У Х В А Л А
і м е н е м У к р а ї н и
27 грудня 2011 року Мар»їнський районний суд Донецької області в складі
головуючого -судді Ліпчанський С.М. при секретарі- Бахтіяровій Н.В. розглянувши в залі суду м. Мар»їнка цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ТОВ "Завод Донспецмалопром", ТОВ "Завод Донспецремонт", Філіал 05 приватного підприємства ТОВ "Спринг" про визнання публічних торгів недійсним. -
В с т а н о в и в:
Позивач звернувся до суду з заявою про визнання публічних торгів недійсним, сторони не з"явилися, про час та місце були повідомлені належним чином, причини неявки суду не повідомили.
Враховуючи, що позивач надав суду всі необхідні документи, та докази, якими він обґрунтовує свої позовні вимоги,-
Керуючись ст. 156 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ТОВ "Завод Донспецмалопром", ТОВ "Завод Донспецремонт", Філіал 05 приватного підприємства ТОВ "Спринг" про визнання публічних торгів недійсним призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду на 16 січня 2012 року на 13-00 годину.
Про час та місце розгляду справи повідомити сторонам.
Ухвала окремому апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя С.М.Ліпчанський
Дата документу 27.12.2011
Суд | Мар`їнський районний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2011 |
Оприлюднено | 09.06.2017 |
Номер документу | 66919682 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Мар`їнський районний суд Донецької області
Ліпчанський С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні