Справа № 637/749/17 "24" липня 2017 р.
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
24 липня 2017 року с.м.т.Шевченкове
СУДДЯ Шевченківського районного суду Харківської області Тордія Е.Н.
розглянувши матеріали позовної заяви: ОСОБА_1 до Безм'ятежненської сільської ради Шевченківського району Харківської обалсті про визнання права власності в порядку спадкування за законом,-
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 звернувся до Шевченківського районного суду Харківської області з вищезазначеним позовом.
Згідно зі ст. ст.119 ч.2 ЦПК України позовна заява повинна містити:
1 )найменування суду, до якого подається заява;2)ім'я (найменування) позивача і відповідача а також ім'я представника позивача , якщо позовна заява подається представником, Ії місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс , номер засобів зв'язку , якщо такий відомий;3)зміст позовних вимог;4)ціну позову щодо вимог майнового характеру;5)виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;6)зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;7)перелік документів, що додаються до заяви.
Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам встановленим законом.
До позовної заяви додаються документи ,що підтверджують сплату судового збору.
Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначення дати Ії подання.
Якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ ,що підтверджує його повноваження.
До позовної заяви позивач повинен додати копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
При подачі позовної заяви, позивачем не виконані вимоги п.5, 6 ч.2 ст. 119, 120 ЦПК України а саме : зі змісту позовоної заяви вбачається ,що після смерті ОСОБА_2 ,фактично спадщину прийняла ОСОБА_3, але позивачем не зазначено ,що самє входило до складу спадщини і чому пртягом 9 років остання не зверталась за отриманням свого права. Окрім того в позовній заяві зазначено ,що позивач був зареєстрованиий з померлими мешкав з ними разом але не зазначено поважної причини звернення до суду з зазначеним позовом після спливу 7 років з часу смерті спадкодавеці .
позивачем не зазначено доказів на підтвердження отримання спадщини після смерті брата та не вказано поважної причини.
У зв'язку з викладеним позовна заява не може бути прийнятою до проваждення та підлягає залишенню без руху, а позивачу надається строк для усунення вказаних недоліків .
Частиною першою ст. 121 ЦПК України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу , або не сплачений судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись ст. 119, 121 ЦПК України, суддя -
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву : ОСОБА_1 до Безм'ятежненської сільської ради Шевченківського району Харківської обалсті про визнання права власності в порядку спадкування за законом, залишити без руху та надати позивачу строк п'ять діб з дня отримання ухвали для усунення недоліків.
СУДДЯ
Суд | Шевченківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 24.07.2017 |
Оприлюднено | 26.07.2017 |
Номер документу | 67878137 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд Харківської області
Тордія Е. Н.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні