Справа № 657/1503/17>
У Х В А Л А
про залишення заяви без руху
18.07.2017 року Суддя Каланчацького районного суду Херсонської області Живцова О.А., розглянувши матеріали цивільного позову ОСОБА_1, в інтересах якої на підставі доручення діє ОСОБА_2 до приватного підприємства Чаплинське-1 про розірвання договору оренди землі, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, в інтересах якої на підставі доручення діє ОСОБА_2, звернулася до суду з позовом в якому просить розірвати договір оренди землі, укладений між ОСОБА_1 та ПП Чаплинське-1 , зареєстрований 08 квітня 2015 року Реєстраційною службою Бериславського РУЮ за № 9339764 та зобов язати ПП Чаплинське-1 передати ОСОБА_1 земельну ділянку загальною площею 8,52 га, що розташована на території Новоолександрівської сільської ради Каланчацького району Херсонської області, контур №4, ділянка №17, кадастровий номер 6523283100:06:002:0047.
При вирішенні питання про відкриття провадження у справі встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, в частині сплати судового збору.
Так, відповідно до п. 10 Постанови Пленуму Вищого Спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справа № 10 від 17 жовтня 2014 року Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах подані до суду позовні заяви чи заяви, а також зустрічні позовні заяви можуть містити кілька самостійних позовних вимог, кожна з яких є об'єктом справляння судового збору.
Пунктом 13 цієї ж постанови передбачено, якщо в позовній заяві об'єднано дві або більше самостійних вимог немайнового характеру, пов'язані між собою, судовий збір сплачується окремо з кожної із таких вимог (або загальною сумою).
Як вбачається зі змісту позовної заяви, позов містить в собі дві самостійні вимоги немайнового характеру.
Однак, позивачем сплачено судовий збір в розмірі 640 грн., лише за одну вимогу.
Таким чином, враховуючи вищевикладене, приходжу до висновку, що позивачем не доплачено судовий збір в розмірі 640 грн., ще за одну вимогу немайнового характеру.
Згідно з ч.1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 ЦПК України .... постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Враховуючи вищевикладене, вважаю, що позовну заяву ОСОБА_1, в інтересах якої на підставі доручення діє ОСОБА_2 до приватного підприємства Чаплинське-1 про розірвання договору оренди землі.
Керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1, в інтересах якої на підставі доручення діє ОСОБА_2 до приватного підприємства Чаплинське-1 про розірвання договору оренди землі, залишити без руху.
Позивачу ОСОБА_1, в інтересах якої на підставі доручення діє ОСОБА_2, усунути недоліки позовної заяви, шляхом доплату судового збору в сумі 640 грн., на р/р 31211206700186, МФО 852010, КЕКД 22030101, ОСОБА_3: ГУ ДКУ у Херсонській області, одержувач: УДКСУ у Каланчацькому р-ні, код 37686257, призначення платежу: судовий збір, код суду 02886835, в п ятидений строк з моменту отримання ухвали.
У випадку не усунення недоліків у визначений строк заява буде ввжатися неподаною та підлягатиме поверненню на Вашу адресу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. А. Живцова
Суд | Каланчацький районний суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 18.07.2017 |
Оприлюднено | 19.07.2017 |
Номер документу | 67801729 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні