ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
61022, м.Харків, пр. Науки, 5
У Х В А Л А
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
12.07.2017 Справа № 905/1351/17
Господарський суд Донецької області у складі судді Сковородіної О.М.,
при секретарі судового засідання Сапожніковій Ю.Б.
у справі за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Ітурі», м.Житомир
до відповідача: Державного підприємства «Торецьквугілля», м.Торецьк Донецької області
про: стягнення 357 322,21грн.
за участю представників сторін:
від позивача: не з'явився
від відповідача: не з'явився
ВСТАНОВИВ:
В провадженні господарського суду Донецької області знаходиться справа №905/1351/17 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Ітурі», м.Житомир до Державного підприємства «Торецьквугілля», м.Торецьк Донецької області про стягнення 357 322,21грн.
11.07.2017 року на електронну адресу суду від відповідача був отриманий відзив на позовну заяву та заява про розгляд справи без участі представника відповідача.
Також, 12.07.2017 року на електронну адресу суду від позивача була отримана заява про відкладення розгяду справи на іншу дату.
Відповідно до ст. 7 Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг”, оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов'язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом автора або підписом, прирівняним до власноручного підпису. Усі процесуальні документи, які надаються до суду електронною поштою повинні бути скріпленні електронним цифровим підписом, відповідно до Закону України “Про електронний цифровий підпис”.
Проте, вказані електронні документи не відповідають вимогам вказаної норми закону, а тому, таке звернення не підлягає оцінки судом в порядку Господарського процесуального законодавства України.
У зв'язку із нез'явленням представників сторін та невиконанням вимог ухвали суду від 19.06.2017 року, суд дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи.
Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст.ст. 77, 86, 87 ГПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Відкласти розгляд справи на 02.08.2017 року о 12:15 год.
Зобов'язати позивача представити оригінали документів, доданих до позовної заяви, для огляду у судовому засіданні, довіреність на представника; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних,фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо місцезнаходження відповідача.
Зобов'язати відповідача з'явитись у судове засідання; надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України; документ, що посвідчує особу представника; правоустановчі документи (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, довідку з ЄДРПОУ в оригіналах та належним чином засвідчених копіях); надати суду відзив на позовну заяву та документи, які підтверджують заперечення проти позову; докази направлення відзиву на адресу позивача.
Роз'яснити сторонам, що за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом, стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України).
Явка представників сторін в судове засідання є обов'язковою.
Суддя О.М. Сковородіна
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2017 |
Оприлюднено | 19.07.2017 |
Номер документу | 67763441 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
О.М. Сковородіна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні