Ухвала
від 06.06.2017 по справі 909/312/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

06 червня 2017 р. Справа № 909/312/17

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Матуляк П. Я. , секретар судового засідання Юрчак С. Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Галичина-Захід", вул. Стрийська, 1,с. Кавське,Стрийський район, Львівська область,82420

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "ГПК-М"ясо" вул. Верхня, 1А,с. Залуква,Галицький район Івано-Франківська область,77160

про стягнення заборгованості у сумі 246 502,51 грн.

за участю:

від позивача: ОСОБА_1 - начальник юридичного відділу, (довіреність № 8 від 13.03.17).

від відповідача представники не з"явилися.

ВСТАНОВИВ:

товариство з обмеженою відповідальністю "Галичина-Захід" звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "ГПК-М"ясо" про стягнення з відповідача 179965,69грн. основного боргу, 3494,00грн. 3% річних та 8042,82грн. інфляційних втрат.

Представник позивача позовні вимоги підтримав з підстав, викладених у позовній заяві, подав суду заяву про зменшення позовних вимог (вх. № 6118/17 від 07.06.17) .

Представник відповідача в судове засідання не з"явився, про дату, час та місце повідомлений належним чином, однак відомості щодо отримання відповідачем ухвали суду від 04.05.17 у суду відсутні.

За змістом ст.77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є неявка представника відповідача в судове засідання .

Виходячи із викладеного, у зв"язку із неявкою представника відповідача, для забезпечення можливості реалізації сторонами процесуальних способів захисту своїх прав, дотримання засад рівності всіх учасників процесу перед законом і судом і змагальності в судочинстві, з метою всебічного та об"єктивного вирішення спору, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

Керуючись п. 1, ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи на 13.06.17 о 10:00

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76000; кімната/зал № 13.

Сторонам направити в судове засідання компетентних представників яким, відповідно до ст. 28 ГПК України, подати документальне підтвердження своїх повноважень у справі.

Згідно ст.33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Відповідно до вимог ст. 36 ГПК України сторонам письмові докази подати в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.

Суддя Матуляк П. Я.

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення06.06.2017
Оприлюднено12.06.2017
Номер документу66960452
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —909/312/17

Ухвала від 04.12.2017

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Галушко Наталія Анатоліївна

Ухвала від 04.12.2017

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Галушко Наталія Анатоліївна

Ухвала від 06.07.2017

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Зварич О.В.

Рішення від 13.06.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

Ухвала від 06.06.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

Ухвала від 04.05.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

Ухвала від 18.04.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

Ухвала від 31.03.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні