Справа № 200/14422/16-а
Провадження №2з/200/555/16
УХВАЛА
про відкриття провадження
22 серпня 2016 року м. Дніпро
Суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Женеску Е.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 до Днірпопетровської міської ради, треті особи: Комунальне підприємство Жилсервіс-6 ОСОБА_2 міської ради, Комунальне підприємство Жилсервіс-15 Днірпопетровської міської ради, Комунальне підприємство Міські комунальні платежі ОСОБА_2 міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у м. Дніпрі ради, Управління праці та соціального захисту населення Соборної районної у м. Дніпрі ради про скасування рішення ,-
ВСТАНОВИВ:
Адміністративний позов складено та подано до суду з дотриманням вимог ст. 106 КАС України.
Відповідно до ч. 2 ст. 107 КАС України суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі.
Зазначена позовна заява відповідає вимогам ст. 104-109 КАС України, підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі не вбачається.
Відповідно до ч.ч. 3-5 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відкриття провадження в адміністративній справі щодо оскарження нормативно-правового акта суд зобов'язує відповідача опублікувати оголошення про це у виданні, в якому цей акт був або мав бути офіційно оприлюднений. Оголошення повинно містити вимоги позивача щодо оскаржуваного акта, реквізити нормативно-правового акта, дату, час і місце судового розгляду адміністративної справи. Оголошення має бути опубліковано не пізніш як за сім днів до судового розгляду.
Таким чином, враховуючи вищенаведене, суд вважає за доцільним зобов'язати відповідача опублікувати оголошення про оскарження рішення ОСОБА_2 міської ради від 17.06.2016 року № 20/10 Про визначення балансоутримувачів житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська , у виданні, якому воно було або мало бути офіційно оприлюднене.
Оголошення повинно містити вимоги позивача щодо оскаржуваного акта, реквізити нормативно-правового акта, дату, час і місце судового розгляду адміністративної справи. Оголошення повинно бути опубліковано не пізніш як за сім днів до судового розгляду.
Керуючись ст. ст. 6,17-19, 104-107 ,165, 171 КАС України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Днірпопетровської міської ради, треті особи: Комунальне підприємство Жилсервіс-6 ОСОБА_2 міської ради, Комунальне підприємство Жилсервіс-15 Днірпопетровської міської ради, Комунальне підприємство Міські комунальні платежі ОСОБА_2 міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Індустріальної районної у м. Дніпрі ради, Управління праці та соціального захисту населення Соборної районної у м. Дніпрі ради про скасування рішення .
Призначити зазначену справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 05 жовтня 2016 року о 10:30 годині у приміщенні Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська за адресою: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 57.
Направити відповідачеві копію адміністративного позову з копіями доданих до нього документів та запропонувати подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Зобов'язати ОСОБА_2 міську раду, відповідно до вимог статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України, опублікувати оголошення про оскарження рішення ОСОБА_2 міської ради від 17.06.2016 року № 20/10 Про визначення балансоутримувачів житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська , у виданні, в якому воно було або мало бути офіційно оприлюднене.
Оголошення повинно містити вимоги позивача щодо оскаржуваного акта, реквізити нормативно-правового акта, дату, час і місце судового розгляду адміністративної справи.
Судове засідання відбудеться 05 жовтня 2016 року о 10:30 годині у приміщенні Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська за адресою: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 57.
Оголошення повинно бути опубліковано не пізніш як за сім днів до судового розгляду.
Якщо оголошення опубліковано своєчасно, вважається, що всі заінтересовані особи належним чином повідомлені про судовий розгляд справи. Скарги на судові рішення в цій справі таких осіб, якщо вони не брали участі у справі, залишаються без розгляду.
Зобов'язати відповідача ОСОБА_2 міську раду надати суду належні докази опублікування оголошення в адміністративній справі № 200/14422/16-а.
Попередити ОСОБА_2 міську раду про можливість застосування заходів, передбачених статтею 166 Кодексу адміністративного судочинства України та статтею 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у разі невиконання вимог суду.
Роз'яснити сторонам їхні процесуальні права: знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи; одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; користуватися іншими процесуальними правами, наданими КАС України. Окрім цього, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної та касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Відповідач також має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти нього. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі. Неприбуття в судове засідання без поважних причин представника сторони або третьої особи, які прибули в судове засідання, або неповідомлення ним про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду справи. Проте за клопотанням сторони та з урахуванням обставин у справі суд може відкласти її розгляд. У разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду. У разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів. Роз'яснити сторонам, що вони мають право заявити клопотання про розгляд справи за їхньої відсутності.
Суддя: Е.В. Женеску
Суд | Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 22.08.2016 |
Оприлюднено | 04.07.2017 |
Номер документу | 67509368 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Женеску Е. В.