Одеський окружний адміністративний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"26" липня 2017 р.Справа № 923/1394/16 Колегія суддів Одеського апеляційного господарського суду у складі:
Головуючого судді : Ярош А.І.
Суддів: Діброви Г.І., Лисенко В.А.,
Розглянувши апеляційну скаргу заступника прокурора Херсонської області
на рішення господарського суду Херсонської області від 04 травня 2017 року
у справі №923/1394/16
за позовом: Заступника керівника Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області в інтересах держави в особі позивача:
до: відповідача-1: Фермерського господарства "Мєзєнцева", вул. Фрунзе, буд. 43, с. Строганівка, Чаплинський район, Херсонська область, ідентифікаційний код 34237168,
відповідача-2: Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області, вул. Леніна, буд. 87, смт. Чаплинка, Чаплинський район, Херсонська область, ідентифікаційний код 04060140,
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Строганівська сільська рада Чаплинського району Херсонської області, ідентифікаційний код 26284466, вул. Фрунзе, 4, с. Строганівка, Чаплинський район, Херсонська область,
про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та її повернення,
В С Т А Н О В И Л А:
Ухвалою Одеського апеляційного господарського суду від 04 липня 2017 року колегією суддів у складі головуючого судді Ярош А.І., суддів Гладишевої Т.Я., Лисенко В.А. розгляд апеляційної скарги заступника прокурора Херсонської області на рішення господарського суду Херсонської області від 04 травня 2017 року у справі №923/1394/16 призначено на 27 липня 2017 року.
Однак, приймаючи до уваги перебування судді-члена колегії ОСОБА_1 у відпустці з 17 липня 2017 року по 01 вересня 2017 року, з метою дотримання процесуальних строків призначено повторний автоматичний розподіл вказаної скарги.
Відповідно до протоколу автоматичної зміни складу колегії суддів від 26.07.2017р. апеляційну скаргу передано на розгляд колегії суддів у складі головуючого судді Ярош А.І., суддів: Діброви Г.І., Лисенко В.А., яка вважає за необхідне прийняти вказану скаргу до свого провадження.
Також судова колегія вважає за необхідне роз'яснити, що у разі зміни складу суду розгляд справи починається заново, а отже, спочатку починається й перебіг строку вирішення спору. Продовження цього строку можливе у порядку і з підстав, зазначених у частині третій статті 69 ГПК.
Зважаючи на проведені зміни в складі колегії суддів, строк розгляду апеляційної скарги на рішення слід вважати таким, що розпочав перебіг заново з 26.07.2017р.
Керуючись ст. ст. 69, 86, 98 Господарського процесуального кодексу України,
колегія суддів
У Х В А Л И Л А:
Прийняти апеляційну скаргу заступника прокурора Херсонської області на рішення господарського суду Херсонської області від 04 травня 2017 року у справі №923/1394/16 до провадження у зміненому складі суддів.
Головуючий суддя А.І. Ярош
Суддя Г.І. Діброва
Суддя В.А. Лисенко
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.07.2017 |
Оприлюднено | 28.07.2017 |
Номер документу | 67960466 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні