< Справа № 375/847/17 Провадження № 2-з/375/10/17
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.06.2017 року Суддя Рокитнянського районнного суду Київської області Нечепоренко Л.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову, -
В С Т А Н О В И В:
15.06.2017 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3, Головного Управління Держгеокадастру у Київській області, третя особа: Відділ Держгеокадастру у Рокитнянському районі про визнання недійсним наказів та прав власності на нерухоме майно.
Крім того, позивач звернувся із заявою про забезпечення позову, в якій просить накласти арешт на земельну ділянку з кадастровим номером 3223783500:03:027:0056, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, площею 2 га, розташовану в с. Насташка Рокитнянського району та належить ОСОБА_2 та земельну ділянку з кадастровим номером 3223783500:03:027:0054, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, площею 1,9999 га, розташовану в с. Насташка Рокитнянського району та належить ОСОБА_3
Відповідно до ч.1 ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити заходи забезпечення позову.
Згідно з ч.3 ст. 151 ЦПК України забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Одним із способів забезпечення позову відповідно до ст. 152 ЦПК України є накладення арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб. Разом з тим, відповідно до ч. 3 ст. 152 ЦПК України види забезпечення позову повинні бути спів мірними із заявленими позивачем вимогами.
За викладеного, оскільки невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду по даній справі, суд вважає за необхідне задовольнити вимоги позивача та накласти арешт на вказані земельні ділянки.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Заяву про забезпечення позову задовольнити.
Накласти арешт на земельну ділянку з кадастровим номером 3223783500:03:027:0056, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, площею 2 га, розташовану в с. Насташка Рокитнянського району та належить на праві власності ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1).
Накласти арешт на земельну ділянку з кадастровим номером 3223783500:03:027:0054, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, площею 1,9999 га, розташовану в с. Насташка Рокитнянського району та належить на праві власності ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер НОМЕР_2).
Відповідно до ч. 9 ст. 153 ЦПК України ухвалу про забезпечення позову виконувати негайно в порядку, встановленому для виконання судових рішень.
Копію ухвали для виконання направити відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Київській області.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через суд першої інстанції в 5-денний строк з дня її отримання.
Суддя Л.М.Нечепоренко
Суд | Рокитнянський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 16.06.2017 |
Оприлюднено | 26.06.2017 |
Номер документу | 67288433 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Рокитнянський районний суд Київської області
Нечепоренко Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні