
Згідно з ч. 1 ст. 118 ЦПК України, позов пред"являється шляхом подання позовної заяви. Разом з тим, документ викладений у формі заяви.
Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 26 ЦПК України, у справах позовного провадження особами, які беруть участь у справі, є сторони, треті особи, представники сторін та третіх осіб.
Відповідно до ч.1 ст. 30 ЦПК України, сторонами в цивільному процесі є позивач і відповідач.
Разом з тим, СВК "Правда" зазначає себе у якості заявника, а громадянку ОСОБА_1 як відповідача.
Слід також звернути увагу, що згідно п. 4 позовних вимог заявник просить накласти арешт на майно відповідача.
Разом з тим, відповідно до ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову.
У заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено:
1) причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов;
2) вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності;
3) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
За заявою заінтересованої особи суд може забезпечити позов до подання позовної заяви з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності. До заяви про забезпечення позову додаються документи та інші докази, які підтверджують, що саме ця особа є суб'єктом відповідного права інтелектуальної власності і що її права можуть бути порушені у разі невжиття заходів забезпечення позову. До заяви додаються також її копії відповідно до кількості осіб, щодо яких просять вжити заходи забезпечення позову, та документ, що підтверджує сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову.
Крім того, згідно п. 6 позовних вимог заявник також просить заборонити відповідачу та іншим особам проводити будь які роботи на вище згаданих ділянках, що також не відповідає ст. 151 ЦПК України.
Окрім того, відповідно до п. п. 5, 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування. Разом з тим, у матеріалах позову відсутні будь-які докази, що саме ОСОБА_1 завдала шкоду позивачу.
Слід також зазначити, що матеріали позову також не містять даних, на яких саме земельних ділянках (їх розташування, кадастрові номери тощо) відбулася пожежа.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог викладених у статтях 119-121 ЦПК України або не сплачено судовий сбір, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Заяву СВК Правда до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди - залишити без руху.
Сповістити позивача про необхідність усунути вказані недоліки у строк не пізніше п'яти днів з дня отримання даної ухвали та роз'яснити, що в іншому випадку позов буде вважатися неподаним та повернутий позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Бурдинюк О. С.
Суд | Красноокнянський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 18.05.2017 |
Оприлюднено | 23.05.2017 |
Номер документу | 66564838 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Красноокнянський районний суд Одеської області
Бурдинюк О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні