Справа № 220/994/17
Провадження № 2-з/220/3/17
У Х В А Л А
Іменем України
07.07.2017 смт Велика Новосілка Донецької області
Суддя Великоновосілківського районного суду Донецької області розглянувши заяву ОСОБА_1, від імені якого діє ОСОБА_2, про забезпечення доказів,
ВСТАНОВИВ:
05.07.2017 до суду надійшло клопотання представника ОСОБА_1, ОСОБА_2 "Про забезпечення доказів", про витребування доказів у вигляді офіційної довідки, оригіналів документів, а також про забезпечення виклику свідків.
Відповідно до ст. 133 ЦПК України, особи, які беруть участь у справі і вважають, що подання потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих доказів, мають право заявити клопотання про забезпечення цих доказів. До клопотання про забезпечення доказів додається документ про сплату судового збору.
Способами забезпечення судом доказів є допит свідків, призначення експертизи, витребування та (або) огляд доказів, у тому числі за їх місцезнаходженням. У необхідних випадках судом можуть бути застосовані інші способи забезпечення доказів (ч.2 ст. 133 ЦПК України).
За заявою заінтересованої особи, в порядку ч.3 ст. 133 ЦПК України, суд може забезпечити докази до пред'явлення нею позову.
У відповідності до ч. 1 ст. 134 ЦПК України, у заяві про забезпечення доказів повинні бути зазначені: докази, які необхідно забезпечити; обставини, що можуть бути підтверджені цими доказами; обставини, які свідчать про те, що подання потрібних доказів може стати неможливим або ускладненим, а також справа, для якої потрібні ці докази або з якою метою потрібно їх забезпечити.
За змістом ст. 136 ЦПК України, заява про виклик свідка, повинна містити його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити.
До заяви про забезпечення доказів, яка не відповідає вимогам цієї статті, згідно ч.2 ст. 134 ЦПК України, застосовуються наслідки, встановлені статтею 121 цього Кодексу.
Зі змісту заяви не вбачається справа, для якої потрібні ці докази, обставин, які свідчать про те, що подання потрібних доказів може стати неможливим або ускладненим, а також обставин, для встановлення яких існує необхідність витребування саме цих доказів, у т.ч. оригіналів документів.
Крім того, до заяви не долучено платіжного документа про сплату судового збору.
З врахуванням наведеного, заяву про забезпечення доказів слід залишити без руху.
Керуючись ст.ст. 121,133-136 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Клопотання про забезпечення доказів залишити без руху
Повідомити заявника про необхідність виправити зазначені в ухвалі недоліки та надати строк для їх усунення терміном п'ять днів, з дня отримання ним даної ухвали.
Роз'яснити заявнику, що у разі не виправлення недоліків до вказаного строку заява буде вважатися неподаною та повернута йому.
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя Г.М. Яненко
Суд | Великоновосілківський районний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 07.07.2017 |
Оприлюднено | 11.07.2017 |
Номер документу | 67601139 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Великоновосілківський районний суд Донецької області
Яненко Г. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні